Ako sa odľúbiť?

5. mar 2023

Ahojte, nechtiac som sa zaľúbila do priatelovho kamaráta. S priatelom som mala dlhodobo problémy. On bol ku mne nežný a milý. Párkrát keď sme boli sami tak sme sa bozkávali a aj vyspali. Chodi k nám pár mesiacov. Najprv som si myslela, že to bude len o sexe. Nakoniec som sa doňho buchla. Najhoršie na tom je, že ja asi ani nechcem aby to skončilo. Nevtieravým sa , o jeho živote viem strašne malo. Ja som nikdy nebola iniciatorka. A kým ma začnete odcudzovať, s priatelom sme hlavne kvôli synovi.

zanka777
5. mar 2023

To že si sa nechtiac zaľúbila je ok to chápem....ale nechtiac sa bozkávať a nechtiac sa vyspať....to sa bude asi ťažko vysvetľovať 😂

dianka555
5. mar 2023

A to spávaš aj s otcom dieťaťa aj s jeho kamarátom? To si si mohla nájsť niekoho iného, slobodného, kamaráta na sex mimo priateľov okruh. A ty ho chces na sex alebo vzťah?

amiaja
5. mar 2023

No hold kamarat taky rad... ozaj vyhra mat takeho "kamarata" co mi pretahuje frajerku🙄
Ale k problemu.. ty daj nohy k sebe a uprac si vztah. Ak nechces byt s priatelom tak sa s nim rozid.. ak s nim chces byt tak kamosa vymaz zo zivota a naprav co sa da.

kassandra25
5. mar 2023

Poradim ti: dajte si trojku a odlubis sa hned

autor
5. mar 2023

@dianka555 s kamarátom som sa vyspala 3krat, s priatelom, sme mali v tom čase pauzu. Čiže asi sa aj on vyspal s nejakou. S ním si dosť rozumiem, mame rovnaké koníčky, bavia nás podobne veci. Teraz som bola týždeň za rodinou. Ešte pred dovolenkou sme spolu spali. Teraz som sa vrátila a je to take divne. Viem, že kamaráti a priateľ boli s jednou babou v meste a ta baba každému vypisuje

autor
5. mar 2023

@kassandra25 super rada

autor
5. mar 2023

@amiaja vymazať sa nedá, keďže chodi k nám skoro denne.

dianka555
5. mar 2023

@autorka tak máte otvorený vzťah, možno s tou babou čo boli vonku sa obidvaja vyspali. Je to vaša vec ale tak určite by ste nechceli riešiť pohlavné choroby. A on ti navrhol vzťah už keď to chces ukončiť?

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
5. mar 2023

@dianka555 ja to nechcem ukončiť a priatelom, len nechcem stále myslieť na kamaráta. Viem, že to nie je správne. Ale keď som s ním začala niečo riešiť, bolo prijemne sa cítiť zaujímavá pre niekoho

dianka555
5. mar 2023

@autorka, tak chces byť s terajším priateľom a dávate to do poriadku? Samozrejme on nevie o vašom sexe. Pred týždňom si s ním spala, len tri krát. Ako dlho to spolu ťaháte? Ak to chces ukončiť tak prestaň s ním spávať, ak sa dá. Ako chlap ti môžem povedať neviem či by som chcel ženu čo spí s mojím kamarátom, ale tak zase ťa môžu porovnať aká si v sexe, čo si s nimi robila, plus ďalšie známosti to hádam nechceš či? A priateľ chce byť s tebou či tiež kade-tade spávať so ženami? Váš život.

autor
5. mar 2023

@dianka555 neviem či chce byt so mnou, mame to take všelijaké už skoro rok. Jeho chytila akokeby druha puberta, stále na diskotéky, skoro každý týždeň, s kamarátmi von. Niekedy idem aj ja

dianka555
5. mar 2023

@autorka. Koľko máte rokov? tu už ani nie je čo zachraňovať, žijete spolu ako kamaráti , občas sa spolu vyspíte, ty máš iného kamaráta na sex, tvoj terajší a zároveň ex tiež inde má sex. No ako chcete, keď vám to vyhovuje. A tebe toto vyhovuje?

autor
5. mar 2023

@dianka555 ja viem, že s kamarátom to nemá budúcnosť, preto sa chcem nejak odmilovat. Neviem o jeho živote skoro nič. A aj mi povedal, aby som od môjho neodchádzala. S priatelom to možno nie je ono, ale aspoň sa stará o nás, hlavne o syna. Majú úžasný vzťah

autor
5. mar 2023

A mame viac ako 30

dianka555
5. mar 2023

Aspoň že sa stará, bývať máš kde, finančné vás zabezpečí, jeho kamarát ťa chcel len na sex, viac nie. Tiež nie je svätý ani dobrý, v podstate ťa využíva na pobavenie. Prestaň s ním spávať a lepšie by bolo keby ku vám nechodil. A ak to nejde určite sa ním už nenechaj využívať. Ako žiješ s priateľom to je už na vás dvoch ako si to poriešite. Kamarát nechce teba ani dieťa , to hádam chápeš.

zanka777
5. mar 2023

Máte viac ako 30 ale rozum na 5

pannama1
6. mar 2023

nechtiac keby mi padol niekto do oka, to pochopim, ale toto je cez, to uz si do toho padla, akoze neviem si to predstavit ako sa dostat z takejto slamastiky :/

natben002
8. máj 2023

neodsudzovať, má to ťažké aj bez toho, skús nemať čas na ten sex s kamarátom, bude hľadať inde, postupne odvykneš

emma1985
Autor odpoveď zmazal
Zobraz