Ako ste prišli na to, že vás manžel podvádza?

25. dec 2020

Ako ste prisli na to, ze vas manzel podvadza? Ako prebiehal rozvod?

jajka71
26. dec 2020

Ja len služobné, sú ženy ktoré to riešia okamžite a sú také co to mali premyslené a sú také, ktoré si na podanie museli našetriť na nejaký poplatok, lebo boli ekonomický závislé na mužovi. Každopádne je zrejmé lepšie si to premyslieť a dat do žiadosti o rozvod dosť argumentov tzv. Hodných osobitného zreteľa aby bolo manželstvo rozvedená, mať dôkazy o nevere i ine podklady, mať svedkov. Pokiaľ sú tam deti bude sa vyjadrovať Upsvar odbor kurately o zverenci do starostlivosti a výživné. Tiež treba mať zreteľ ako sa po rieši delenie majetku, no a v neposlednom rade treba mať jasno ako a kde budete fungovať keď vás rozvedu a kým vás rozvedu, lebo tieto veci nezvyknú byť po riešené za pár dní.... V neposlednom rade je to niekedy vraj aj o sudcovi ci sudkyni a kurátorke z Upsvar....

misinka26
26. dec 2020

Ja som to uz nejaku dobu tusila, ex sa strasne zmenil... Ale neboli dokazy a ja som sa presviedcala, ze mi asi sibe, ved on by nam toto nikdy neurobil... Az mi raz zavolal muz jeho milenky, ze ich nacapal "v najlepsom" u nich doma... Najskor zatlkal, ze to si on vymyslel, tak som sla za nou do prace lebo to bola jeho kolegyna a ta si ho branila lasku jej jedinu a vsetko mi povedala... Rozvod bol u nas velke peklo, trval dva roky a stalo ma to vela sil a penazi ale nelutujem... Jedine co lutujem je, ze som nedala na svoju intuiciu a verila cloveku, ktory sa po rozvode tak vyfarbil, ze ho nespoznavam... A mila milenka po 3 mes dostala tiez svoje kedze aj ju podviedol... Karma je zdarma... Drzim ti palce, lahke to nebude ale my zeny sme silne a zvladneme to...

huxy
26. dec 2020

Mne o nevere napisala exova ste....a cez messenger, samotny rozvod prebehol na moje pocudovanie rychlo a lahko. Ale veci pred a po rozvode-katastrofa. Do dnes ex neriesi nic okolo stale spolocnej hypo. Ked som mu dceru nedala teraz v piatok na vikend (je to moj vikend), a nie je tak ako si on zmyslel a slubil dcere poza moj chrbat, tak sa zas vyhraza sudom. S niektorymi je to dlhorocny boj...

braneckeho
26. dec 2020

Ja som prišiel na to že ma manželka podvádza...Žil som v manželstve 8rokou...bol som dobrý muž...v mojom prípade až príliš (varenie, upratovanie, žehlenie, celá domácnost, starosť o vlastného syna i 3vyženene... Pracoval som ako vodič a jazdil do zahraničia...tak pravidelne som bol doma víkend a zriedka cez týždeň...no veľká rodina potrebuje veľký príjem..a ten som zabezpečil... išlo nám to všade i vo vzťahu i v posteli i v spoločnosti...nič nám nechýbalo...no bohužiaľ jej vadilo všetko vrátane svokry, návštevy mojich priateľov až po moje záľuby... Keďže som cez týždeň bol dosť času v zahraničí...tak raz sa malému pokazil bicykel a ja ho nemal ako opraviť keď dom bol mimo domu..No mal som suseda takého trošku blba...nikdy nepracoval...a bol z rodiny mojej dnes ex manželky...Tak som ju poslal aby opravil ten bicykel... malému...a tak to začalo... mesiac na to volali mi v jeden deň 2kamarati...že prečo moja chodí na bicykli do vinohradov z tým blbom...nikdy ma nič zlé nenapadlo...bol som šťastný.. všetko sme mali tak prečo...a ešte oni sú predsa z rodiny...No len časom sa to zhoršovalo, prichádzal som domou...on utekal z nášho bytu...často tam odbiehala... nevlastný syn povedal s plačom že mama sa bozkávala z ujom...Tak som vybuchol a povedal dosť a porozprávali sa... Všetko priznala...plakala že ona sa zamilovala... že somnou má dokonalý život,a ona potrebuje niečo iné nejaký adrenalín... navyše jej chýba objatie aj cez týždeň.Tak prišiel rozvod... najhoršie je že mala pravidelný orgazmus somnou... všetko bolo oki .. len asi potrebovala viac...a teraz pokožka na záver...po rozvode...ju odkopol lebo mal o 15rokou menej a chcel deti a ona už má 4....a ona si našla podobného slepého a blbeho ako som ja.... ktorý len drhne a maká a ona v noci si odbieha za milencami.Takže tak.Ja som rád že vidím syna.. Mám krásny nový vzťah..super partnerku a som šťastný a vďační a ozajstne zaľúbený ako nikdy v živote.☺️☺️

majkeel
26. dec 2020

@braneckeho To nie je mozne, podvadzaju iba muzi. ;)

braneckeho
26. dec 2020

@majkeel By si sa čudoval 😂😂To je tak keď je muž príliš hodný a dôveruje.Ked žena všetko má a žije ako v rozprávke... začne sa nudiť...s už to je začiatok konca.

desore
27. dec 2020

Hovori sa tomu 6.zmysel. Nepotrebujete hadam fotky, ci priamo niekoho chytit pri cine. Rozvod je trapna zalezitost pokial nie ste americka celebrita a bude boj o milionove majetky. Ved ak Vam vadi nevera, tak to ukoncite.

h_petra
27. dec 2020

@braneckeho ako si varil, zehlil, upratoval a staral sa o celu domacnost, ked si chodil na tyzdnovky?

braneckeho
28. dec 2020

@h_petra Ja som jazdil do Nemecka v Utorok a štvrtok som bol doma...nie na týždňovky...Max 3-4dni v týždni

h_petra
28. dec 2020

@braneckeho
tak pravidelne som bol doma víkend a zriedka cez týždeň

Keďže som cez týždeň bol dosť času v zahraničí

Tak ako?