Ako ukončiť intímny vzťah s kolegom?

15. aug 2024

Ahojte, mam vztah s jednym kolegom. Kedysi sme sa milovali, teraz dlhsie uz asi milujem iba ja jeho. Ozyva sa len, ked nieco potrebuje alebo ked mu vyhovuje mat sex. Chcela by som to ukoncit. Chcela by som mu povedat uprimne, ze nemam uz zaujem o jednostranny vztah, ked sa o mna nezaujima, ale racionalne viem, ze ani toto ho asi nebude zaujimat, a ze by som to mala nechat tak, nereagoval na neho a pohnut sa dalej. Co by ste mi poradili? Ma vobec zmysel byt uprimna ci ho len ignorovat a nebyt uz matracom?

anjelok
15. aug 2024

Urcite by som mu zo slusnosti povedala, ze nemam zaujem pokracovat vo vztahu a nech ma viac nekontaktuje.

enmery
15. aug 2024

Poznáš sa. Budeš vedieť ísť ďalej vpohode bez toho, aby si mu povedala svoj pohľad, prečo to už viac nechceš?Alebo Ťa to bude zožierať, že si mu to nepovedala a neukončila to tým?Niekedy to, čo chceme druhému povedať, nie je ani tak o ňom, ale o nás. Ale matrac by si už fakt nemala robiť. Myslím, že máš naviac. Pre mužov sú ženy, ktoré sa uspokoja s tým byť len na sex, väčšinou úplne na chvoste.

egonsk
15. aug 2024

zavolaj si ho na kavicku a povedz mu: "Mily Janko, vsetko krasne sa raz skonci a tak aj my sme dospeli do tohto bodu. Dakujem Ti za prijemne chvile a verim, ze si ich mal tiez, ostanu mi na ne nezabudnutelne spomienky, no idem sa uz povenovat seriozne Ferkovi a verim teda, ze ty rovnako zacnes svoj cas venovat Lucke, alebo Miske" 😁😋

lindous
15. aug 2024

Nerobila by som žiadne dramatické konce a vystúpenia, nerobila z toho rozchodové stretnutie, ale ak sa stretávate len za účelom sexu, tak keď ťa najbližšie zavolá, odmietnu a vysvetlí, že už nemáš záujem, lebo hľadáš vzťah, ktorý bude aj niekam smerovať alebo niečo podobné… proste úprimne, ale stručne, bez zbytočných emócií a výčitiek (bola si v tom vzťahu dobrovoľne)

7miriam77
15. aug 2024

Teraz máš ešte ako takú šancu zachovať svoju hrdosť. Aspoň troška . Pri najbližšej príležitosti,keď bude chcieť sex rande mu povedz, že sa ti nedá, že máš stretko a nech ťa už viac radšej súkromne nekontaktuje . Povedz ...ahoj, tešilo ma a dúfam že ostaneme kamaráti 😃

autor
15. aug 2024

Ten vztah je milenecky, ani jeden z nas nikoho ineho a kedysi by to mozno bol vztah, dnes uz je to klasicke “mas cas?” A mna uplne zoziera, ze sa vypariko to co tam bolo kedysi a preto si myslim, ze to treba ukoncit.
Asi by som to po veeelmi dlhom case predychala a pohla sa dalej, hladam si aj novu pracu, ale to chcilu potrva a ja uz nemozem takto dalej, stale pen p
Ale uz len myslienka tej konverzacie ma boli a chce sa mi plakat, ze to skonci 🥲🥲🥲a tym, ze ho stale lubim, tak som uplne zalepena a vzdy pridem za nim ako take steniatko (uz neiniicujem)
Tym ze viem aky maju nazor chlapi na take zeny ako som ja teraz, ma zmysel vobec nieco hovorit?

