Ako osloviť staršiu ženu?

6. mar 2024

Ahojte baby,

Som sam na dovolenke (psychohygiena a tak...) a je tu jedna zena ktora sa namna velmi krasne stale usmieva....vsimol som si to prvy krat v hotelovom vytahu ked sa nam stretli pohlady. Zdravime sa, stale sa namna usmeje ale to uz viem povedat ze to je ozaj usmev ked zbada len mna....no problem je ze ma tu dceru (cca 7 rokov?)....mne to nejak nevadi rad by som s nou mozno len siel na kavu...ale bojim sa ju oslovit lebo mozno ma manzela...neviem...pridem na izbu myslim nato ako ju oslovit a som z toho az v strese...dlho sa mi to nestalo ale ozaj ma ocarila....viete mi poradit? Rad by som s nou aspon to kavu dal 🙂

chodec15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
radkasswe
6. mar 2024

Musíš mať voľnú izbu lebo ak není priestor není nič a ak máš stres tak si daj za pohárik (iba 1) a pozvú ju na pohárik nič viac skrátka keď ju uvidíš nerozmýšľaj ...

ibatanecnica
6. mar 2024

ved s nou začni konverzovať neutrálne témy a potom len tak prehoď že či ju môžeš nezáväzne pozvať na kávu, že sa s ňou dobre rozpráva, nejako to do konverzácie zapracovať, podľa toho ako sa bude vyvíjať. Mne sa párkrát stalo, keď som bola niekde sama, normálne prišiel muž, spýtal sa či si môže prisadnúť, či neruší, že vidí že som sama, že on tiež prišiel sám si oddýchnuť ale niekedy má človek chuť sa porozprávať a tak spoznávam nových ľudí. Síce sa pootom viackrát nevidíme, nevymieňame si čísla, len sa rozprávame, zdravíme a potom si ide každý svojou cestou. A nepríde mi to čudné. Nikto sa o nič nepokúšal, proste len človek zatúžil po spoločnosti a pokecať si s niekým

ibatanecnica
6. mar 2024

ešte dopíšem - takto sa napr. aj na iných pobytoch, kúpeľoch zoznamujú ľudia. Veď keď tam idú na dlhšie , unudili by sa.

ahhola
6. mar 2024

V mojom oblubenom seriali
Konec velkych prazdnin balil Vydra Cibulkovu takto
-ste sama?
-ne, s vama
-vy vite, jak to myslim...
Strasne som im priala, nech to "dopadne"😄 a stalo sa.

la_dolce_vita
6. mar 2024

Kedze uz sa zdravite, tak prvy krok mas za sebou a teraz treba pokracovat. Ten usmev urcite nie je nahoda, tak nevahaj. Nic zlozite, treba priridzene a spontanne, hlavne nestresovat kvoli tomu. Napriklad pozvanie na kavu, drink je fajn napad..

autor
6. mar 2024

Ono toto ze sa vydavame cez tyzden a stale som cakal na taku presne chvilu aku ste popisovali vyssie ze nezavezne sa porozpravat...to predsa viem urobit no len to ze stale je v pohybe stale niekam ide...neviem vymaknut situaciu ze by stala niekde chvilu (a ak aj tak asi pred dcerou neviem ci mam)....a zastavovat ju zase nechcem ked vidim ze ma niekde namierene. Druha vec ci to nebude cidne ze az po tyzdni nieco sa ozvem...ach taketo veci som riesil nao,aj davno :D....izbu mam sam, viem si dat aj poldeci ale kolko krat som bol dole v bare ci nahodou nepride...vecer ju nikdy nevydam len cez den a doobedu. No skusim to asi spontanne pravda ak naberiem odvahu

ibatanecnica
6. mar 2024

držím palce, ak je normálna, tak buď slušne odmietne - možno pre nedostatok času, alebo prijme. Alebo možno tu bude zajtra téma, že ju jeden muž pozval na drink a nevie či prijať, potom vás dáme dokopy 😉

0silvia0
6. mar 2024

veď začni nezáväznou otázkou, dnes je pekne, kam ste sa vybrali?

prasiatko30
6. mar 2024

Len tak rozmyslam, ze vela casu ti uz neostava - ak teda nebude na dovolenke zo 3-4 mesiace. Normalne je to ze bude najviac tak do 15 dni na dovolenke, cize ak chces nieco podniknut tak hlavne rychlo😂

juliet86
6. mar 2024

bud sam sebou.

