Ako to povedať kamarátke, že jej muž mi vypisuje?

13. dec 2023

Ako šetrne povedať kamarátke, že jej muž mi vypisuje a že má sexuálne návrhy?

basulaak
13. dec 2023

Ukazat jej messenger/whatsapp nech si sama precita

tykat
13. dec 2023

Nijako, neodpovedaj, zablokuj, celkovo ho ignoruj. Lebo akurat tak stratis kamaratku.

colsami
13. dec 2023

@tykat a kamaratku vobec nestrati tym, ze vie o tom ze jej muz je nenormalny a radsej jej to nepovie, pocka kym bude nieco horsie a kamoska bude vediet ako posledna v okoli, ako sa sprava jej chlap?

Taku kamosku by som teda nechcela.

tykat
13. dec 2023

@colsami vzdy, vzdy doteraz v mojom zivote mam skusenost, ze nakoniec bude ona ta zla. Muz sa z toho vykruti, obrati to proti nej ze im zavidi, ze ho provokovala a zena sa da oblbnut (lebo chce muzovi verit). A je po kamaratstve.

anjelicek26
13. dec 2023

Tak ako tak, vyjdes s toho blbo. Preto suhlasim s tym, ze jej manzela si proste zablokuj, efektivne a ucinne riesenie.

syslik81
13. dec 2023

vytlac si konverzaciu daj jej to zo slovami s tym,ze ju mas rada ako kamaratku a nechces o nu prist no musi veiet co sa deje ... a nech si s tym uz urobi sama co chce

subartic
13. dec 2023

Mojej kamarátke takto vypisoval exmanžel , dával jej sexuálne návrhy pričom bol už on znova ženatý . Zrazu po 13 rokoch od rozvodu . Svrbili ju prsty ako mi vravela to zobrat a poslať jeho druhej žene, ale nakoniec ho blokla , hoci mali spolu dieťa, lebo by aj tak skončila ako žiarlivá exka

bloger
13. dec 2023

Nehovor jej o tom. A pokús sa ho nejako elegantne zbaviť.

januska12323
13. dec 2023

A ty mu odpisuješ?

nin12345
13. dec 2023

Tak za mna osobne jej to urcite povedz - ja by som nechcela muza co toto robi a ani kamaratku, ktora by mi to zatajila. Nakoniec ak mu to ona raz nahodou najde v telefone tak si u nej isto skoncila

chodec15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivik4
13. dec 2023

Ved jej to odfot ,najlepsie. Uvidi a nebude si mysliet ze klames

autor
13. dec 2023

@januska12323 veď aj on je kamarát, nemala som dôvod neodpisovať

osky
13. dec 2023

Povedz jemu ze ak neprestane,povies to jej.
A jej by som mozno poslala snonymne nejake upozornenie v tom zmysle,aby si svojho muza otukala....
Ale az po sviatkoch.
Nema vyznam pokazit jej vianoce,ci silvester...

tykat
13. dec 2023

A co si odpisala? Lebo ja by som zadanemu kamaratovi neodpisala ani ň a rovno zablokovala.

danica2711
13. dec 2023

nemala si dôvod neodpisovať "kamarátovi", manželovi kamarátky na sexuálne návrhy? Kamarád taky rád? No tak to teda ukáž kamarátke, hneď bude bývalá kamarátka...

moonlight1210
13. dec 2023

To si mu zo zaciatku odpisovala a nejak pozitivne reagovala aj na tie jeho sexualne navrhy?

Lebo ak ano, to tazko kamoske vysvetlis.

pralinka25
13. dec 2023

@moonlight1210 podla mna mu odpisovala len normalne.

@tykat to sa potom nebavis s nikym? ja mam len zadanych kamosov prave preto ze mi to pride bezpecne.teda ale zas moji kamosi su normalni a nic nemiestne nerobia. ale neviem si predstavit blokovat si muzov svojich kamosiek alebo mojich kamosov. to uz ze sa to zvrhlo je druha vec. v tom pripade by som ho poslla do teplych krajin tiez. to je jasne.

zanka777
13. dec 2023

Koľko máte rokov?aké máte vzťahy s kamarátkou?

12katka21
13. dec 2023

Upozorni jeho nech s tym prestane ze ti to vadi. Ak neprestane tak potom zaluj.

autor
13. dec 2023

@danica2711 kde pisem, ze som mu odpisala na sexualne navrhy? Ked zacal debatu, tak som odpisala.

zanka777
13. dec 2023

Koľko máte obaja rokov?aj kamoška?ste dlho kamarátky?

tykat
13. dec 2023

@pralinka25 odpisujem normalne, na bezne veci, ziadne vykecavacky a na sexualne narazky? ani ň, v tom momente by bol zablokovany. Aby neskor nebol dokaz, ze som na to odpisovala.

tykat
13. dec 2023

Ked si este nic na tie narazky neodpisala, tak zablokuj, ignoruj, vyhybaj sa stretnutiu osamote.

zanka777
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
13. dec 2023

@zanka777 30-40, pár rokov

zanka777
13. dec 2023

A aký máš vzťah s kamarátkou? Oni sú spolu dlho alebo sú dokonca manželia?

moonlight1210
13. dec 2023

@pralinka25 uz vidim z jej odpovede, ze mu na to nereagovala.

Ale chcela som tym povedat, ze ak nahodu spociatku by som to brala ako hru a zapojila sa, tak spatne to zrazu vyzera velmi zle a tazko sa to vysvetluje.

Vtedy by som napr. manzelku nekontaktovala a nic nehovorila. Nepochopila by to a niet sa jej co cudovat.

Vyriesila by som si to s dotycnym, ze by som mu napisala, ze som to spociatku brala ako trochu uletene pubertalne prekaranie, ale uz to zacina prehanat a o sex zaujem rozhodne nemam (a moja chyba, ze som sa vobec do toho zapojila a nieco pisala, mala som ho stopnut hned na zaciatku). Tak nech s tym prestane. Ak by neprestal, napisala by som mu, ze to stacilo, tymto ho blokujem a zablokovala by som ho.
Keby ma predtym urazne zablokoval on, tym lepsie.

Rozhodne by som si starostlivo naformulovala vety, aby sa podla moznosti nedali vykladat dvojako.

pralinka25
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
grof_monte_christo
13. dec 2023

Presne toto sa mi stalo a bola to veľmi dobrá kamarátka. Bola v tom čase do neho veľmi zamilovaná, tak som si povedala, že jej nič nepoviem. Lebo on sa jej v minulosti už sám priznal s neverami a ona mu to vždy odpustila. V tom čase bola s ním už viac ako 10 rokov.
Lenže ona si cca po pol roku prečítala jeho mobil a tieto správy našla. Veľmi dlho mi to nevedela odpustiť, že som jej nič nepovedala. On jej na to povedal, že som mu dávala signály, čo je úplný nezmysel. Nakoniec sa to utriaslo, dotyčný sa mi po 4 rokoch pred nou ospravedlnil a zabudli sme na to. Je cudzinec, takže sa vídame len málo. Ona je s ním po 20 rokoch už len kamarátka, ale žijú v jednom byte, ale už každý svoj život.