Ako sa mám zachovať?

18. okt 2023

Milé dievčatá , viem že ma za to čo tu napíšem niektoré odsúdite , možno ma niektoré pochopia, možno to niektoré z vás zažili … Na základe určitých situácii som pozrela priateľov mobil a našla som v ňom konverzáciu priateľa s bývalou … Sme spolu 2 roky, zoznámili sme sa v čase keď už bol vraj 1 rok po rozchode s bývalou priateľkou . V konverzácii jej nevyznáva lásku , to nie, ale napríklad pred rokom jej napísal že na ňu mysli …. Ano, poviete si no čo , aj ty si občas spomenieš na bývalého . Ano, spomeniem ale nenapíšem mu to. Poslal jej fotky z túry kde sme boli spolu , samozrejme že poslal iba foto na ktorých som nebola …kontakt je z jeho strany častejší . Občas si cez aplikáciu aj zavolali . Raz jej napísal 3 SMS ktoré vzápätí zmazal . Ona reagovala rovnako … docitala som sa aj to , ze ju chcel v maji navštíviť . Podľa všetkého ona nemala záujem … moje srdce ho obhajuje že sa v podstate nič nestalo a ja som nemala snorit … no rozum mi hovorí , že som iba ta druha 😞. Chcem sa s nim porozprávať ale hanbím sa, že som mu do toho telefónu sla. V minulosti mi povedal že komunikuje s nou iba na formálnej báze a že by nemal problém mi tu komunikáciu ukázať . Myslím si že ak ho o to požiadam vytiahne na mna slovo žiarlivosť a nedôvera a ja sa aj tak budem musieť priznať čo som urobila . Neviem, naozaj neviem či na zmysel rozhovor alebo to rovno ukončiť . Dakujem za každý slušný názor a Dakujem za prečítanie s porozumením 🙏

sona272
18. okt 2023

A jemu by sa to páčilo ? Poď naňho z tejto stránky, lebo aj určité písanie a vypisovačky môžu skončiť vážnejšie. Prečo má potrebu písať druhej žene keď má Teba ? Sa ho spýtaj čo mu chýba.

haley7897
18. okt 2023

Uprimne? Ja osobne by som sa už ani nemala potrebu rozprávať. Len by som to uzavrela. Sama, bez toho aby som skúmala co na to on. To ze sa nič nestalo je len preto, ze ona nejaví záujem.

autor
18. okt 2023

@sona272 pýtala som sa už aj v minulosti , tvrdil a tvrdí že je spokojný a šťastný . Ak mu bude nieco prekážať že mi to povie

vikusjk
18. okt 2023

Pride mi to, ako keby on ju stale chcel a je len na nej, ze ho zatial (zrejme) odmieta, ale co ak si to o nejaky cas rozmysli? Je s tebou, aby nebol sam? Je to zvlastne...

haley7897
18. okt 2023

A si ty spokojná a šťastná?

toiba
18. okt 2023

ahoj, je mi luto, ze si tak trochu v zamotanej situacii... povirm ti, co by som urobila ja, sla by som za nim a na rovinu by som vyrukovala stym, ze co som nasla, povedala by som mu, ze prepac, ze som bola v tvojom mobile... podla vasej dohody nvm ci je to snorenie alebo nie, u nas mozme si ist do mobilu druheho kedykolvek, mne jw uplne jedno ci mi presnori mobil, muzovi je to tiez jedno, cize neriesime to vobec da sa povedat... spytala by som sa ho, ze ci este k nej ma city a ze nerozumies, preco je s nou tak nvm ci casto ci ako to nazvat v kontakte... ze pisal, ze mu chyba... povedz mu, ze nechces byt naplast a ak naozaj to sbyvalou nema ukoncene v sebe, tak vy dvaja by ste mali ist od seba... pauzy velmi neuznavam, ale da sa tu navrhnut take nieco, len podl amna pauza je uz realny rozchod... drzim palce... pripadn epodla povahy priatela mozes sa ho spytat, ze ci ti ukaze komunikaciu s byvalou, ak nebude chciet, tak vyrukuj s tym, ze ty ai to videla a vlastne tou otazkou si len chcela vediet, ze ci tie pisane slova v spravach maju naozaj taku hodnotu aku mas z nich pocit... keby to nic neznamena, tak by ti ukazal a vysvetlil, ze bolo to davno, na zaciatku vasho vztahu aze su iba kamosi, ak sa bude obsivat a nebude chcieť ukazaz, tak asi je v tom nieco viac... nvm no, skus a uvidis, drzim palcs

autor
18. okt 2023

@haley7897 Ano , rozumiem tvojej odpovedi . No nie je to také jednoduché . V prvom rade je to pre mňa veľký sok

sona272
18. okt 2023

hmmm takto, ak je niekto spokojný a šťastný má potrebu písať s niekym ? Na tretiu osobu ani nepomyslí

autor
18. okt 2023

@vikusjk ona si to zjavne nerozmyslí . Ale o to nejde. Ja sa cítim veľmi zle. Som iba ta druha ?

