Ako ste zistili, že sa niekomu páčite?

23. mar 2024

Hlavne na prvom stretnutí. Ako ste zistili že sa niekomu páčite/že ste mu sympatickí. A že s vami nie je vonku (alebo niekde inde) len preto, že sa bojí povedať že už by najradšej odišiel. A aké boli signály na ďalších stretnutiach? Nemám s tým veľa skúsenosti, málo krát sa mi stane že si ma niekto všimne, preto sa pýtam. Zaujíma ma hlavne to prvé stretnutie

zuzanka.zuzu
23. mar 2024

podľa toho koľko máte rokov... v puberte chlapcovi stojí už keď ti zvoní pri dverách na zvonček. neskôr v podstate tiež, ale už to dokáže zvládnuť kým dôjdeš k autu 😉

jimi1985
23. mar 2024

Ze sa zaujima,pyta sa,komunikujeme. Ak pozera na hodiny a stoji rec,tak nema zaujem.

patus_2
23. mar 2024

Počas stretnutia tak, že nestala reč, že sme si mali čo povedať. A po stretnutí tak, že naďalej sme si písali, volali a dohadovali ďalšie stretko. Určite záleží podľa veku, inak sa bude správať 16-ročný postpubertiak a inak sa správa vyzretý človek 🙂

babkaland
23. mar 2024

Takže ak sa žena vyhovára že nemá čas. Že má toho veľa. Keď naznačím že by som s ňou šiel niekam tak nenápadne že sa rozprávame a ona povie že je to nadlho teraz a ja dodám že niekedy mi to povieš pri prechádzke a ona zareaguje buď nijako alebo to tak zahovorí nejako. To znamená že nemá záujem? Len zo slušnosti komunikuje ďalej lebo v podstate som jej nič neurobil t.j. nedal som jej dôvod na to aby sa prestala so mnou baviť. Jedná sa o vekovú kategóriu po 40-ke, a matka detí. Tak predpokladám taká žena sa už správa ináč ako pubertiačky. Tiež potrebujem zistiť čo sa jej páčim alebo ako ma proste berie. Zatiaľ to neni také že by sa veľmi vyhýbala lebo baví sa so mnou, ale neviem to nijako posunúť lebo nikdy nepríde taká téma aby sa dalo nadviazať na to. Napríklad že nikdy sa ma nespýtala či som zadaný alebo niečo tým smerom. Ale bežná konverzácia ide výborne. Preberáme všetko na takej kamarátskej úrovni že aký sme mali deň, čo bolo v práci, aj sa zasmejeme, aj sa podpichneme, proste ako nejakí dobrí kolegovia, kamaráti ale ako by som zistil či mám u nej šancu. Priamo sa nechcem nič pýtať lebo sa bojím že to pokazím. A keď nejako naznačím že my dvaja niečo (ísť niečo podniknúť spolu) tak vždy len tak diplomaticky odmietne že neni kedy, neni čas, že je unavená atď.

minenkak
23. mar 2024

Povedala somu to