Ako zabudnúť na ex?

23. júl 2021

Je to už skoro rok a pol čo sme sa rozišli ...on mal po pol roku niekoho iba 3 mesiace aj ja som mala po 8 mesiacch niekoho asi 5 mesiacov pre mňa skôr náplasť....ale stále skoro dennodenne sme boli v kontakte možno najdlhšie 2 týždne.nic...a aj sme sa 3 krát stretli nič nebolo ani pusa veľmi dobre si rozumieme... rozchod bol z rodinných dôvodov nebudem to tu písať...viem že niečo ešte cíti aj mi to sem tam naznačil na FB aj sme flirtovaní atď. Stále že počká keď budem single a budeme opäť spolu atď....ja keď som mala ten vzťah tak že veď si nájdi niekoho atď aj bol smutný že sa nemá s kým mojkat atď aj žeby chcel atď .....ešte pred mesiacom vraj nemal nikoho...vždy by povedal pravdu...a zrazu som ho videla v meste s kockou tak som sa ho opýtala či frajerka a že nevie.( Mohol klamať lebo len stali na zastávke mohol povedať že kamoška,ale kvázi sa priznal)...veľmi ma to ranilo...chcem už fakt to ukončiť a zabudnúť ale veľmi to boli a trápim sa ...keď sme o tom písali na FB napriek tomu chce sa stretnúť načo? Och och je mi hrozne som sklamaná

zooeynka
23. júl 2021

Nestretavat sa, nepisat si, vyhodit ho zo soc.sieti, cislo bloknut. Naco je dobre sa s exom stretavat? Len ta to rozhadze zakazdym.

autor
23. júl 2021

@zooeynka veru tak len ja to nedokážem....stále pozerám kedy bol online...ako stíhačka...som hrozna viem to....tak strašne sa chcem s ním stretnúť ale už to musím stopnúť

simona1998
23. júl 2021

Všade bloknut , dovidenia . Nestojí ti za trápenie

autor
23. júl 2021

@simona1998 ánousim.to urobiť...ale aj tak.stale čakám že napise

simona1998
23. júl 2021

Nerob to , naozaj to nerob. Ja som bola tiež taká hlúpa stále som sa s ním ťahala . Ale pamätaj ľudia sa nikdy nezmenia 🙂 neskoč viac krát do rovnakého blata

zooeynka
23. júl 2021

Zacarovany kruh, kym to nestopnes budes sa v tych citovych srackach magat. Ked to nedokazes tak je to zas tvoja volba, budes citovo rozhadzana kym si on nenajde zivotnu lasku a posle ta do kelu on. Predbehni ho.

autor
23. júl 2021

@simona1998 nechcem zase vyzerať ako urazlivka,že keď som.ixh videla spolu že sa neozval

autor
23. júl 2021

@zooeynka máte pravdu...musím to stopnúť...aj keď hlavou mi ide veď sa rozídu raz určite ...som hrozna mám ho rada tak prečo mu nedoprajem šťastie

taskataska
23. júl 2021

a ked sa rozidu tak co?
zahadne sa stratia aj vase rodinne problemy, kvoli ktorym nemozete byt spolu? asi tazko...cos te romeo a Julia ci co za problem mate?

autor
23. júl 2021

@taskataska to je na dlho ten rodinný problém už je vyriešený

zooeynka
23. júl 2021

Lebo si s nim v kontakte 🙂 Tak sa od neho neodputas. Prepac, ale rok a pol ste od rozchodu, uz si davno mohla byt niekde inde, s niekym inym...

autor
23. júl 2021

@zooeynka ja som mu nikdy ale nikdy nenapísal prvá a nikdy nič neiniciovala hrala som skôr nedostupný a chladnu

autor
23. júl 2021

@zooeynka presne potrebujem.sa.odputat

zooeynka
23. júl 2021

Staci ze si mu odpisovala a cakala na jeho spravy....mna exovia po rozchode nikdy nezaujimali, bolo mi ukradnute ako ziju, co robia atd....ani by ma nebavilo s nimi komunikovat,akoze okaslal si ma tak ma nezatazuj svojimi spravami. Proste nezajem.