fido69
15. aug 2024

@autorka napísala "Chcela by som to ukoncit. Chcela by som mu povedat... nebyt uz matracom?"
Aký človek, taká reč. Chceš to ukončiť alebo chcela by si to ukončiť? Nechceš byť matracom? Si dospelá a máš už občiansky preukaz? Núti ťa niekto rozťahovať nohy alebo je to tvoje rozhodnutie? 🤔

autor
15. aug 2024

@fido69
@fido69 moja otazka znela akym sposobom to ukoncit. Naco zbytocny komentar

lindous
15. aug 2024

Nemá zmysel mu vyhadzovať na oči a vyčítať, že ti tým ubližuje, že ja taký a onaký a že ťa to štve, lebo ubližuješ hlavne ty sama sebe (aj keď tomu úplne rozumiem)… ale má zmysel mu určite povedať, že si neželáš aby este niekedy ohladom stretnutia kontaktoval, kľudne mu povedz, že ti tá situácia medzi vami nie je príjemná a chceš sa posunúť ďalej… ak mu na tebe záleží aspoň ako na kamarátke, snad to bude rešpektovať, stiahne sa a bude to pre teba jednoduchšie… keď ho len odignoruješ, stále bude skúšať a ťažko povedať či sa udržíš

enmery
15. aug 2024

Tak keď sa opäť ozve, či máš čas, napíš mu, že nie a už sa nechceš ďalej takto stretávať a ze dakuješ, že to bude rešpektovať.Nič urazené a žiadne výčitky.

1ryba
15. aug 2024

Jožo, včera sme boli spolu naposledy. Už mi to takto nevyhovuje. Nič mi naše stretávanie už nedáva. Chcem normálny vzťah. Alebo mu spomeň, že chceš dieťa, skončí to aj sám.

pralinka25
15. aug 2024

a on vie ze si do neho buchnuta? ak nie chces aby to vedel? zmenilo by ot nieco?

autor
15. aug 2024

Moj nazor je, ze tym ze sme kolegovia a uz ide iba o obcasny sex, by som to proste nechala tak, slo by to do stratena, prirodzene
Ale sme kokegovia, vidime sa kzdy den a mam pocit ze kym nic nepoviem, nebudem vediet odolat, ono sa to lahko pise a mne premiets v hlave, ako mu to poviem, a ked ho vidim som schopna sa iba usmiat

autor
15. aug 2024

Uz som to chcela ukoncit v maji, dala som si vlastne ultimatum, ze ak mi neodpise ze ma hodi domov z party (predtym vzdy hned reagovat atd) tak to ukoncim a po party s nim uz nikam nikdy nepojdem, “mam vlastne plany” vyborne som si to vymyslela … jasne ze to padlo (a to sme nepili )

autor
15. aug 2024

Radite to odkomunikovat pri dalsom jeho pizvani, och pokusim sa dakujem

nenne27
15. aug 2024

Tiez by som nerobila nejake vyhlasenia, v pripade sexualnych stretnuti to nejako oficialne, dramaticky ukoncovat je trosku trapne.
Nic by som neriesila a zila si dalej.keby ma kontaktoval za ucelom sexu, nereagovala by som.pripadne by som na otazku stretneme sa vtedy a vtedy odpovedala nie,sorry. A nechala to odist do stratena

susitko
16. aug 2024

vsak sama vies odpoved...povedz mu to a konec.nezdviham ,nekomunikujem.len ta vyuziva.mas na viac💪💪💪

u2jana
16. aug 2024

Skus si to v hlave nastavit tak, ze je s tym koniec, kludne sa cez vikend s kamoskou opi, poplac si, ponadavaj, proste to v sebe ukoncit… a v pondelok rano, ked ho stretnes, tak sa s nim uz bav ako s hocikym inym, bez usmevu… koniec koncov, je to len obycajny chlap
Prajem vela sil a nech ti to dobre dopadne

ejmi25
16. aug 2024

matracom ??to ja tak nevidim..Chcela si sex aj on ,tak aky matrac??snad si si uzila a bola pritom aj ty
..Lenzw ty ho milujes a on nie..Tu je ten problem.Kedze spolu robite urcite by som vylozils karty na stol.A vtedy sa rozhodla.Je to tazke ,ale takto sa nepohnes dalej
..

