Ako ste zvládali neveru a potom rozvod?

jankajanka134
27. feb 2022

Ahojte, nebudem rozpisovať veľa ale som v štádiu kedy som zistila, ze má podvádza. Mame jedného syna. A už aj sme v štádiu kedy slovo rozvod je každodenne. Aké máte skúsenosti po rozvode a ako ste riešili tu neskutoční bolesť z podvodu manžela pripadne manželky? Ďakujem

dadis
27. feb 2022

Zazila som. Bolelo, prebolelo. Zivot ide dalej, uz vo mne hnev ani nenavist nie je. Ale vsak ani manzelstvo 🤷‍♀️

sante81
27. feb 2022

@jankajanka134 časom všetko prebolelo. Ale trvalo to veľmi dlho

jankajanka134
autor
27. feb 2022

@dadis a ako to vidíte teraz? Keby sa to dalo vrátiť zabojovali by ste?

jankajanka134
autor
27. feb 2022

@sante81 Ach áno je mi to ľúto koľko deti máte spolu. Tiež vám bol neverný?

dadis
27. feb 2022

@jankajanka134 Bojovat by som nebojovala, ak druha strana nema zaujem, je lepsie nebojovat, ak zaujem ma, ma bojovat strana, co podviedla. U nas po odhaleni prislo z jeho strany k lutosti, kajal sa, pomer ukoncil, chodili sme do poradne. Ja som odpustila, avsak som si uvedomila, ze nase manzelstvo som videla vo svojich ociach inak, nez skutocne bolo. O rozvod som poziadala az po vyse polroku. Vtedy som uz necitila ani hnev, nevera bola z mojej strany uz odpustnena, ani som sa nelutovala a neopustala Bola som vyrovnana a v pohode. Na istotu som vedela, ze s tymto muzom nechcem viac zit, nie kvoli nevere, ale kvoli neucte, ktoru ku mne pocas spolocneho zivota ku mne prechovaval. Tazko sa to nezaujatemu vysvetluje, ale moje city ochladli, 🙏 vdaka nevere sa mi odkryli skutocnosti a vela som si o nasom vztahu uvedomila. Nelutujem moje rozhodnutie. Avsak. Ak je vas vztah inak dobry, muz bude chciet neveru riesit, radim ti dat mu sancu. (teraz je na rade on, aby bojoval) Na rozvod vzdy casu dost. Rozvadzaj sa, az ked mas uz u seba vsetky ohne uhasene, aj hnev, nenavist, vasen, aj lasku.

jankajanka134
autor
27. feb 2022

@dadis ďakujem😣. No zničil môj život zrazu mám vedľa seba chlapa ktorého nepoznám úplne iného …. Ale poraď mi prosím chcem mu tie pravý čo som našla podvádza má totiž z dvoma a mne by toto bolo jedno ale píše im aká som nemožná, a doslova aj tie ženy má oslovujú hus, sliepka, zlatokopka a podobne naše manželstvo trvá 12 r pracujem mám svoje peniaze ale teraz som na materskej tak som závislá od neho vo je úplne samozrejme! Ona má dve deti a ďalšia tuším dve …. Obe sú vydáte a podvádzajú mužov čo som sa Dočítala…… chcem však radu mám mu tie správy ukázať pred rozvodom či počas ? Ja by som chcela mu to dať 😀a dívať sa na reakciu!

dadis
27. feb 2022

@jankajanka134 Nerozduchavaj konflikt. Tu komunikaciu, screenshoty, si odloz ako dokazy a vobec mu o tom nemusis hovorit. To ako hovoria o tebe tie zeny, je bohuzial obraz tvojho muza, ako o tebe rozpraval. Ved ta nepoznaju. Tie zeny by som vobec neriesila, vobec sa ta netykaju, su to cudzie osoby. Ak si na MD, ma narok na vyzivne dieta/deti i ty. Rozvod sa moze tahat. Kym sa ukonci, uz davno asi budes zamestnana a deti v skolke. Nehadaj sa s nim. Nechaj si veci vysvetlit. Nekonaj emotivne. Ostan pokial mozno pokojna, viem je to tazke. Ta nevere nie je o tebe. Akokolvek by si bola nedokonala ty, ci vas vztah, mal milion moznosti to riesit. On si vybral najjednoduchsiu cestu. Skus vyhladat psychologicku pomoc, ja som tak spravila. A este jedna vec. Nijakym sposobom sa nespochybnuj, ani neobvinuj. Mas svoju hodnotu, nie je tvoja chyba, ze ju tvoj muz nevidi

