Ako si nájsť partnera?

16. okt 2023

Ahojte, ukončila som niekolkoŕočny vztah a dlhsie som sama ale neviem vlastne kde hladat niekoho, a či vobec už chcem. Rada by som mala niekoho ale po tom vztahu sa citim ze uz to bude zase o tom istom a ze nenajdem nikoho normalneho, ze proste tie vztahy su onničom v dnešnej dobe. Kde si viem niekoho najst? Na party a podobne niesom a na zoznamke si hladat niekoho, no neviem… poradte prosim

freepalestine
16. okt 2023

Zoznamka moze byt fajn, len si cim skor s potencionalnym panom zavolaj cez videohovor alebo za bieleho dna zajdi na kavu na verejne rusne miesto.
Ak hladas buduceho manzela, tak si vsimaj “red flags” uz od zaciatku.. drzim palce!

xsimonkax
16. okt 2023

Nuž je to momentálne tak, že ľudia sa majú problém zoznámiť v reálnom živote. Skús zoznamku. Ja som sa s mojim našla na Badoo, tiež som sa bránila tejto virtuálnej možnosti ale skúsila som. Paradoxne sme z toho istého maličkého mestečka a nikdy sme sa nestretli 😃😃 a teraz? Sme spolu, spolu žijeme a čakáme mimi. 🤭😆❤️ držím palce, ber to s úsmevom a skus zoznamku 😛

autor
16. okt 2023

@xsimonkax myslim že si mala velke štastie aj, mozno aj mne sa poštasti ved uvidime, ale už mam dost debilov

vkatush
16. okt 2023

Poznám viacero párov (už manželských), ktorí sa spoznali na Badoo alebo podobných.
Áno, nebude to asi hneď a najprv budeš musieť pretriediť, ale dá sa aj tam, netreba to zatracovať 😊

bolarazjedna
16. okt 2023

Ja som chodievala na poje pred vyše 6 rokmi, z času na čas som tam vždy našla niekoho normálneho, inteligentného, s kým sa dalo porozprávať a boli sme na jednej vlne.... Asi s 4 som sa aj stretla , a raz z toho bol vzťah, raz milé randenie (len z mojej strany nepreskočila iskra). Takže podľa mňa nie je to nemožné cez zoznamu, len musíš byť trpezlivá a vytrvalá a rátať s tým, že pomedzi 50muzmi nájdeš 1-2zaujimavych...

Inak môžeš skúšať všade chodiť s otvorenými očami, nehľadať vzťah nasilu, iba nadviazať kontakt, a to kľudne v obchode, pri kase, vo fitku, v MHD, v kine, v práci.... Nikdy nevieš, čo z toho bude.. Len byť otvorená, priateľská, bezprostredná... Môžeš ísť na nejaký organizovaný výlet, cykloturu, pešiu turistiku...

Ja som napriek rokom strávenym skoro každý vecer na polevu som našla manžela v realite, keď som bola na liečení v kúpeľoch... Išla som na tanečný večierok, zrazu stal predomou a pozval ma do tanca. Paradoxne som tam išla vyliečiť dušu z rozchodu a vôbec som nečakala, že tam niekoho stretnem, ani som tam nešla s takým zámerom.

ruxandra
17. okt 2023

Ja som si tiez nasla muža cez badoo 😅 takze to pokojne skus, len pozor, je tam plno zúfalcov a v prvy den registrácie som mala cez 500 lajkov, takze som musela fakt dobre hladat, aby som v tej kope nasla realne nieco schopné.. ale podarilo sa 🙂