Ako si mám poradiť so žiarlivosťou?

zanetkaxxxova
12. feb 2024

Ako si mám poradiť so žiarlivosťou ? S priateľom budem rok, mal pred tým dlhší vzťah.. náhodne som sa ocitla v skupine, kde ma pridali jeho kamaráti ( sme tam páry) on tam posielal fotky ako funguje jeho bývala teraz, čo ma nové, s kým je a pod.. myslite že ho to stále zaujíma ?
Často ju aj spomína ( nie v dobrom ) ale spomína, alebo mi hovorí s ňou zážitky. A mňa ide roztrhať

pribinak
12. feb 2024

@zanetkaxxxova no zdá sa že on ten starý vzťah ešte neuzavrel

rurutiax
12. feb 2024

@zanetkaxxxova a prečo s ním ostávaš? Očividne na ňu nezabudol a ty si tá druhá.

domi2425
12. feb 2024

@zanetkaxxxova naco mas usta ? normalne mu povedz ze je ti to neprijemne, nepotrebujes to pocuvat a ani ta to nezaujima

daniela823
13. feb 2024

A všimol si vôbec že ťa do tej skupiny pridali? Mne by sa to tiež nepáčilo

hope87
13. feb 2024

Ste spolu skoro rok...ale bez ohľadu na to...treba to smerovat na neho. Naco sa mas tvarit, ze si s tym v pohode, ked nie si. Normalne si s nim sadni a povedz mu vsetky tvoje pocity okolo toho a ze sa jednoducho o nej bavit nechces. Nie je ti to prijemne. Mozno po 5rokoch vasho vztahu ti to uz bude jedno ale teraz to vnimas este tak, ze na nu prilis casto mysli a nevies, co si o tom mas mysliet ty. V kazdom pripade, nehladaj len cestu, co sa tyka teba, ze ako ti to ma prestat vadit ale treba sa aj rozpravat s tym, koho sa to tyka...on by mal tiez hladiet na tvoje pocity 😉

zuzanna33
13. feb 2024

Treba mu len slušne vysvetliť že ti to ubližuje a poprosiť nech ju v tvojej prítomnosti nespomína. Ak je rozumný pochopí ťa ak nie neprestane a ja by som sa zobrala a odišla z miestnosti...

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz