Ako ste zvládli rozvod?

23. okt 2022

Ahojte. ako ste zvládli rozvod a všetko okolo toho?

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
selwadza22
24. okt 2022

Rozvod úplne v pohode. Ešte som sa síce hanbila chvíľu za to aký bol trápny a úbohý na súde ale to prešlo. S majetkom to bolo horšie. Nedostala som od neho nič. Horko-ťažko som dostala späť peniaze, ktoré som mala našetrené pred svadbou a ktoré som vrazila do spoločného bývania. Ale už sa mi nechcelo s ním naťahovať... Syna sprvu navštevoval pravidelne ako mu určil súd, bolo pre mňa ťažké s ním komunikovať v kľude pred synom, ale zvládla som to. Syn s ním nechcel odísť a samozrejme obviňoval exo mňa. To, že sa mu nevenoval ale iba ho zavrel do izby a vedľa sa zabával s kamarátmi alebo frajerkou nebolo podľa neho dôvodom.... Ani pred malým som exa nespomínala, nenadavala na neho - načo obrátilo by sa to časom proti mne. Časom mu nasľuboval, že príde a malý sa aj tešil ale skoro vždy ostal sklamaný. Dnes si ani nespomenie kedy má syn meniny, narodeniny... A dnes už sa mi z neho nedvíha žalúdok a je mi ukradnutý. Občas ma zabolí keď sa syn opýta prečo on má takéto hrozného otca... Ale lepšie bez neho ako pri ňom trpieť.