Ako zabudnúť na lásku?

10. okt 2023

Nie sme v kontakte už takmer dva roky a moje city voči nemu stále rovnaké. Myslela som, že to časom prebolí ale je to rovnaké. Neprešiel deň kedy by som naňho nemyslela..

nemohli sme byt spolu kvôli okolnostiam ktoré mame .. ženy čo robiť, kedy to prejde ? Je to trápenie

minenkak
10. okt 2023

Neprejde,to sa len musíš naučiť s tým žiť, alebo prekonať všetko a byť spolu

nada847
10. okt 2023

pamataj si, ze ludia ktori maju byt spolu tak budu, skor ci neskor, ked si toto uvedomis, zzijes sa s tym tak lahsie sa ti bude dychat 🙂

patka_673
10. okt 2023

aj mne raz trvalo velmi dlho sa z toho dostat. asi dva a pol roka 🙂 ale nakoniec sa mi podarilo zabudnut. chce to ozaj iba cas, akoby nebohy Meky povedal a zaspieval - neboj sa. co boli, to preboli 😉

alickapusinka
10. okt 2023

A čo to bolo také strašne pre strašne okolnosti že nemôžeš s ním žiť bývať.

autor
10. okt 2023

@alickapusinka kresťania .. som rozvedená a to znamená že som už navždy manželkou iného muža

minenkak
10. okt 2023

A toto je taká blbosť, tak miluj potom len svojho manžela a nie niekoho iného

minenkak
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
minenkak
10. okt 2023

To si už nikdy nezatrtkas,celý život?

hiddenobject
10. okt 2023

Neskusali ste anulaciu?

lentilka46
10. okt 2023

Neznamena, existuje aj cirkevny rozkol=anulacia manzelstva...vygugli si o tom nieco, nastuduj, oslov prislusne organy

januska12323
10. okt 2023

No tak si sa nemala rozvádzať keď ste stále "manželia".

autor
10. okt 2023

@hiddenobject keďže sa jedna o baptisticky zbor tak to nie je možné .. považujú to za večný sľub

hiddenobject
10. okt 2023

Och tak to mi je luto a rozumiem ti… Obetuj tuto lasku pre vacsie dobro. Ak ste obaja taki, zeby vam zvazok “nadivoko” nevyhovoval, ina moznost nie je. Jedine je byt spolu v cistote, ale neviem ako “velmi” veriaca si, ci by ste to dali. Tvoje city su opatovane?

autor
10. okt 2023

@hiddenobject v Boha verím ale dokázala by som s tým mužom byť šťastná s pokojom v srdci. On s tým má bohužiaľ problém - práve pre to “vyslovene áno sa zmazať nedá”. Byvaleho muža som si zobrala kvôli tlaku rodiny (jeho) a ľutujem to do dnes, pretože uz nemôžem byt s osobou ktorú som naozaj milovala ..

Áno, cíti to rovnako. Preto nie sme v kontakte, snažíme sa zabudnúť..

limoncino
10. okt 2023

Ja veriaca nie som a preto mi toto príde ako hrozný dôvod na to, aby spolu neboli ľudia, ktorí k sebe patria. Ale chápem, že pre vás to problém je

stanislavicenka
10. okt 2023

paneboze, nabozenstvo. Ja toto nechapem. Boh toto nechcel🤦‍♀️. Ja som sa zosobasila s muzom, ktory nie je ani pokrsteny. A nevidim to ako neprekonatelny rozdiel

autor
10. okt 2023

@limoncino pre mna nie.. preňho áno, tiež ma to ničí. Neskutočne

autor
10. okt 2023

@stanislavicenka súhlasím. Len nie každý to tak vníma podla všetkého