Ako ste zistili, že nemá o vás záujem?

25. feb 2022

ako ste zistili ze muz ktory sa vam paci, nema o vas zaujem???..myslim to ked vam to nepovedal narovinu..ci vam dal nejake naznaky alebo take nieco..
ako ste to zistoli? intuicia?🙂

lindous
25. feb 2022

Nesnažil sa, žiadna iniciatíva ... neviem či by som to nazvala zrovna intuíciou, ale myslím, že sa to dá dosť jasne vycítiť ...

cyberk
25. feb 2022

neodpisoval tak rychlo... nepisal ako prvy... odpovede par slovne... kazda zena si vsimne naznaky a vidi ak je chlap len zdvorilily (ze nechce urazit a preto odpisuje) prip. neodpisuje uz vobec alebo dava same vyhovorky preco neodpisal skor :D :D

mamina0078
25. feb 2022

Aj intuicia aj naznaky. Podla mna kazdy clovek aspon s priemernym EQ to vyciti alebo aspon s priemernym IQ pochopi naznakom.

zuzubb007
25. feb 2022

Neviem ale ja mam schopnost odhadnut ludi, takze ci by mal alebo nemal niekto zaujem vidim asi tak za 5- 10 minut

annamarin
25. feb 2022

Ja som napríklad v tomto strašná. Rokmi som zistila, ze chlapi, co sa mi páčili boli do mna zamilovaní.
Chvilu som z toho bola vyvedena z mieri, ale potom som nad nimi zacala premyslat. Jeden sa boji rozísť s frajerkou a uz 2 roky to natahuje. Druhý má o všetkom silné reci, ale skutek utek. Tretí sa nevie rozhýbať a stále ho živí mama. Atd. A moje poučenie z toho bolo, že sa nezamyslam nad tym, či dakto má o mna zaujem. Niekto, kto je sebavedomý a chce to v zivote niekam dotiahnut ti to bude vediet dat najavo. A to aj niekto kto je hanblivý sa bud na chvíľu prekoná, alebo to dá najavo tým "hanblivym" sposobom, ze sa trebars bude cervenat a prinesie ti oblubenu cokoladu a budes to na nom poznať. Lebo proste bude chcieť a nezahodi to len tak. Ak to nedokáže, tak asi ho tak veľmi neberies alebo nie je az taky vhodný do zivota.😄

makova333
25. feb 2022

Povinne pozri film Nie je z teba az tak paf a budes si vediet odpovedat na otazku 🙂

nnnuuunnn
25. feb 2022

Keby záujem mal, tak nezalozis takuto diskusiu.

viky173
25. feb 2022

keby mal fakt seriozny zaujem, toto by si sa nepytala a ani by Ti to nenapadlo 🙂

autor
25. feb 2022

ano uz je mi to jasne ze som sa asi zase nechala s prepacenim o....at :/ no ale co uz, asi som zle vyhodnotila signaly a ano ten film som eeste daaaavnejsie videla, a je to pravda :/ clovek by si myslel ze uz do toho nevpadne a zase som na tom istom, uz naozaj som si myslela ze budem rozmysat racionalnee co som sa aj snazila 🙂) ked ti muzi davaju signaly davaju a potom zrazu nic......

dilino
25. feb 2022

@makova333 dakujem za tip na tento film pozriem si ho.

veroonikadan
25. feb 2022

podla mna je to take, ze nema snahu sa stretnut, podniknut nieco, ozvat sa a to uz je take jasne, ze nieco nie je v poriadku, keby ma zaujem tak robi vsetko preto len aby mohol byt v tvojej blizkosti