autor
6. mar 2024

Musim to nejak skusit...len neviem na dieta ste tu nik netragovali 🙂)) mozno je slobodna mamicka...ale ja mam pocit neviem preco ze ma muza...ale mozem sa mylit. Kazdopadne je mi cudne sa pred jej dietatom pytat ci neskocime na kavu...ak ma muza bude to prestrel cize asi skor len nieco všeobecne...ono vnimam ze aj barmanka sa namna pozera tiez starsia velmi pekna ale to viem od lokalneho ze ma dve deti takze aj muza...casto sa nam stretnu pohlady...asi zniem zufalo na tej dovolenke :D

autor
6. mar 2024

@prasiatko30 no ja som ju cely vikend nevidel...myslel som ze je uz prec a zrazu bum...ideme vo vytahu v ktorom je dalsich 10 ludi :D ....to je teda pravda ze neviem kedy odide :/

radkasswe
6. mar 2024

Manžel by bol stále snov alebo je doma a bude to úlet ale ja som sa vyjadrila že pokiaľ más vlastnú izbu tak dieťa nieje prekážkou

ibatanecnica
6. mar 2024

veď keď bude mať muža, tak ti to možno povie, za opýtanie nedáš nič. A dieťa? Nerieš

autor
6. mar 2024

@radkasswe myslis ze by to mohlo zajst az tam?....mne stale hovoria kamosky ze som pekny chlap ale som malo odvazny...bojujem s tym cely zivot

kp7333
6. mar 2024

Skus sa prihovorit dcere, od deti sa najviac dozvies 😉

radkasswe
6. mar 2024

No hlavne by ste mali byť na pokec sami

demodun
6. mar 2024

No v bare ju nehľadaj, ak má dieťa, večer trávi s ním. Skôr ju oslov cez deň, aj keď niekam ide, môžeš ju aj odprevadiť.
A dobrý nápad je aj osloviť cez dieťa. Moje je ukecané, povie aj čo nevie 😁

la_dolce_vita
6. mar 2024

Autor a kolko tipujes rokov tej starsej zene a tej barmanke? 🙂

miadi
6. mar 2024

@radkasswe prosim ta ktora normalna matka necha dieta cca7r same na izbe v hoteli ci liecebni a pojde na izbu k total neznamemu chlapovi? Ak je single matka tak duplom by taku hlupost neurobila. To skor pre mlade single bezdetne co zbieraju skusenosti.

miadi
6. mar 2024

Ked je tam sama s dietatom tak jasne ze ju nestretnes vecer v bare. Normalne sa jej prihovor za pochodu ked ju stretnes. Ale rataj stym ze mà muza alebo ak je single na tu kavu si donesie aj dieta Ved ho nenecha niekde odlozene same. A zeby ti sla na izbu je minimalna sanca, Mna tak balil chlap ked som bola v jazere s dietatom ani som sa nanho nepozerala neusmievala a poznamenala ze manzel nas pride coskoro vyzdvihnut. A on sa opytal ci kava alebo nieco teda nehrozi.. a prezil to. Ale nemal by sancu ani Keby som bola single 😃. Tak si chlap je to na vas skusat kde sa da. Ved svet sa nezruti ked ti povie ze nema cas .. Proste nie kazda zena caka len na to kedy ju oslovis. Nemusi to byt nic osobne.

cookie29
6. mar 2024

Ja by som povedala ze prave s dietatom sa lahsie komunikuje, je vela veci na ktore sa da... a mozes pozvat na kavu a zmrzku, nech moze zobrat so sebou aj dieta... ved kde by ho nechala?

autor
6. mar 2024

Dakujem vsetkym za odpovede...uvidim ci to skusim a ci naberiem odvahu. A ci ju vobec stretnem este...

tykat
6. mar 2024

@kp7333 kriste dcere nie, 7 rocnemu dievcatku cudzi chlap nech sa prihovori... radsej fakt nie

tykat
6. mar 2024

Skor niekam na prechadzku, kludne aj s dcerkou, popytat sa na okolie kde je pekne, ci by sa nepridali.

tykat
6. mar 2024

" Druha vec ci to nebude cidne ze az po tyzdni nieco sa ozvem" cudnejsie by bolo kebyze po nej vystartujes hned, to by vyzeralo akoze to robis bezne.

miadi
6. mar 2024

Ale nez ju oslovis sa najprv zamysli nad sebou . Co vlastne chces? Nezavazny vztah ci hlboky? Ak ti ide len o zabavu hladaj bezdetnu je to menej komplikovane. Ak hladas lasku vztah .. Tak si dost zrely na ten fakt ze mà dieta? Ze to dieta je a vzdy bude jej priorita. Prijal by si v pripade vazneho vztahu cudzie dieta ako svoje vlastne? Ak je tvoja odpoved nie.. tak zbytocne nestracaj svoj a jej čas. Ona tiez svoje dieta nebude zoznamovat s kazdym ujom co by ju chcel len na sex ..

demodun
6. mar 2024

Ale no. Naber odvahu a daj nám vedieť ako si dopadol 😉

lija22
6. mar 2024

och ake vzrusujuce,ako vo filme. Ako to pokracuje?