autor
18. okt 2023

@sona272 tak by som robila aj ja, každý sme ini, ale v žiadnom prípade ho to neospravedlňuje

autor
18. okt 2023

@haley7897 až do včera som bola 😞

autor
18. okt 2023

@toiba Dakujem za tvoju odpoved 🙏

kvetinka75
18. okt 2023

myslím, že tú kapitolu s ňou ešte neuzavrel. Ak by sa u k nemu ona vrátila, myslím že by utekal, až aby sa prášilo za ním

ivangeline
18. okt 2023

Odisla by som zo vztahu.

autor
18. okt 2023

@kvetinka75 Dakujem za názor

autor
18. okt 2023

@ivangeline vdaka za odpoved

haley7897
18. okt 2023

Lebo si nepoznala pravdu. Je mi to ľúto. Ak ho konfrontujes dá ti pravdepodobne výhovorky. Lebo ona ho nechce, tak si bude chcieť nechať aspoň teba. Co by sa podľa teba stalo keby sa s ním chcela stretnúť? Keby mu napísala, ze to chce s nim skúsiť znova?

vikusjk
18. okt 2023

tak ale ked sa citis velmi zle, tak preco si to robis? Preco zotrvavas v tom vztahu? Ty vies, resp. tvoja hlava to zrejme vie, ze si len ta druha, ze nie si asi jeho prva volba. Zial boli to, ale vztah s takym muzom by pre mna nebol prespektivny, pretoze sa v buducnosti moze objavit zas nejaka nova, ktora bude podobna jeho byvalej atd. Toto by pre mna nemalo zmysel a z dlhodobeho hladiska by bola lepsia volba ukoncit to, nechat to preboliet a najst si muza, ktory bude chciet teba.

autor
18. okt 2023

@haley7897 Dakujem za pochopenie. Neviem čo by sa stalo. Povedal mi ze mu v tom vzťahu prekážalo viacero veci. Napr že je veľká karieristka, že bola sebecka, že ho nikdy nepredstavila rodine… po týchto jeho slovách tomu vôbec nerozumiem … prečo jej píše

nikpa
18. okt 2023

@haley7897 zrejme to on v sebe ešte nemá uzavreté keď má potrebu ju stále kontaktovat. A ano, ty si tá druhá, tie zadné vrátka aby nebol sám. Už si s ním ,,stratila,, dva roky, to je podľa mňa dosť. Ale určite by som neukončila vzťah bez vysvetlenia, no s tým že už budeš rozhodnuta a nenachás sa obalamutiť rečami, že to nič neznamená. Lebo znamená....

liusa82
18. okt 2023

no ja by som mu dala už by bol bývalý.Ešte jednu šancu by dostal, ale ak by to dokafral tak konečná.A striehla by sm ako stopovací pes na všetko čo spraví.Ale už aj tak by som mu neverila ani slovo.Tak by som sa kašlala na neho radšej

autor
18. okt 2023

@vikusjk rozumiem ti. Prečítala som si tie správy včera . Pred mesiacom sa ku mne nadtahoval. Ma 56 ja 50. V tomto veku ja už presne viem čo chcem. On asi nie 😞

liusa82
18. okt 2023

no a ešte aj taký starý somár a rozumu nikde..čo by mohol byť rád že je rád a nevymýšlať somariny

autor
18. okt 2023

@liusa82 Dakujem za úsmev 😁. Somár starý

haley7897
18. okt 2023

Práve preto - "nikdy ho nepredstavila rodine" - ona je tá ktorá ho odmietla nikdy pre ňu nebol dosť. Sebecká z jeho pohľadu znamená, ze si držala odstup a nepovazovala ich vzťah za perspektívny. On ju však naozaj chcel a nedostal sa z toho, ze bol odmietnutý, nebol dosť. Ci to nerozchodil kvôli egu alebo preto ze bol do nej reálne zamilovaný, pripadne kombinácia oboch je asi jedno. Ten vzťah neskončil ako on chcel...

autor
18. okt 2023

@nikpa opakujem sa, pre mňa je to veľký sok. Je galantný, milý, nápomocný, komunikuje perfektne s celou mojou rodinou . Pomáha mi, nosí kvety, kradne dary keď mám sviatok … preto tomu vôbec nerozumiem

liusa82
18. okt 2023

tak to nebolo myslené doslova na vek🙂 len už by som čakala od zrelého chlapa iné chovanie a rozmýšlanie

sona272
18. okt 2023

Mňa by sa to veľmi dotklo, ak vzťah uzavreli prečo stále je potrebná komunikácia ? Veď ty si tu preňho, zjavne sa toho nechce vzdať, tak choď na rovinu, buď nech si s ňou píše a je spravodlivý a slobodný alebo máte spolu vzťah a má Teba

autor
18. okt 2023

@liusa82 pochopila som, no i tak som sa nahlas zasmiala hoci mi do smiechu vôbec nie je

autor
18. okt 2023

@sona272 neviem či chcem od neho vlastne počuť vysvetlenie, klame mi a to ma strašne boli . A neviem či mu budem môcť ešte niekedy veriť …