Ako zistiť, že má vážny záujem?

25. aug 2023

... a nie len to jedno?
Štyri mesiace sa stretávam s mužom cez zoznamku, problém je, že sa vidíme len občas. Teraz sme sa nevideli vyše mesiaca. Ale čas na kamarátov má. Čas na svoje koníčky tiež má. Ale na mňa nie, len občas.
Tak neviem či sa ho narovinu opýtať, či chce niečo viac alebo ako to zistiť, zas nechcem pôsobiť ako nejaká zúfalka.

mikitilik29
25. aug 2023

Je mi to ľúto ale z toho co píšeš vyzerá že chce Len to.... A nie vzťah

dzulli1980
25. aug 2023

Stačilo mi prečítať si Tvoj príspevok a napíšem Ti na rovinu: nie, nemá vážny záujem.

autor
25. aug 2023

Myslela som si to. Možno aj niekoho má 😐

haley7897
25. aug 2023

Jednoznačne nemá záujem. A to prakticky vôbec a už vôbec nie vážny. Stretáva sa s tebou len keď nemá do čoho pichnúť. Doslovne aj metaforicky.

autor
25. aug 2023

Myslela som si to. Ale medové motúzy mi ťahá riadne. Mám proste smolu.

deti95060810
25. aug 2023

kašli na neho... keby ťa miloval tak sa vykašle aj na koníčky a kámošov...

pralinka25
25. aug 2023

posun sa dalej. keby zaujem mal cova sa inak. reci su onicom.

h2
25. aug 2023

Podľa mňa má čas nie len na kamarátov, ale aj na kamarátky.

miadi
25. aug 2023

Ved je Jasne ze nema zaujem ked si na teba nevie nechce urobit mesiac cas. Vobec mu na tebe nezalezi Mozno ani to jedno od teba nechce.. to sa neda cez spravy 😆sorry ale ked ti len pise zabija stebou nudu Ked nema Nic lepsie . By som sa ho nic nepytala ani mu uz nedopisala.

autor
26. aug 2023

Chápem, aj ja to tak vnímam. Páči sa mi, rozumieme si, veľa sa nasmejeme spoločne, ale asi z toho teda nič nebude.

danica2711
26. aug 2023

vážny záujem a mesiac ste sa nevideli? Ale no tak... ten už asi nemá záujem ani o ten sex...

marcellka32
26. aug 2023

Keby mal záujem tak ti píše, volá, dohaduje stretnutia, kamarátov dá na druhú koľaj, a v začiatkoch aj koníčky...

schauma123
26. aug 2023

Začiatok je vždy nádherný,len potom si už nedokážu nájsť čas. Zrazu...

autor
26. aug 2023

@marcellka32 Píšeme si denne, len akosi stále nemá čas, v práci ma medzi smenami veľa voľna, tam ide ku kamarátovi, tam k druhému, potom do kempu, potom spolu idú na pivo. A na mňa čas nie je.

zuza265
26. aug 2023

To je take udrziavanie, ked ta potrebuje, tak ta ma. A ked nie, riesi si iny zivot… nejde mu o vazny uprimny vztah. Posunula by som sa dalej

domkakvet
26. aug 2023

Tiez mam ten isty nazor, ze nema o teba zaujem.

marca12
26. aug 2023

Za muza vzdy hovoria skutky a nie reci. Pouc sa. Cim viac chlipnych medovych motuzov,tym vacsi debil. Normalny muz ti nebude tahat medove motuzy,ale bude ta realne vyhladavat a zapajat do jeho zivota az sa vase zivoty prirodzene prepoja.

siska53
26. aug 2023

Myslim, ze uz si to zistila - o vztah s tebou zaujem nema.

autor
26. aug 2023

@siska53 Ja som tak nejak dúfala, ale samozrejme vidím, že má záujem len si písať, prípadne si užiť.

autor
26. aug 2023

A možno aj niekoho má, ktovie.

maratonka
30. aug 2023

Tiež si myslím, že o Teba nemá žiadny záujem, ani vážny ani nijaký iný. (vypisuje, ale aj to podľa mňa skoro skončí...). Nevideli ste sa mesiac a - nemám síce sklenenú guľu, ale podľa toho , čo píšeš, sa už ani neuvidíte. Nemá žiaden záujem o Teba, to musíš cítiť a zmieriť sa s tým.... ( záujem vyzerá inak )