Ako sa vyrovnať s manželovou neverou?

6. aug 2024

S mužom žijeme zle uz 2 roky ....spolu sme 15 rokov
Požiadala som o rozvod ....veľa pije ....a nevera

4 roky ma milenku vydatu ....platil si snou hotely ....tušila som ze ju má cca 2 roky ale ze az 4 roky to nie ...už ho nemilujem ale s takouto zradcu sa neviem vyrovnať....ako to dokázal?spat snou a prísť potom domov?a tváriť sa ze nás miluje?
Ze 4 roky za ňou chodí...do dnes ju vyhľadáva....stále kde robí chodí....náhodné a pod.pritom tvrdí že nie....
Dokonca ju raz aj s jej mužom priviedol k nám...ze si vysvetlíme ze snou nič nemá....skoro som odpadla....chcela som sa nad tým preniesť...ale ....nedokážem to keď viem s kým spával...
Ona už 2x vydatá...a stále nemá pokoj....nespava len s mojím....
Po každom jeho výjazde som cistila WC aj vanu aby sme niečo nechytili...ale už som si povedala dosť
A citim takú strašnú zradu ako to dokázal.....

nikol789
6. aug 2024

Je jedno či s ňou je 2 alebo 4 roky… to že si požiadala o rozvod je správne, nechcela by som takého muža pri sebe

joesvk
6. aug 2024

Vidieť, že ťa to veľmi bolí, ale on si nezaslúži tvoje slzy..
Čas ti pomôže a prebolí to.

jaass
6. aug 2024

Prajem ti veľa sily a veľa pokoja aby si všetko poriesila. Žiješ len raz, a fakt si nezasluzis “žiť” s takým debilom. A áno, veľa je takých kuriev. 2,3x vydate, rozvedené, nemajú v sebe pokoj len robia okolo seba zlo a rozbíjajú rodiny 🤦‍♀️

lily246
7. aug 2024

Ahoj autorka. V prvom rade gratulujem k rozhodnutiu opustiť ho. Mnohé ženy si s takými sviniarmi zničia celý život. Aj svojim deťom. Už v tomto si spravila krok k tvojmu novému peknému životu a dala si si šancu byť opäť šťastná. Chce to však čas, každú traumu musíme spracovať postupne, to sa nedá zo dňa na deň. Kľudne si odplač ten smútok a vyzúr ten hnev čo cítiš. Precíť všetko čo potrebuješ aby si sa tých pocitov zbavila a zamestnaj hlavu praktickými činnosťami smerujúcimi k zlepšeniu tvojho nového života. Nakoniec toho ožratého neverného chudáka budeš vidieť už len ako smeti, ktoré sa samé vyniesli. Drž sa.😊❤️

osky
7. aug 2024

Neries,co uz sa neodstane.
Vravis,ze uz ho nelubis,o to lahsie budes zacinat znova.
Je dolezite,ze si nasla v sebe silu rozist sa s nim.
Svoj zivot si zariadis bez neho a bude ti lepsie.
Samozrejme,ze taketo podrazy nas bolia,ale cas ti pomoze.