Ako sa môže kamarátka obrániť voči bývalému manželovi?

1. sep 2024

Poradte najma.tie co mate priamu skusenost pripadne ste pravnicky /mediatorky /psychologicky.
Kamoska je cerstvo rozvedena. Tento rok. Spolocne dieta je zverene jej on ho mava kazdy druhy . vyzivne urcene aj,teda majetok rozdeleny.Problem je ze jej exmanzel jej stale vypisuje a robi jej tym zle..... Stale vyvolava konflikty obvinuje ju nazyva ju zlom z pekiel a podobne (ona mu normalne dieta dava komunikuje atd) on ju ale.akoby nevie emocne pustit a proste stale stale do nej ide. Proste ma bezne 10plus zmeskanych hovorov stovky sprav. Blokuje si ju potom sa ospraveldnuje a stale dokola...Prosim vas ak osa da voci tomuto branit? Lebo podla mna je toto uz obtazovanie ona pptrebuje pomoc ale nevieme ako. Spravy si archivuje. dakujem

pribinak
1. sep 2024

Poradu s právnikom ešte nemala?

koniarova
1. sep 2024

Je tu skupina Právne poradenstvo. Napíš tam. Dajú relevantnú radu.

nops
1. sep 2024

Mne toto robil ex,sledoval ma,čakal pred domom,podala som oznámenie,viac krat.Dostal pokutu.Trochu to pomohlo,časom ho to prešlo.Moc by som sa nerozpakovala a nečakala, niektorým mužom fakt prepne a dopadne to fatálne

som_realistka
1. sep 2024

Rovno oznámenie za stalking. On síce bude tliachat, že vola kvôli dieťaťu, ale to mu právnik rýchle vysvetli.

autor
2. sep 2024

ok dalujem skusime sa poradit s pravnikom

paty277
3. sep 2024

Niečím podobným som si prešla. Jednu minutu som bola najväčšia špina, kur*a a druhú minútu ma miloval a nemohol bezomňa a dcérky žiť. Potom ako ma zničí alebo bude bojovať o mňa. Čisté psycho!🤦🏼‍♀️
Prešlo ho to hneď ako si našiel inú 😂 teraz asi terorizuje ju, aspoň tak seginica vyzerá ale ja mám svätý pokoj 🙈👍

hara_vara
5. sep 2024

vždy zablokovať číslo z ktorého jej napíše
ukladať si sms
ísť na políciu
rozprávať sa s ním len pred svedkom
hovory si nahrávať ✌️