Ako reagovať na starých uchylákov?

27. aug 2024

Neviem ako reagovať na starých uchylakov. Išla som s dedom odhadom 60r vo výťahu. Ja som išla na 6 on na 9tku, začal hovoriť o čísle 69, či to poznám. Bola som ticho, otočila sa mu chrbtom, nemám záujem reagovať ani s ním interagovat nijako. Potom začal, že čo pijem a podobne primitívne otázky. Ako reagovať na takéto indivíduá? Mne je to fakt nepríjemné. Myslím, že už radšej nebudem chodiť do výťahu so starými chlapmi.

dadka1997
27. aug 2024

Neodpovedám ignorujem

jamimo
27. aug 2024

neznášam tieto staré 🐗. Povedala by som : No šuhajko už dávno nie si, nechaj si zájsť chuť. Alebo povedz tvojej starej nech na tvojom pupčeku stlačí gombíček, možno aj vtáčik vyletí 🤭
Alebo? No... vedúcko, takto... dajte mi telefónne číslo manželky, môžme sa jej opýtať, či by si polohu 69 nechcela vyskúšať spolu v trojke, keď už máte také kučeravé myšlienky. 😉
Ja už som vycvičená a reagujem pohotovo. Život ma naučil. Protéza vždy sklapne a hormón klesne. Aj ten ulisný úsmev trojzubý vždy vyfučí 😄

pribinak
27. aug 2024

Žiješ ste s rodičmi? Ak áno, oco by mu “dohovoril” ak žiješ s muzom, tak ten.

tenerifka
27. aug 2024

Mne by vobec nestal ani za odpoved, absolutne vobec by som nereagovala, fuj, grc.
Mne sa nastastie nic podobne nestalo, ale tak zijem 25 rokov v zahranici

katkaseiner
27. aug 2024

ja by som sa mu vyhybala...uz sa nudia, spominaju, snivaju...dalsie detstvo..puberta..

petracandle
27. aug 2024

Poznám 🥲 neznášam to, doslova sa mi z toho navaľuje čím je starší tak tým viac 🤮 skúšala som už všeličo aj ignorovať (niekdy to pomohlo a niekedy začal ešte viac), vynadať (opäť, niekedy pomohlo a hneď stíchol a niekedy začal ešte viac rýpať), spomenúť jeho manželku (to začal, že žiadnu nemá chudáááčik) alebo spomenúť partnera a to tiež niekedy pomohlo ale niekedy aj nie, ešte začali do mňa rýpať, že dneska mladá generácia nepozná srandu😡😡😡

dzejny656
27. aug 2024

Ja by som sa zasmiala a mykla plecom a vypustila by som to z hlavy. Mňa sa tieto reči nejako nedotýkajú.

simca06022011
27. aug 2024

nijak, ignorovat. A inak ani ja nechodim s takymti slintakmi vo vytahoch :D do dnes. My mame takehoto uchylneho znameho, to si da stamprlik niekde a uz perli... popri otm ako si so zenou poda ruku/pusu tak ju chyti za prsia a pod. To len odignorovat albeo odpapulovat, ja som mu povedala, nech ma neobchytkava, uz isiel svojim hmatom specialnym.. a odvtedy mam pokoj. Ono niekedy pomoze odpapulovat nieco, pripadne narazku dat na neho, aky je nechutny a sklapne ale takyto nahodny okoloiduci = to je skoda energie. lepsie je sa s tym ani nezaoberat.

kvadrinkaaa
27. aug 2024

Mne sa stálo nedávno, že som išla do vchodu s deťmi a hovorím staršiemu, že podrž mi dvere. A starý že, aj mama by si rada podržala… ja ignorujem, ale chcela by som mať takú povahu, že by som ho poslala rovno do p…

trema
27. aug 2024

90% casu mam v usiach sluchadla a niekedy tam ani nemam hudbu pustenu, len nechcem, aby so mnou ludia zacali rozhovor... Inak by som ho ignorovala

alickapusinka
27. aug 2024

60 roční je starý no pochybujem.O tom čo Ti povedal to je prímitiv ale 60 roční nie je starý.Ja som si myslela že dajme tomu 80 roční ale 60 .