sante81
27. feb 2022

@jankajanka134 skús pohľadať v témach, je ich tu veľa, ja som to riešila v niekoľkých pred 8-9rokmi. Každá máme prah bolesti niekde inde. Ja som sa do teraz nedokázala zamilovať a neverím mužom. A spätne by som možno zmenila to, že by som z manželstva odišla hneď, nie po 2 rokoch

jankajanka134
autor
27. feb 2022

@sante81 ďakujem presne hneď nemá zmysel čakať

sante81
27. feb 2022

@jankajanka134 riešila by som rozvod, a veci okolo toho, čím skôr tým lepšie, tvoj eštemanžel ťa nemiluje a bojovať o chlapa ktorý nemá úctu k žene? Na čo?držím ti palce

athom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ljzozv
27. feb 2022

Pustila by som ho a začala si plánovať život bez neho.

jankajanka134
autor
27. feb 2022

@athom prečo zaujímavá

huxy
28. feb 2022

@jankajanka134 neviem preco mas potrebu vidiet reakciu muza, ked by si mu ukazala tie spravy. Bud sa ti vysmeje do oci, alebo zahra divadielko, ako ho to vsetko mrzi, ze to bol skrat, bude ta prosit o odpustenie...
A nie, ja nelutujem, ze som od nevernika odisla. A ci mi nie je luto, ze som nezabojovala? NIE!!! Preco som mala bojovat o niekoho, kto si to absolutne nezasluzil? Bola som casto sprosta vo vztahu, robila a odpustala som veci, len kvoli zachovaniu rodiny. A dotycny sa mi este takto odvdacil.
I ked bolest z nevery tam bola dlho, som rada, ze uz nic z toho nemusim trpiet. Lahke to nemam, sama s dcerou a ine veci, co tu nechcem pisat. No urcite mi je ovela lepsie, ako s niekym, komu by som uz aj tak nikdy nic neverila.

jankajanka134
autor
28. feb 2022

@huxy áno jasne preto u to neukazem máte pravdu baby!!!!! Je to jeden veľký hnus ja som robila to iste a načo sa stále ponižovať a okrem toho zisťujem, že to bude lepšie! A aj mna to boli lebo sme zili spolu viac než 12 r!!!! Ľutujem ten čas s ním

huxy
28. feb 2022

@jankajanka134 drzim palce nech to zvladnes. Aj ja lutujem tie roky s ex (spolu 10 a pol roka). No to sa uz nezmeni, treba pozerat dalej do buducnosti. Zasluzis si byt stastna, co predpokladam s nevernikom by si asi nebola.

jankajanka134
autor
28. feb 2022

@huxy presne tak ale ja verím že budeme štátne veď toto sa deje leb pre naše dobro!

jankajanka134
autor
28. feb 2022

Baby viete to čo robí ukazuje pravý charakter! Ja nehovorím že nemám chyby ale nikdy nikdy nebudem ubližovať svojej rodine!!! A on bil moja rodina všade som ho chvalila milovala z lásky som odpúšťala ! Ja nechem ho nenávidieť necítim momentálne nič len odpor namiesto krásneho stromu je zhnité smradľavé vrece plne hniloby! Ukázal svoj charakter a možno na tomto svete neexistuje spravodlivosť ale tam hore áno!!! Všetky vás podvadzane ženy veľmi obdivujem a neskutočne vážim si ženu ktorá je verná! Je nás veľa zavri budeme raz obmenené!!!!

ejkas
28. feb 2022

@jankajanka134 Ahoj, presla som si neverou zo strany exmanzela, rozvodom, mam dvoch teenagerov z manzelstva. Zijem stastne s nimi dvoma vo vlastnom byte, mam pracu + podnikanie-som koucka, psa, kralika a je nam spolu dobre. Ked chces, napis mi, mozme sa spojit. 😊

zuzana9393
2. mar 2022

Uf to ked ta podvadza s 2 vydatymj, ktore ta takto oslovuju, sa ti cudujem, ze vobec o nejakom bojovani ( ci uz tvojom alebo jeho) vobec uvazujes. Ved evidentne ta nema za nic... Drzim palce nech to cele cim skor preboli a bude dobre

