Ako zistím, či ma priateľka vo vzťahu testuje?

neillys
6. apr 2024

Zdravim ako zistim ze ci ma priatelka testuje vo vztahu. Je u zien mozna takato taktika ked sa napr veci nemenia?

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mrkvicka060
6. apr 2024

testuje v akom zmysle? a cim napr?

neillys
autor
6. apr 2024

Ci dodrzis ked jej nieco slubis, ci si ochotny sa stat silnejsim muzom, ci mas zaujem sa posuvat vpred ( zmena prace, vyssi prijem) atd

mrkvicka060
6. apr 2024

to su dost podstatne veci. je dobre v nich mat jasno, ak hladate dlhodoby vztah, pripadne by ste chceli zalozit rodinu. Len lepsia je priama a uprimna komunikacia. Ak ma ale zle skusenosti, mozno ta aj testuje. Lebo vsak slova su len slova, ciny su dolezite.

vyrovnanaosoba
6. apr 2024

@neillys neviem či by som vôbec chcela takého partnera, ktorý by ma takto skúšal. Myslím, že keď s ním (a on so mnou) tak preto, že mu vyhovuje v takom stave, akom som. Keď mám potrebu sa niekde posúvať, niečo budovať a meniť, tak preto, že to chcem ja sama, nie aby som dostala 1 za správnu voľbu od partnera. 😀

neillys
autor
6. apr 2024

@vyrovnanaosoba nie je to ceclkom tak. Ak sa posuvas ty napr chces podnikat chodis do fitka makas na sebe tak automaticky to ocakavas aj od partnera. Vies ako to myslim

sense
6. apr 2024

Ak mi chlap niečo sľúbi, očakávam ze to dodrží resp urobí preto maximum. Rovnako ak ja keď niečo sľúbim tak to do do držím alebo urobím preto maximum.
Ale napr ak ja chodím do fitka Neočakávam. Ze to bude robiť aj môj partner keď viem ze neznáša cvičenie v uzavretom priestor. Rovnako ako môj chlap neočakáva ze s nim budem brazdit hory na bicykli alebo v zime na lyziach.

qrstxyz
6. apr 2024

Áno, je možné, že Ťa testuje. Predovšetkým ak sa v predošlých vzťahoch popálila a chce sa niečomu podobnému v budúcnosti vyhnúť.

mamatroch
6. apr 2024

@neillys jasne, ze Ta testuje, o tom spolocne chodenie je, ze si vsimas spravanie, reakcie na rozne situacie a ludi toho druheho, takisto ano, aj to, ci je spolahlivy a zodpovedny... Ked chces zistit, ci si testom presiel, poziadaj ju o ruku 😉 ...ak povie ano, presiel si, ak nie, mozes poziadat o reparat 😹

subartic
6. apr 2024

@neillys bola by hlúpa keby si ťa netestovala a neoverovala v rôznych životných situáciach a nehodnotila aj tvoj potenciál do budúcna. Robí to pretože je žena a pokiaľ chce deti tak im vyberá kvalitného otca. Načo strácať čas s mužom ktorý jej nebude jednoducho vyhovovať.

babkaland
6. apr 2024

To sa nepýtaj kedy lebo ženy to robia vždy! Sústavne. Sú tak od prírody geneticky naprogramované. Tie si také detaily všímajú že katastrófa. Vkuse skenujú. Sú v strehu. Bacha.

rorino
7. apr 2024

@neillys automaticky to očakávala?no tak jasne,že budeš sklamaný.Aj môj odo mňa očakával,že budem behať ako on,A div sa svete,sme spolu 17 rokov a ja stále nebehám😂😂😂