presyteny_20002
27. aug 2024

Ignorujte ich a keď budú násilný, použite svoju ženskú sebaobranu. Lebo poznám veľa takých prípadov, keď starí muži obťažovali, mladé ženy v mladom veku. Treba si na nich dávať pozor! Ja som to tiež zažila, raz vo výťahu, no odvtedy, mám s toho traumu ale už mám kurz sebaobrany, odvtedy sa nebojím. Treba ich jednoducho ignorovať. Ak ich budete počúvať, tak potom dávajú všelijaké oplzlosti mne dával normálne návrhy...fuj až mi vtedy zle prišlo, čoho sú schopný tý neznámi muži vo výťahu. Treba si dávať vždy pozor, a hlavne večer, keď idete s práce domov. Vtedy tam striehne stádo úchylákov. Nehcem strašiť, prežila som si mnoho, takých prípadov a aj moje kamarátky si to prežili, keď chodili neskoro, domov v noci o pól noci, naštastie to neskončilo s nešťastím. Treba si vždy brávať aj tele obušok, keby to boli nejaký maniaci. Lebo ešte jedna moja kamarátka, z bývalej práce, tiež bola niekedy večer, neviem presne, o ktorej hodine, vonku s nejakou kamarátkou a začal ich obťažovať, nejaký starý opitý feťák, tak mali pri sebe tele obušok a tým ho nachvíľu omráčili a utekali domov, kým mohli. Nakoniec to skončilo šťastím. Dávajte si pozor. Vždy pozor. Pekný deň.

presyteny_20002
27. aug 2024

Prepáčte, že píšem s profilu presýtený ale malo to byť v ženskom rode presýtená, len môj manžel ako debil, ma tam zaregistroval v mužskom rode. Treba sa pred takými ľuďmi chrániť.

dudos
27. aug 2024

Priamo by som mu povedala, že nechcem počúvať jeho oplzlé reči.

petamich
27. aug 2024

Ja by som sa spytala, ci mu pride v poriadku takato konverzacia a ze nemam zaujem mu odpovedat

dskjhfdlkdjhl
27. aug 2024

Chod po schodoch, ma to same pozitiva😉

januska12323
27. aug 2024

Najlepšie ignorovať.

danica2711
27. aug 2024

je to nepríjemné, ale zas to netreba až tak prežívať... nereagujem alebo ho odpálkujem, zavrú sa dvere výťahu, zabudnem...

levantinka
27. aug 2024

IGNOR.

Comu davame svoju energiu to rastie. V tej chvili pre mna dotycny neexistuje. A moze sa aj posrat.

Ine by bolo keby skusal neco fyzicky. To by silno olutoval.

anajka266
27. aug 2024

@alickapusinka ano, 60 rocny je stary.. ked nemam ani 30. Nebude mi nejaky stary,skoro senior davat primitivne poznamky. To nech si nechá doma pre starú

ivanakal
27. aug 2024

Stalo sa ti to raz a uz potrebujes typy ako reagovat na uchylakov. 😀 Ja by som sa maximalne zasmiala, na otazku co pijem, povedala ze vodu.. a ignorovala. Horsie veci sa stavaju, nez takato blbost.. a este ti to aj rozhadze cely den... nechapem. Ine by bolo keby ta obchytkaval, ale toto.....

h2
27. aug 2024

@fido69 nešiel si včera vo výťahu? 😂

alickapusinka
27. aug 2024

@anajka266 budeš mať 60 som zvedava že ak ti povie niekto že si stara že či sa TI to bude pačiť.Tu niektore ženy na MK majú 30 a partnera o toľko staršieho.

fido69
27. aug 2024

@h2 To som nebol ja. To bol Maroš Kramár. 😂

h2
27. aug 2024

@fido69 🤣

anajka266
27. aug 2024

@alickapusinka sak citit sa mozes v 60tke aj na 15.. to ti nikto nezoberie.. ja 30 rocna by som si nezacala so 60 rocnym lebo je pre mna stary.. ved tolko nema ani moj otec.. neviem co ťa na tom poburuje.. tak ako ja som pre 15rocnych uz starsia, tak su pre mna 60 rocní uz starsí ludia

maryetta
27. aug 2024

@alickapusinka ano su to uz stari. Ak sa jedna rozdiel 30 a 60. Ved je to jedna generacia. A povacsine su to-stari rodicia. I ked v niektorych pripadoch aj rodicia.

kiki68
27. aug 2024

Ze ja takych nestretnem, mala si mu povedat, “ stryco, 69 to uz nikoho nebavi, pogooglite pegging “ , hned by som ho dala na poriadok 😂 Ale take kinky hovado ako ja takeho cloveka tazko stretne. Pamatam ako baby stale stretavali tych obnazenych uchylov, Ja nikdy 😂 Vsetci sa smiali, ze by zle pochodil 😂😂😂

autor
27. aug 2024

@fido69 presne si ma aj ty napadol, keď som čítala tému čo si dnes pridal, preto som pridala ja túto.

fido69
27. aug 2024

@autorka Ja viem, že naše témy majú určitú spojitosť, pretože si ju otvorila krátko po mojej. Súhlasím s tebou. Tiež by ma obťažovalo, keby mi nesympatická žena vo výťahu navrhovala 69.
Ale majú aj rozdiely. Napríklad v tom, že ja sa viem za svoj názor postaviť a podpísať sa. 😉