Ako si nájsť kamarátku?

denver36
4. jún 2024

Ahojte , ako si nájsť kamarátku? Myslím že je to nemožné . Mám 2 deti, pracujem mám super manžela . Raz za čas by som sa chcela porozprávať s niekým iným ako je manžel alebo deti .. 😶

ninkiis
4. jún 2024

Ahoj, pripnem sa, aj mna zaujima ako najst niekoho ským by som si sadla. 🙂 ak ma niekto navod pre dospelych čo nemaju žiadne soc.siete tak prijímam napady. Na ihriska chodim ale kedže niesom podla ostatných vegan,bio a neviem čo mamička tak nepatrím do partie 😃

stanulienkat
4. jún 2024

@denver36 skus sa dat do skupiny svojho mesta a tam skus napisat, ci sa najdu mamicky. Myslim, ze urcite ano.

svetlonos
4. jún 2024

@ninkiis
to fakt až také zlé?

larena
4. jún 2024

Ja som na tom podobne😀tiez chodím na ihriská ale tak isto som neni bio,vegan,šatka,nosič,etno matka a väčšinou stretávam také typy že mám pocit že by si o mne povedali že si so mnou nebudú mať čo povedať tak sa radšej ani nejak nesnažím o nejaky bližší kontakt😂ja by som sa rada kludne skamaratila aj s niekym kto je uplne iny ako ja..keby iniciovali konverzáciu oni a nemusela by som to robit ja😂

nikdenikto
4. jún 2024

V práci nemáš kolegyne? Ešte sú fajn skupinové tréningy, tam si väčšinou baby sadnú.

ninkiis
4. jún 2024

@svetlonos žial, dnes byť “normalna” nie je v ponuke 😁

ivangeline
4. jún 2024

Tak ja asi normálna niesom…,lebo popri 5tich malých deťoch doma… mám kamošky …a na ihrisku viem pokecať skoro s každým! Myslím, že máš len zbytočne predsudky a hanbu v sebe.

ninkiis
4. jún 2024

@ivangeline jasné, ešte že o mne všetko vieš z jedného komentu. Ide o to,že vždy sa prihovorím, vždy sa snažim kdekolvek pochopiť a podporiť kazdu maminu keď sa o niečom bavime, akonahle mam iny nazor ako ony, tak už stroho odpovedajú a radšej idu domov alebo ďalej odomna. Zjavne žiješ medzi nlrmalnymi, maš štastie 🙂

ivangeline
4. jún 2024

@ninkiis no nvm ale tak na ihrisku bočiť? Asi fakt mám okolo ľudí, ktorí akceptujú inakosť. Niektorí sú aspoň zvedaví a prihovoria sa práve preto.. Ozaj som s tým problém nemala.

svetlonos
5. jún 2024

@denver36
Ahoj, ja som síce mimo SK ale ak chceš môžme si sem tam zavolať, keď budeš chcieť pokecat. A dat si kávu cez whatsap 😀 Tak robím aj s inými kamoskami z SK.

svetlonos
5. jún 2024

@ninkiis
A aké máš názory ze idu inak domov 😆?
Ze si dáš na obed radšej rezeň ako tofu? Nepredpokladám, ze mas názory ako je bitka pre deti super a podobne, tak hrozne to s tebou nebude a aj na foto vizeras ako pohodacka. Ak chces, tiez môžme dat kávu cez telefon 🙂 Papa a pekný den

svetlonos
5. jún 2024

@ivangeline
No a ty - klobuk dole s 5 detmi a čas na kamosky 😄 Ale to je super, ze si ho vies urobiť. Mnohé sa vyhovárať na rodinu, ze nemajú čas, ty máš fakt super Ríme management 🙂

ninkiis
5. jún 2024

@svetlonos to nie, veď možeme pokecat aj v chate 🙂