Ako zistiť o čo ide chlapovi?

31. aug 2024

Ahojte, som slobodná mamička a muž s ktorým sa stretávam sa tiež sám stará o chorého synčeka, no tento muž dobre vyzerá a je financne zabezpečený a ako vidím núdzu o typ žien , ktorého takýto muži priťahujú , nemá…
Niekedy mám pocit že to mysli vážne.. inokedy nie.. mám pocit, že sa ma malo pýta veci o mne .. skôr sa pýtam ja , aj keď mame sa vždy o com rozprávať, na každé stretnutie mi prinesie kvety.. alebo čokoládu (proste vždy si nejak spomenie) , súdiac po jeho bývalých “umelých” partnerkach mám tendenciu ho súdiť o čo mu vlastne u mňa ide .. máte nejaké skúsenosti kedy ide chlapovi iba o jedno?

autor
31. aug 2024

Ešte som zabudla podotknúť , že mi píše same pekne veci .. (chápte tým, to čo si asi mysli, že chce žena počuť) , keď mu chvíľu neodpisem, bombarduje ma správami .. nie vycitky .. ale pripomenie sa a podobne .. boli sme asi na 4-5 stretnutiach a ešte sme spolu nič nemali samozrejme

vilma7
31. aug 2024

Možno hľadá len spriaznenú dušu, s ktorou sa porozpráva...
Možno hľadá ľudí, pri ktorých vypne z dennodenných problémov...
Možno si potrebuje len niečo dokázať...ak ho opustila partnerka, môže tam byť túžba po pomste...pomstiť sa ale všetkým ženám ktoré s tým nemajú nič spoločné...bolo ublížené mne, ubližim aj ja....
Mňa by odradilo to vypisovanie, bombardovanie...aj keď nie výčitkami, ale ako halooo? Odpíšem predsa keď mam čas.
Vyžaduje si pozornosť, asi jej nemal dosť.

dzulli1980
31. aug 2024

Ženy majú niečo také ako šiesty zmysel ... pokiaľ sa Ti to nezdá OK, čosi na tom bude ... ja som mala takéhoto, na každé rande nosil kvety, dezert, no bavili sme sa tak všeobecne, nič osobné o mne, keď som hneď neodpísala, pripomínal sa ... strašne mi to lichotilo, skočila som na to ... a nakoniec sa z neho vykľul učebnicový manipulátor ...

medda_beda
31. aug 2024

Nedá sa to podľa mňa vyčítať o čo chlapovi ide.To zistíš až časom o čo mu reálne ide.

rosavia
31. aug 2024

Tazko povedat, ked si ozaj napisala toho malo, ale to bombardocanie spravami, ked mu chvilu nenapises, sa mi nezda normalne.

reanda
31. aug 2024

a kde ste sa zoznamili? nic o nom nevies, ked nevies odhadnut, o co mu ide? nezda sa mi, ze by si chlap, ktoremu ide iba 'o to jedno', zacinal so slobodnou mamickou, ked ako sama pises, nema nudzu o zeny.. skor mozno potrebuje zbalit taku, co sa mu bude starat o domacnost a toho choreho synceka.. preto si ta tak predchadza kvetmi, cokoladkami a lubivymi recami, aj ked ty ako osoba ho velmi nezaujimas, ked sa ta na nic osobne nepyta..

drago12587
31. aug 2024

Z 5 stretnuti nemaš ani potuchy čo a kto to je.. či je zabezpečeny alebo ma fancy veci na uver ktory ledva zvlada, či je mily alebo fejkuje aby si konečne užil po pol roku... Ked s nim budeš par mesiacov byvat, dozvieš sa.. :D ..

alickapusinka
1. sep 2024

Súhlasim z názorom reanda.Nema núdzu o ženy vieš nie každa by chcela sa starať o chore dieťa ktore je jeho súčasťou.Preto možno bude rad ak mu z jeho chorým synom pomôžeš.A tak isto je aj na domacnosť sám.Potrebuje skôr opatrovateľku a ženu do domácnosti.Ak by si ho zaujímala tak sa pýta nejaké veci o tebe sa zaujíma ako žiješ čo robiš a tak príde mi to že až taky záujem nemá ale skôr potrebuje ženu ktorá mu bude ochotna pomôcť.To že majú o neho ženy záujem možno áno ale ak by nastal problém a povedal im že ma chorého syna treba ho opatrovať tak kto chce mať taký veľmi ťažky život.Vieš život s chorým dieťaťom nie je med lízať je to ťažka drina opatera nemáš na nič čas to na opateru musia byť dvaja.Možno preto ťa tak bombarduje ak mu neodpišeš lebo je v neistote.Ak by ťa vzal k sebe domov tam by si videla tu starostlivosť tak by si si to rozmyslela.Chore dieťa pokiaľ žije to je na celý život to nemôže ho dať len tak komukoľvek ako nejaku plyšovu hračku.Myslím si že v prvom rade že hľada skôr nie ženu na vzťah ale na pomoc a starostlivosť.A ak ťa k sebe zavola uvidiš v realite čo musi robiť ON tak ťa to odradí.Vieš TY povieš podme na výlet a ON nemôžem lebo musím sa prispôsobiť synoví.Možno raz dvakrát sa to dá prepačiť že nemohol ale myslím si že potom ťa to už tak baviť nebude a ukončiš to sama. A najdeš si partnera zo zdravým dieťaťom. A čo že má peniaze peniaze má možno nemusi zhanať žiadne financie od sponzorov že mu uľahiči život pri chorom synoví ale z hľadiska že vymenim svoje peniaze za zdravie pre syna tak si myslím že to určite by urobil.Nevidela si jeho realny život každodenný nevieš ako žije.Koľko času a obety musi dať synoví.Potom by si uavžovala ináč.A ak TI niečo prinesie na stretnutie to sa tak robi zo slušnosti.

barborachors
1. sep 2024

manipuluje, inštinkt ti dobre vraví... neverila by som mu ani nos medzi očami. Zvlášť keď mal umeliny. Títo chlapci sú väčšinou dobre vypatlani

autor
1. sep 2024

@barborachors podľa čoho myslíš že manipuluje? 🙂

marca12
1. sep 2024

Nepyta sa veci o tebe. Neodpises,tak sa pripomína - ukazkovy narcis,manipulator. Vysporiadany chlap sam so sebou ti da priestor.