Ako zabudnúť na bývalého?

10. nov 2020

Potrebovala by som nejake rady, ako zabudnut na ex.Stale som sa cez to nepreniesla.Neustale na neho myslim.On o obnovu vztahu nestoji. Co mam robit? Trapim sa. Boli sme spolu 2,5 roka a rozisli sme sa pred 10 mesiacmi.

malinoismum
10. nov 2020

Sorry ale prvá otázka. Koľko mas rokov? Hobby kamošky....

anonym12
10. nov 2020

Skús sa stretávať s inými chlapmi,iný sa ti zapáči a budeš myslieť na iného nie na ex

nnnuuunnn
10. nov 2020

Neboj, casom to prejde. Zameraj sa na seba, casom budes pripravena na novy vztah. Vzdy lepsie sa rozist a mat milion novych moznosti ako byt vo vztahu tyrana...

autor
10. nov 2020

Skusala som sa stretavat aj s inymi ale nepomaha to

deti95060810
10. nov 2020

10 mesiacov? tak to čochvíľa bude za tebou... O pár mesiacov si na fešáka ani nespomenieš...😉
venuj sa viac práci, škole, koníčkom, kamarátkam...

jajka71
10. nov 2020

V prvom rade to chce vedomu manipuláciu s myšlienkami. Potrebuješ zamestnať hlavu, potrebuješ nový vietor do plachiet a nový cieľ. Niekto si nájde nové hobby, niekto začne dobrovoľníci, niekto začne niečo študovať napr. Jazyky, všetko čo odkladali preto, lebo bol vzťah na prvom mieste. Každopádne to musí byť niečo načo sa musíš plne koncentrovať a zaberie tvoj diár natoľko, nakoľko to pôjde. Neskôr nastane selektívne pamäť a budeš si pamätat hádam menej.... Hlavne aby ďalším objavom nebol niekto zajtra, aby si sa nesnažila podvedome o to aby nový objav bol vizuálne taky ako ex ci robil a hovoril s tebou tak sko ex.... Na ďalšiu lásku to chce tzv čistý stôl.....

ckatka
11. nov 2020

Hlavne tí pomôže uvedomiť si seba a svoju hodnotu. A pochopiť, že láska sa nedá vynútiť ani kúpiť ani nič.
Proste človek, čo ťa nechce, ťa nechce a basta. Je to jeho život, jeho právo, jeho rozhodnutie, tak to rešpektuj.
Miluj seba...rozdávaj okolo seba lásku a dobro,..A niekto sa nájde, kto sa k tej láske.prida...

dassena
11. nov 2020

ak o obnovu nestoji tak naco sa trapit dalej. ako mala by si sa venovat teraz hlavne sebe, robit to co ta bavi, najst si proste nejaky ten konicek aby si zamestnala hlavne hlavu

kikaaa444
11. nov 2020

Na to rady ani žiaden recept neexistuje . Ani nič čo ti pisu kocky vyššie . Ľahšie sa píše a ťažšie už koná. Ja sama som sa z rozchodu dostávala rok a pol až dva . Viem že je to veľa ale keď niekoho naozaj ľúbiš a nevieš si predstaviť život bez neho tak to len tak sa len tak ľahko zabudnúť nedá . Nie darmo psychológovia prirovnávajú rozchod k smrti . Vraj bolesť je skoro rovnako silná . s tým rozdielom že ta z rozchodu raz odíde . Nepomôže ti nič . Srdce je veľmi zvláštny organ a len tak sa mu rozkázať nedá . Ja som si myslela že nikdy nebudem bez neho šťastná . Teraz mám najlepšieho muža , dieťa a ten rozchod bol to najlepšie čo sa mi mohlo stať . Bývalý nebol dobrý človek ale vtedy som to nevidela. Takze moja rada znie, plac koľko len môžeš .. nech sa čím skôr vyplaces, nič nepomôže len čas . Raz to prejde . Niekomu to trva mesiac , niekomu rok iným aj viac . Prajem ti len aby to u teba bolo čo najrýchlejšie ❤️ A uvidis , aj keď sa ti to teraz nezda , raz si povieš že “ ako dobre že sa tak stalo “ veľa šťastia prajem !

harmona
11. nov 2020

Najdi si nejake hobby, venuj sa sama sebe a zabudnes na neho len si daj este viacej casu 🙂

romanovic
11. nov 2020

Ja som sa z kazdeho rozchodu iniciovaneho druhou stranou dostavala dlho-predlho. Pomohlo mi zamestnat sa naplno, kamosky, konicky, vecer padnut mrtva do postele. Ako sekundarny efekt som schudla a jeden z nich sa chcel po roku-dvoch vratit 🙄