Ako slušne niekoho poslať do zadku?

28. sep 2023

Už mi to ide hore krkom, jedna osoba si nikdy pri spoločnom stole neodpustí poznámku, že nalej veď si čašníčka, alebo ona to odnesie veď je čašníčka a ja tam behám ako sprostá a obsluhujem ľudí. S tým by nebol problém, ale s tou sprostou poznámkou veď si čašníčka. A? Nedá sa povedať hej Janka prosím ťa naleješ chlapom ? Janka vezmeš taniere? NIE! Stále tá sprostá poznámka. Keby bol niekto za stolom smetiar, tak mu povie aby odpratal smeti zo stola veď je smetiar? Robí to pred cudzími ľuďmi, ako ju slušne poslať do teplých krajín?

adri266
28. sep 2023

Som casnicka, ale momentalne nepracujem. Mozes nas obsluzit Ty.

janai1
28. sep 2023

Tak načo sa necháš . Poviem nalej si sám, uprac si sám a nestarám sa

vanilkovazmrzka
28. sep 2023

“Prosim ta, bud taka mila a chod s tou casnickou do p ❤️ dakujem“

guudy
28. sep 2023

Este im mozes na konci vecera predlozit ucet. S dovetkom, ved si casnicka 😎

autor
28. sep 2023

Alebo sme v reštaurácii, ona nezasunie stoličku. Zasuniem ju za ňu a ona mi na to povie, že veď je to robota čašníkov, nie ty pizda! To je slušné vychovanie.

h2
28. sep 2023

Povedala by som, že čašníčka dostáva plat a ešte aj tringelt od zákazníkov a natrčila by som ruku.

mirkava
28. sep 2023

Kde pracuje dotyčná osoba?

samimami777
28. sep 2023

"Áno, som v práci čašníčka, no nie tvoja opatrovateľka aby som ťa ako soplivú obskakovala . Nebojkaj sa , to zvládneš už sama . Na to mať základy slušnosti máš už dosť rôčkov".

autor
28. sep 2023

@mirkava učiteľka v MŠ, bez vysokej

zuzinka888
28. sep 2023

Ano, som casnicka a ludi obsluhujem vtedy ked mi za to platia.🤣

januska12323
28. sep 2023

Prečo sa s takými divnými ľuďmi stretávaš a nevyhovaraj sa, že rodina tak musíš.

mirkava
28. sep 2023

Tak nech kopne do vrtule a nech sa rozhýbe. Asi by somjej povedala, že v práci mám toho dosť 8 hodín na nohách, mohla by si aj ty nech nemáš veľký zadok z toho sedenia 😁

autor
28. sep 2023

@januska12323 keby to bola rodina tak sa nestretavam, ale je to priateľova mama a on to odo mňa vyžaduje. Jemu to nepríde divné, povie mi, že čo sa urazam

mirkava
28. sep 2023

Jaj taaak budúca svokra 😁 tak to pani si robí z teba službu. Tak nech synacik obskakuje mamičku

maranco
28. sep 2023

O niekoľko rokov... naber mi jesť, odprac tanier, umy riad, veď si moja žena.

autor
28. sep 2023

Rozmýšľala som, že si požičiam sestrine tri deti a jedného krásneho dňa jej ich donesiem bez ohlásenia nech ich postráži veď je učiteľka

lukbe
28. sep 2023

Ďakujem pekne za takú svokru aj za takú učiteľku🙈.

maranco
28. sep 2023

Tvoj priateľ je vadný, keď v čase zamilovanosti mu to nie je čudné a má ťa za slúžku.
Ako sa správa k nemu mama obskakuje ho, alebo on mame rozkazuje?
Lebo tak sa bude správať aj k tebe.
Býva samostatne, alebo v mama hotel?

autor
28. sep 2023

@maranco on sa tak ku mne nesprava, on mi povie, že jeho mama je proste taká, že nemá chochmes. A že z toho robím vedu, že si len musím zvyknúť. Mne nevadí robiť tie veci, vždy umyjem riad keď sme u nich na návšteve veď varili oni, tak aspoň takto pomôcť. Ale keby si to osočovanie za to čo robím odpustila

syslik81
28. sep 2023

tak nabuduce povez sorry ale mam momentalne ako casnicka volno ,ale vas syn to s radostou urobi

simona20201309
28. sep 2023

😅 tak všade kde prídete a budú tam deti tak nezabudni povedať- tak tu máte pani učiteľku, ona sa teraz s vami zahrá a urobí vám program. A farbicky a papiere máš, ty pizda? 😅
Vedela by som ju dat dole na milión spôsobov.... len otázka znie - MUSIS sa s takou osobou stretávať?

mikadooo
28. sep 2023

"čašníčka má momentálne pracovné voľno, ale pán/pani xy si určite rád vyskúša, aké je to byť čašníkom 😉 ". Problém vidím skôr v tom, že priateľ od teba vyžaduje, aby si im skákala okolo rití a považuje to za samozrejmé.

mirkava
28. sep 2023

Myslím ze jej vadí že si čašníčka, asi chcela pre synacika prezidentku 😁 no smola Čaputova je už obsadená 😁

hortenziaj
28. sep 2023

Nešla by som tam, mala by som pokoj. Nemusíš sa s ňou stretavat, alebo ju obskakovat. Tvar sa ze nepočujes a keď sa bude pýtať prečo, povedz ze je už trápna s tým casnickovanim, že si nevie ani po sebe debilnu stoličku zasnunt

mikadooo
28. sep 2023

Mimochodom, raz by ma oslovila "ty pizda" a videli by sme sa naposledy. Priateľovi by som vysvetlila, že pizdou ma nikto nazývať nebude a mamičku vrelo pozdravujem, ale neprídem.

yvankamala
28. sep 2023

Tak sa spytaj: a platiť si prajete kartou,alebo v hotovosti?

maranco
28. sep 2023

On má mať voči tebe úctu a sa ťa zastať a skorigovať mamu. Nie, že je to normálne, čo sa čuduješ, zvykaj si.
Ako bude riešiť budúce problémy, keď sa ťa nevie/nechce zastať a máš si zvykať? Záleží mu vôbec na tebe a tvojich pocitoch ako sa cítiš? On vtedy čuší a nič nepovie?
Nakoniec to môže dopadnúť aj takto
https://www.modrykonik.sk/forum/rodinne-problemy/svokra-robi-svokrovi-peklo-zo-zivota/

0silvia0
28. sep 2023

Jaaaj teta, tusim mate ucitelsky syndrom. Uz ste mi to hovorili, nemusite stale.

deti95060810
28. sep 2023

to aj s týmto dovetkom? ...nie ty pizda!
nikdy viac by som sa s ňou nekontaktovala za takéto urážky... to slovko čašníčka ešte by som prežrela...

h2
28. sep 2023

Čiže toto sa deje napríklad aj keď ste u nej? Povedala by som jej "Čašníčka som v práci, tu som hosť." a ani by som sa nepohla!