autor
23. júl 2021

@zooeynka tak si silná žena ja asi nie....a načo vlastne chce byť v kontakte nechápem

dzulli1980
23. júl 2021

Treba natrvalo prerušiť kontakt ... budeš sa trápiť, no každá rana, aj tá na duši, musí vyhnisať ... budeš plakať, možno sa opiješ, budeš mať pocit, že život nemá zmysel ... treba vydržať, duša sa zahojí ... nenechaj zo seba robiť handru, očividne s Tebou neráta ... možno si len potrebuje hladkať ego.

autor
23. júl 2021

@dzulli1980 presne neráta,keby rátal tak nemá tu frajerku....aj keď ja som single mesiac podľa mňa ju už mal keď som ešte nebola voľná.

autor
23. júl 2021

Čiže keď napíše na messager tak ani necitat alebo prečítať a ignor

jaskolka
23. júl 2021

Zablokuj úplne, kde sa dá, mesemger, Facebook, instageam, mobil a podobne. Nemá to význam, načo sa týrať? Rok a pol od rozchodu je dlhá doba, jednoducho to musíš uzavrieť.Ja som tak robila, dokonca som aj úplne zrušila sociálne siete, a bolo fajn. Ani nie tak, aby som sledovala ha jeho, ale opačne nezelala som sú, aby videl on mňa. Život ide ďalej.

autor
23. júl 2021

@jaskolka dával mi nádej...ale musím to už urobiť

surama
23. júl 2021

Nechava si ta ako poistku, ale popri tom hlada ine...Musis sa pohnut dalej a byt silna. Hladaj takeho, pre ktoreho budes jedina moznost, nie jedna z moznosti.😉

slovakboy
23. júl 2021

Ja to chápem tak že sa máte radi ale kvôli rodinným problémom ste sa museli rozísť. On že bol s nejakou na zastávke a akoby ju priznal - to len chce aby si si to myslela. Má ťa asi stále rád a ty jeho. Keď ale nemôžete spolu byť tak musíš prerušiť kontakty. No ono to nejde hneď ak nie si dosť silná. Ak mu musíš napísať tak napíš ale bojuj s tým. Sleduj či sa to zmenšuje. Mala by si na neho myslieť časom menej často. Ono sa to bude vracať ale mysli na neho menej. Ak vidíš že sa to stupňuje a musíš furt rovnako na neho myslieť a kontaktovať ho tak znovu sa snaž a trenuj. Venuj sa sebe a iným veciam iným ľuďom a práci. Ak budes venovať svoj čas a myšlienky iným tak ľahšie zabudneš.

autor
24. júl 2021

@slovakboy ja teóriu poznám ale neviem to v praxi...strašne to boli a určite niekoho má v začiatkoch...má má rád ako kamošku a ja som si asi myslela že viac

marca12
24. júl 2021

Musis sa od neho odstrihnut. On ta vyuziva a ty to nevidis,namotava ta. Nikdy sa z toho nedostanes,pokial s jim budes v kontakte a k tomu preco ste sa rozisli. Neexistuje,ak sa dvaja lubia,aby ich cokolvek rozdelilo.

autor
24. júl 2021

@marca12 ale načo namotava? Píše a chce sa stretnúť keď má novú? Ja keby som mala novú a ľúbim ju tak sa ani neozvem

autor
24. júl 2021

Ďakujem vám všetkým za komentáre, potrebujem este jednu radu. Mám sa s ním ešte raz posledný krát stretnúť a povedať mu všetko ako sa cítim a že som myslela že budeme spolu ale že in už ma asi novú a že musím prerušiť kontakt aby som zabudla alebo proste nič nepisat neodpisovala a len ignorovat?

momoqui
24. júl 2021

Len ta natahujr
Si pre neho istota ak tie ine nevyjdu
Nehladaj si naplaste, proste toto stopni a uvidis co ti zivot prinesie …

momoqui
24. júl 2021

Proste to stopni
On ta len natahuje ako zuvacku. Je si isty tym ze ak to s novou nevyjde tak ti zavola a ty nabehnes

autor
24. júl 2021

@momoqui asi máš pravdu.. .takže ignor či ešte dá stretnúť a vysvetliť?

nttnnt
24. júl 2021

no tak tym ze sa budete stretavat a vypisovat si vkuse a flirtovat a neviem co tak asi tazko nan neho zabudnes..to je rozumne teda :D tak bud budte spolu alebo prestante sa vyhladavat..