Ako sa odosobniť od človeka, ktorého nikdy nemôžem mať?

25. dec 2023

Dobrý deň. Idem si po radu k vám. Ako sa dá najrýchlejšie odosobniť od človeka ktorého máte radi a cítite k nemu viac ako kamaractvo len škoda že z mojej strany. Ona to cíti inak. Tak teraz neviem či bojovať o ňu ďalej alebo nechať ísť. Pekne sviatky prajem a Ďakujem za rady.

minenkak
25. dec 2023

Nechať ísť,není o čo bojovať

anketkarka
25. dec 2023

Keď si si istý, že ona to necíti, tak o čo chceš bojovať? A odosobniť od svojich citov sa nedá. Ak ľúbiš naozaj, tak Ti nevadí, že toho človeka nemôžeš vlastniť. Máš ho len v svojom srdci navždy.

autor
25. dec 2023

@minenkak len sa odosobniť od nej. To je problém

autor
25. dec 2023

@anketkarka keď sme spolu tak sa smeje je šťastná. Akej keď len si píšeme tak odpovedá 1 Max 2 slovom alebo smajlík.

grof_monte_christo
25. dec 2023

Koľko máte obaja rokov? Ak ste ešte veľmi mladí, tak by som ti odporučila nebojovat a ísť ďalej, máte obaja ešte dosť príležitostí. Vekom naberáme skúsenosti, potrebujeme na rozhodnutie viac času a keď vidíme, že niekomu na nás skutočne záleží a sympatie sú obojstranné, dáme tomu šancu.

bloger
25. dec 2023

@anketkarka Ty si to nádherne vyjadrila. Super.

autor
25. dec 2023

@grof_monte_christo už sme v strednom veku obaja. Medzi nami je 2 ročný rozdiel. Ona je mladšia.

zuzanazu85
25. dec 2023

Nestrácaj čas a energiu pre osobu , ktorá neopetuje tvoje city. Zíde z očí, zíde z mysle 😉. Venuj svoj čas a energiu pre niekoho nového.

autor
25. dec 2023

@zuzanazu85 stretávame sa v obchode. To musím sa vyhýbať úplne nech z očí zíde.

zuzanazu85
25. dec 2023

Nemožeš niekoho prinútiť,aby cítil to čo cítiš ty. Keď to tam nie je,chodila by som do iného obchodu 😏. (z ľahka povedané). Ale to musíš pochopiť sám, že keď to tam nie je z oboch strán,je to len strata času.

grof_monte_christo
25. dec 2023

Záleží na tom, akym spôsobom a ako dlho jej svoj záujem prejavujes, ako na to ona reaguje, či sa jej záujem stupňuje. Ak sa to dlhší čas nehýbe, tak si u nej v kategórii kamarát a asi sa to ani časom nezmení.

autor
25. dec 2023

@zuzanazu85 chápem preto si pýtam radu ako to pôjde rýchlejšie. Tým lepšie pre mňa.
@grof_monte_christo keď ja nenapíšem ona sama nepíše. Trvá už pol roka. Ale začiatok bol iný. Bola iná. Ale časom sa zmenila. Len neviem prečo nepovie do očí nepovie pravdu a cez mesenger mi to dáva pocítiť.

anketkarka
25. dec 2023

Akú pravdu chceš? Čo Ti dáva pocítiť? Však jej rovno povedz o čo Ti ide a možno jej postoj Ti pomôže vedieť na čom si a keď treba, tak sa "odosobniť".

grof_monte_christo
25. dec 2023

S človekom, ktorému nezáleží na tvojich pocitoch, by som nestrácala čas. Nevie byť k tebe úprimná, tak ti svoj nezáujem dáva najavo takýmto spôsobom.

zuzanazu85
25. dec 2023

A opýtal si sa jej narovinu? Opýtaj sa,nič nestratiš,len získaš.

autor
25. dec 2023

@anketkarka ona vie že cítim k nej viac. Do očí komunikuje normálne. Ale na správy odpovedá minimálne ako nazaujem. Ale spoločnosti sa teší. Aj keď len prechádzke.
@grof_monte_christo a tak ako sa odosobniť sa od nej.
@zuzanazu85 áno povedala všetko má svoj čas. Trpezlivosť treba a s úsmevom to povedala.

grof_monte_christo
25. dec 2023

Z tej tvojej baby som už aj ja jeleň 😂

thoughtfulweirdo
25. dec 2023

Veď ju osobne pozvi priamo na rande tak, aby bolo jasné, že ide o rande a už uvidíš, ako odpovie. Ak odmietne alebo sa vyjadrí len vyhýbavo a nejasne, ukonči kontakt a snaž sa jej vyhýbať, bude to trvať nejaký čas, ale postupne to u teba oslabne.

zuzanazu85
25. dec 2023

@grof_monte_christo Nie si sama 😅

zuzanazu85
25. dec 2023

Podľa mňa je to len výhovorka a nechce ti ublížiť,alebo sama nevie,čo vlastne chce. Skús sa jej ozývať menej a keď ti potom sama začne písať,tak v tom možno môže byť nádej 😊

autor
25. dec 2023

@thoughtfulweirdo písal som že v mojej spoločnosti sa chová inak ako keď komunikujeme cez msnger.
@zuzanazu85 vyskúšať môžem a uvidím či sa niečo zmení. Len neviem či chce aby som jej zniesom modré z neba alebo len vodí za nos.

autor
25. dec 2023

@grof_monte_christo ver tomu že aj ja. Mi to pripadá ako dve osoby.

grof_monte_christo
25. dec 2023

No chlape, pokiaľ je to už žena v strednom veku a v komunikácii s tebou zdôrazňuje trpezlivosť, tak zváž, či ju naozaj máš. Na všetko budeš dlho čakať a budeš si to musieť zaslúžiť, prvý sex, svadbu atď.

Môj názor: Ak sa jej teraz prestanes ozývať a v jej očiach prestanes o ňu bojovať, buď si skončil, alebo sa to konečne posunie. Tak sa podľa toho rozhodni.

zuzanazu85
25. dec 2023

Podľa mňa,to druhé ale to určite aj sám v kútiku srdca cítiš a vieš. Skús proste nájsť si viac času na koníčky,zamestnaj myseľ niečím iným a ak sa sama začne ozývať,tak slušne odpíš.

autor
25. dec 2023

@grof_monte_christo
@zuzanazu85 každopádne ďakujem za radu. Pekne sviatkovanie prajem.

grof_monte_christo
25. dec 2023

Aj tebe ešte pekne sviatky a dobre rozhodnutie 🙂

autor
25. dec 2023
zuzanazu85
25. dec 2023

Ďakujem 😉. Prajem,nech ti do života príde človek, ktorý si zaslúži tvoju pozornosť. Netráp sa,pre jedno kvíti,slnko nesvíti 😊. Pekný deň.

autor
25. dec 2023

@zuzanazu85 ďakujem.

anketkarka
25. dec 2023

Podľa opisu sama nevie čo chce. Chce, aby si bol trpezlivý, lebo možno tomu dáva aj ona sama nádej. Ale láska to nebude. Keď ľúbiš, tak proste vieš. Nepochybuješ...Ona pochybuje...To je môj názor takto z opisu, čo si o nej napísal. Nechce Ťa stratiť, ale sama vie, že neľúbi tak ako by chcela. Ale pravdu vie len ona. Keď Ťa aspoň trochu má rada, tak by mohla byť k Tebe úprimná. Bolo by to fér.