Ako sa odpútať?

manco27
27. dec 2023

Ahojte pisal som tu uz predtym clanok som zamilovaný do jednej zeny a nejde mi sa od nej odpútať vidime sa vlastne stale a stale sa aj stretávame no viem ze ona nikdy o mna zaujem mat nebude a ja uz nemam silu ani energiu fungovat stale na nu myslim a som ako bez duše neviem co robit

mikitilik29
27. dec 2023

@manco27 a ona o tom vie že si do nej zamilovaný?

domkakvet
27. dec 2023

@manco27 daj tomu cas.

manco27
autor
27. dec 2023

@mikitilik29 myslim ze Ano ale je to velmi zlozite a nemôžeme spolu tvoriť par mne by stačilo keby sa s nou mozem zblížiť aspon fyzicky

manco27
autor
27. dec 2023

@manco27 lepsie sa vyjadrím bol by som rad a stastny keby sa s nou mozem aspon fyzicky zblížiť

mikitilik29
27. dec 2023

@manco27 myslíš sex?

grof_monte_christo
27. dec 2023

@manco27 Dúfam, že to nie si ty, čo sa zahľadel do nejakej z rodiny z druhej strany a dal jej aj darček, lebo ten príspevok bol veľmi zúfalý.

Tak chces sa odpútať alebo ešte viac pripútať, sex ťahá z ľudí tie najsilnejšie emócie. Toto naozaj chces, aby si bol šťastný? Pochybujem...

manco27
autor
27. dec 2023

@grof_monte_christo aky darcek aka rodina ci co ?

manco27
autor
27. dec 2023

@mikitilik29 aj to ked uz nemôžeme byt spolu ako par

dadka1997
27. dec 2023

@manco27 a dovod preco nemozete byt spolu je aký?

alickapusinka
27. dec 2023

Zblížiť sa fyzický znamená že spať. Ak ma manželstvo ta dotyčná prečo by mala spať s iným chlapom. TY nepriamo chceš že sa s tebou vyspí potom sa to dozvie jej muž a skonči s ňou manželstvo. A TY po nej chňapneš. Otázne je či TY by si urobil toto svojej žene že idem sa zblížiť s nejakou druhou. Určite čo by s toho mala chcem sa s ňou zblížiť sa rovná u nej zrejme rozvod. Nenič nikoho šťastie len preto že ťa svrbí čvirik. Aj ak by si ju chcel pobozkať a je vydatá tiež je to druh nevery že sa bozkávala z druhým. Nerob druhému to čo nechceš aby bolo robene tebe. Nechaj ju žiť svoj život TY ži svoj. A zabudni na ňu. Možno ak by ste spolu žili po chvíli by sa ukázalo že by boli medzi vami konflikty hádky a vôbec by nebola taká ako si si ju zidealizoval.

manco27
autor
27. dec 2023

@alickapusinka velmi sa mýliš v tomto co si napisala

madeincssr
27. dec 2023

@manco27 ona je inak orientovaná?

grof_monte_christo
27. dec 2023

@madeincssr Táto otázka ti ako napadla? 😁

madeincssr
27. dec 2023

@grof_monte_christo no že ona nikdy nebude mať oňho záujem... a že @alickapusinka sa vraj veľmi mýli.

grof_monte_christo
27. dec 2023

@madeincssr Takže zadaná nebude, len nemá o neho záujem.

alickapusinka
27. dec 2023

@manco27 v čom sa mýlim píšeš že chceš sa s ňou zblížiť ako zblížiť. Prečo nemôžeš s ňou byť je to príbuzná. V čom sa mýlim. Vysvetli mi teda čo znamená že sa s ňou chceš zblížiť prečo zblížiť ako zblížiť. Ak sa mýlim. Vysvetli to.