Ako zabudnúť na muža?

12. nov 2022

Pekný večer. Mám veľký problém do ktorého som sa dostala prvý krát v živote. Mám 30 rokov a pred nedávnom som spoznala muža. Málo kto sa mi páči ale do neho som sa zamilovala ako nejaká násť ročna...úplne ma dostal stratila som hlavu. Veľmi ma namotal až zrazu prestal písať a odmlčal sa...stále aktívny aj na zoznamkách. Nechápem ako sa mi to mohlo stať...využil ma a odkopol...nikdy som nechápala ženy, ktoré toto dopustili no hold stalo sa to aj,mne. Tie ktoré máte skúsenosť ako ste prestali myslieť na toho chlapa? Ja sa asi zblaznim a viem, že som hlúpa ale neviem si pomôcť

janka_23
12. nov 2022

Žiadna univerzálna rada bohužiaľ neexistuje. Treba si zamestnať hlavu a o ostatne za postará cas. Klišé, ale ako jediné funguje. Zažila to každá z nas

lija22
12. nov 2022

tiez sa pridavam do tohto klubu. neraz sa mi to stalo. nuz raz to muselo prist. nie ste pre seba ti pravi zda sa

moonlight1210
12. nov 2022

Uz si sem pisala, vsak?

autor
12. nov 2022

@moonlight1210 nie teraz prvy krat som pisala...je tu nejaka diskusia na tuto temu?

iv007
12. nov 2022

Vsetok volny cas a mysel venuj sebe, konickom, kamosom, daj sa na zoznamku tiez a chod na rande s inymi muzmi..tu naozaj plati ze klin sa klinom vybija, inac budes v zacarovanom kruhu.

bodka70
12. nov 2022

Prve, čo si musíš uvedomiť, že toto, čo cítiš k nemu, nie je láska. Je to len osial a zaľúbenie sa do predstavy, nie do realneho muža, do toho, čo by mohlo byt.aj keď sa to ťažko priznáva, je v tom aj ženské ego a tvrdohlavosť. Vyrobis si v hlave nejakú predstavu, povieš si, to je ono a toto - toho muža chcem. A aké by to bolo super, ak by ti to opätoval a čo vsetko krasne ste spolu mohli mať, vratane sexuálnych predstav. A potom uz celá tvoja energia ide k tomu, na to sa zamerias. Skus vedome tu energiu presmerovat inam, aj svoje myslienky. Nesklzni do sebalutosti, hnevu, smutkyu...tes sa vedome, cielene na ine veci, vzdy ked ti pride myseľ k nemu, presmeruj to.

littlefiona
13. nov 2022

Aj si s ním spala? Ak áno chápem tvoje sklamanie. Ja som taká, že ak je to s mužom pri zoznámení príliš čarovné, ako keby osudové, a som do neho za týždeň zbláznená, lebo ten muž vie čo hovoriť, tak zbystrím pozornosť, všímam si najmä jeho činy a nie slová, ako ja hovorím, papier znesie veľa. Stretávam sa s ním bez sexu a to krásne vyfiltruje blbcov, ktorým ide iba o to, po pár stretnutiach ich to prestane baviť, nebudú investovať čas, energiu a nejaké tie peniaze do ženy, ktorá im hneď nedá, posunú sa o dom ďalej, takže ti odporúčam robiť to takto.

krisbar
13. nov 2022

Splnal vsetky tvoje poziadavky na muza. To ta na nom ohurilo.

A teraz sa na to pozri inak - je to hrac, so zenami sa zahrava, bavi sa, potrebuje stale niekoho noveho spoznavat a nasledne odkopnut. Nema stipku empatie voci tym zenam, ktore za nim ostavaju. Ghostuje.

Podla.mna je to skor nešťastný clovek, lebo nevie co chce a stale dokola hlada.... Stale takeho chces?

autor
13. nov 2022

@bodka70 dakujem za krasne sliva 🙏 asi by bolo dobre ho vymazat na vsetkych soc. sietach ze?

autor
13. nov 2022

@littlefiona bohuzial ano...citim sa ako pouzita handra ktorou niekto vytrel pidlahu a zahodil...hrozny pocit...si skusena zena a vidim ze to takto budem robit aj ja...ano presne vsetko splnal co ma chlap mat...az sa mi to zdalo neuveritelne...slova mal krasne len ciny boli uplne niekde inde...len to srdce bolo silnejsie ako rozum

autor
13. nov 2022

@krisbar taketo slova som potrebovala pocut 👌 mas pravdu..je cas zabudnuy a nie dufat ze precitne a napise 🙃

krisbar
13. nov 2022

Ako sa povie "been there, done that". Zazila.som si take. Bol uplna topka. A ja som bola pre neho len hracka. Ale neboj, najdes skveleho muza. Aj toto je skusenost do zivota.

sialenaveronika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bodka70
13. nov 2022

Ver mi, muži, ktorí chcú ozajstný vzťah málokedy od začiatku pôsobia úplne idealne. Už len z podstaty toho, že muži uvažujú uplne inak ako ženy. Takže muž, ktorý od začiatku hovorí presne tie vety, ktoré ženy chcú počuť , aj sa tak sprava, od začiatku je hrr do vážneho vztahu. No je to podozrivé a do budúcnosti by ti mala blikat kontrolka. Oni to majú premakane, vyskusane na x ženách. Čiže nevycitaj si , že si naletela, bol to proste podvodnik. Nie ty si handra, to on je ten chudák, čo si potrebuje dvíhať ego. Hlavu hore, vsetci robíme chyby, dôležité je poučiť sa. Na toto to bolo dobré, tato lekcia. Myslíš že kvôli čomu viem ako to je a čo s tým robiť, istym sposobom som sa tiež popalila vo vzťahu, ucime sa 😙

autor
15. nov 2022

@bodka70 dakujem za tieto slova ❤ velmi mi pomohli 🙏