domininini
16. aug 2024

Autorka z twjto sotuacie je zrejme ze on ta bral ako kolegynu s vyhodami.. takyto ,,vztah,, je jasne ze nemoze trvat vecne a jedneho to casom omrzi ako omrzelo aj jeho .. uz si sa mu stala nezaujimava a ked nema kde vrznut napise tebe.. mala by si to diplomaticky uzatvorit medzi vami, nie ze zrazu zacnes ignorovat ale ako napisala
@lindous .. o svojich citoch mu urcite nehovor, ako vidis je to len jednostranne, odid ako sebavedoma zena, nie odmietnute stena

alenka58
16. aug 2024

neukonči to žiadnym vyhlásením, nereaguj na jeho pozvania a nechaj to do stratena, on sa tak chová do stratena, nedaj mu šancu aby vedel čo si myslíš, nech háda Teba to trápi a on je evidentne v pohode necháva to na Teba, myslí že on Ti mal vysvetliť

dharmasanata
16. aug 2024

Tiež sa prikláňam k tomu aby si na neho nereagovala a išlo to do stratena. Keď s ním budeš komunikovať ukecá ťa, to vidím na tebe a ani ťa nepoznám. Časom prídeš na to, že máš svoju hodnotu 🍀

muchotrafka298
16. aug 2024

Nevidim dovod na ziadne teatralne vystupenia, pozvania niekam a podobne. Proste nabuduce ked ta zavola nebudes mat cas, ani druhykrat a on pochopi. Nie ste par, stretavate sa len za jednym ucelom.

domkakvet
16. aug 2024

Ked ta zavola, tak mu povec, ze viac uz nemas zaujem.

nurielka
16. aug 2024

Nechaj to ist do stratena, tam uz ziadny vztah nieje, nereaguj, nic o svojich pocitoch mu nevrav, na co, aj tak ho to nebude zaujimat, ked sa spyta ci mas cas, tak strucne jasne Nie, a uz ma za tymto ucelom nekontaktuj. Nic nevysvetlovat, nic.

kvadrinkaaa
16. aug 2024

Žiadne výčitky. Veď ti zrejme nikdy nič nesľuboval. Ukonči to bez dlhej komunikácie. Keď jedny dvere zatvoríš, nové sa otvoria. Čaká ťa niečo krajšie, lepšie…😊

juliacenc
16. aug 2024

Odfajcit ho tak, aby si ty z toho nwvzisla ako ublizena chuderka ktoru on nema rad… poslat ho do riti s tym, ze je ti lahostajny, ze ta uz sex s nim nebavi a aj s nim je nuda tak nech da pokoj a viac neotravuje, tak vlazne akozze o nic nejde

autor
16. aug 2024

@juliacenc toto by som spravila najradsej, ale sme kolegovia a musim byt opatrna.

Problem je, ze ked sme spolu mam pocit, ze ta laska nevyprsala, ale potom zase ignoracia a jeho sebeckost.

Najviac tuzim po tom, aby sa spytal, preco ho vlastne ignorujem, ale bojim sa, ze mu to vlastne ani nedojde. Ak by sa naaaahodou spytal, tak mu asi poviem, ze nemam uz zaujem o jendostranny vztah. Nechcem byt dramaticka, ani robit vycitky, ale naozaj by som mu chcela povedat ako sa citim, mat o nejako ukoncene.

Ak sa nespyta, tak to pojde prirodzene do stratena.

Toto je moj prvy vztah, kedy ja mam stale zaujem a chlap ho ocividne stratil, tak vobec neviem, ze co.

enmery
16. aug 2024

Treba si uvedomiť, že tá láska, ktorá nevyprchala a o ktorej točíš, je len jednostranná. On Ťa nemiluje. Keby áno, túto tému by si tu vôbec nemusela zakladať. 😉

autor
16. aug 2024

@enmery viem viem, aj si to uvedomujem, preto som si prisla po radu, ze ci ma vobec zmysel hovorit o mojich pocitoch, z rad mi vyplynulo, ze nema. Tak to necham nejako tak. Snad vydrzim nereagovat, neodpisat