Ako sa vyrovnať s rozchodom?

14. jan 2024

Ako sa s tym vyrovnat?
Mam dieta. Musim sa mu venovat a byt v pohode. No nezvladam to. Stale len placem. Chvilku je dobre a potom pride na mna ta chvilka. Neviem ako mam ist dalej. Nikdy som toto nezazila.
Neviem si uz predstavit zivot bez neho, velmi mi to ublizilo.

domkakvet
14. jan 2024

Chce to len cas, postupne to prejde.

autor
14. jan 2024

@domkakvet ako dlho to bude trvat. Mam pocit, ze tu bolest uz nezvladnem.

doris11
14. jan 2024

Prečo ste sa rozišli? Spomeň si na dôvody prečo spolu nieste. Neprejde to hneď ale zvládneš to neboj.

egonsk
14. jan 2024

@doris11 niekedy tie dovody byvaju vazne, napriklad si nesklapal wc dosku, nemal chut chodit na prechadzky ked prisiel z druheho zamestnania po nocnej, zabudal na vyrocia, atd... ;) 🙂

majka_m95
14. jan 2024

Ako staré máte dieťa? Vieš si nájsť koníčky aj s dieťaťom 🙂

syslik81
14. jan 2024

tu ti nik nepovie ako dlho a ako sa z toho dostat ..zial len cas vie pomoct ..venovat sa dietatu nesediet doma,najst si hobby-zamestnat hlavu aby si nanho nemyslela a nebut sama ak sa da ... cez den sa zabavis horsie budu noci a vikendy ..ale bude to slabnut ... idealne je odtrhnut sa uplne -ziadne socialne siete telefonaty nic a povyhadzovat vsetky spomienky nanho ..

klementinka58
14. jan 2024

skus si zodpovedat otazku, preco chces cloveka, ktory ta v zivote zradil?

deti95060810
14. jan 2024

aj rok trvá kým spomienka ako tak vybledne a nastanú troška svetlejšie chvíľky.
ale záleží aj od povahy človeka.

minenkak
14. jan 2024

Nič len to akceptovať a uvedomiť,že je koniec,už ti začína iný život

autor
14. jan 2024

@egonsk ten dovod je taky, ze ma ma rad ale nevie co chce.. potrebuje cas.

majka_m95
14. jan 2024

Pokiaľ v tom nie je iná žena vždy je šanca že sa dvaja dajú dokopy

marca12
14. jan 2024

@majka_m95 tymto by som sa nechlacholila. Mne tak ex povedal,ze chce cas. Cakala som ako krava niekolko mesiacov a ked som sa ho opytala,ci sa uz rozhodol este sa cudoval,co ho otravujem. Prenho chcem cas =rozchadzame sa. Tak to proste je. Ten,kto nevie povedat,ze je koniec,zbabelo sa vyhovori na cas. Dnes by som uz nikomu nedovolila takto so mnou zametat.

domkakvet
14. jan 2024

To je individualne a tiez zalezi od dovodov rozchodu, ale moze to byt priblizne aj rok.

ankapal
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
svetlovlaska37
29. jan 2024

Ahoj..ako sa citis? Uz ti je lepsie?