jankajanka134
autor
2. mar 2022

@zuzana9393 máš pravdu ! Ďakujem ❤️

daja0760
4. mar 2022

@jankajanka134 Je mi to ľúto.Zazila som a nikomu neprajem. Som sebavedomá a silná žena, no zlomilo ma to a klesla som na svoje doposiaľ dno. Necakala som to, nevedela pochopiť, ako ma dokázal zradiť človek mne najbližší. Dva roky som sa trápila, plakala, nespala, nejedla a premýšľala,ako manželstvo zachrániť. No ON nechcel.
Prešlo 6 rokov...mám nového,skvelého partnera, 9 mesačnú dcérku (s ex máme dve deti...v čase jeho odchodu za milenkou mali 4 a 7 rokov).
Stále mu ešte nedokážem odpustit ale naspäť by som ho už nikdy, nikdy nechcela. Ublížil mne aj deťom človek nám najbližší.
Žijem si teraz šťastný a spokojný život. Mám partnera,ktorý ma miluje a som rada, že sme vtedy s ex-manzelom neostali spolu. Mať po boku partnera, ktorý Ťa nepodvadza a miluje Ťa je nádherné. Už nikdy viac byť klamana.
Držím Ti palce.
Ak Ťa stále miluje a bude mať veľkú, obrovskú snahu zachrániť vaše manželstvo, dala by som mu šancu.Ale len jednu
Drž sa

kristina_1
4. mar 2022

@jankajanka134 zabojovat o co? O nevernika? Ja som rozvedena 3mesiace. Boli to. Ale to ze som sa ho zbavila bolo to najlepsie co sa mi mohlo stat. Nevazil si ma, nestaral sa o nas, zil inymi zenami,,,, ale zle to znasam. Stale sa nezmyselne pytam preco prave ja. Ale verim, ze to preboli.

jankajanka134
autor
4. mar 2022

@daja0760 nie on práveže neche, ale Zevraj preto lebo ja na to nezabudnem a že už by sme sa len hádali čo má asi obrovsku pravdu. Lebo ja ako aj ty to iste verila som mu a on nielen že má podviedol ale ešte má opisoval ako tučnú skaredu zlatokopku!!!!! Čo má strašne zabolelo a dozvedela som sa že už si spolu píšu vyššie 3 rokov a to som bola na rizikovom v pôrodnici a on s ňou!!!! Srdce mám rozbité na niekolko časti a tiež prestávam veriť lebo dala by som ruku do ohňa že má nepodvadza!!! Ale hnusí sa mi zároveň plačem že mi chyba ta moja predstava o ňom žiaľ je to cudzí človek pre mna!!!! Hnusí sa mi aj ta žena teda tie a on lebo aj oni podvádzajú manželov a obe majú po dve deti! Ja tiež som sebavedomá a bola som si istá že mame super manželstvo!!!

jankajanka134
autor
4. mar 2022

@kristina_1 držím palce ako vidíš nie si sama a neboj dáme to baby veľmi vám držím palce teda nám 😃!!! A viete čo oni to majú dávno zrátané u Boha!!!! My môžeme byt na seba pyšne

stanulienkat
4. mar 2022

@jankajanka134 a ked mas cisla na tie dve-nechces im pomoct s priznanim u ich manzelov?

kristina_1
4. mar 2022

@jankajanka134 boh ma palicu na kazdu opicu... Mna podvadzal, zbil na verejnosti, a nechcel nas. Odkial si?

kristina_1
4. mar 2022

@stanulienkat s radostou by som im poslala smsky :D ta s ktorou ma podvadzal bola 30r, bezdetna a slobodna-nemala som komu poslat.

daja0760
4. mar 2022

@jankajanka134 aj ja by som vtedy dala za ex-manželka ruku do ohňa.a stalo sa-zalubil sa do kolegyne. Nemáš dôvod prečo s ním ostávať. Každá žena si zaslúži mať po svojom boku chlapa, ktorý si ju váži. Chod od neho. Bude to ťažké, ale za pár rokov budeš na seba hrdá, že si odišla a opäť šťastná.
A ani ja nechápem ženy, ktoré spávajú so ženatými. A také tie "výhovorky", že už im to doma s ich ženami neklape, nech si strčia za klobúk. Tým len samé pred sebou ospravedlňujú to svinstvo, ktoré páchajú.
Ja som bola s mojím ex 14 rokov a bola som mu verná.
My ženy by sme mali držať spolu. A nepreberat si manželov.

stanulienkat
4. mar 2022

@kristina_1 vies, ja vacsinou nie som za take prizemne veci, ale ked si cudzia zena dovoli hovorit o zene,ktoru nepozna ze sliepka a zlatokopka.. No uzila by som si to..