Ako osloviť muža?

11. júl 2024

ahojte prosim poradte...mám susesda, sympaticky chlap, raz sme sa chvilu rozpravali dokonca sme sa zoznamili, ale vie ze mam chlapa a 2 deti...chystam sa s chlapom rozist vztah nam nefunguje...rada by som s nim nadviazala kontakt viac viete mi poradit ako na to a co by ste na mojom mieste robili? mam strach z odmietnutia dakujem

muchotrafka298
11. júl 2024

Najprv ukonci jeden vztah, nasledne si zacni dalsi. Nie kazdy chlap bude cely nadseny z toho, ze ty ho chces, mas dve deti a doma muza, ktoreho uz vlastne ani nechces. To si ako predstavujes? Ze ho oslovis, povies mu ze Nazdar, ja som XY a pacis sa mi. Toto nie je zakladna skola, ty mas dve deti a muza!

babulkomale
11. júl 2024

Tak ako si ulovila toho svojho.

autor
11. júl 2024

@muchotrafka298 planujem to ukoncit ale chlap dojde za cca 2 tyzdne takze nejak s tym nepohnem ani neurychlim, ja cakam trochu pochopenia nie hned kritiku. uz som bola aj u pravnika

autor
11. júl 2024

@babulkomale to bolo prilis jednoduche teraz je to komplikovanejsie

lindous
11. júl 2024

"Dokonca sme sa zoznámili" ma celkom pobavilo, veď to je medzi susedmi celkom bežné a tým ťa nechcem nejak zhodiť, len mi príde, že si si postavila vzdušný zámok s chlapom, ktorého ani nepoznáš... dôležitá otázka - ty vieš, že on nikoho nemá? ak hej, tak tých pár týdňov, kým to všetko poriadne ukončíš, daj nejaký čas aj sama sebe... a potom neviem, môžeš ho napríklad nájsť a skúsiť si pridať na sociálnej sieti, ak si mu aj ty sympatická a hľadá vzťah, tak sa chytí... keby ste boli lepší známi, poviem, aby si ho poprosila o pomoc s niečím, ale na základe toho, že ste sa raz chvíľu rozprávali by mi to prišlo smiešne

domkakvet
11. júl 2024

Ked to nevies urychlit, tak ti nezostava nic ine iba cakat, veta, ze najskor musis ukoncit jeden vztah az potom zacinat novy, sa nerada pocuva, ale je to tak.

autor
11. júl 2024

@lindous no neviem to samozrejme na 100 % ale doteraz som ho s nikym nevidela som si vedoma ze to tak byt nemusi ale sanca tam je no...

muchotrafka298
11. júl 2024

Kritika? Lebo som Ti napisala pravdu? Ty sa chces evidentne silou mocou zbavit svojho chlapa, ked to riesis s pravnikom, takze toto pekne ukonci a s cistym stolom zacni riesit dalsieho chlapa. To ze je niekto mily vobec neznamena, ze ma o teba nejaky zaujem, mozno ma partnerku/partnera a o teba vobec zaujem nema. A tiez mas dve deti, co je pre vela muzov stop.

koniarova
11. júl 2024

No musel by byť riadne a presne trafeny lopatou,ten tvoj sused. Začať si s nerozvedenou susedkou s dvomi deťmi. Prípadne čerstvo rozvedenou. Nesranduj. 😁😁😁

autor
11. júl 2024

@muchotrafka298 nehadz vsetkych do jedneho vreca len aby sa take nieco neprihodilo aj tebe raz

lindous
11. júl 2024

Pozri, ten strach z odmietnutia je asi na mieste, keďže nič nenaznačuje nejaký jeho záujem, ale zároveň asi sa nemáš čoho báť, nemáte žiadny vzťah, nemá sa medzi vami čo pokaziť... len teda naozaj sa daj najskôr sama dokopy a daj do poriadku svoj súčasný vzťah .... či už so susedom alebo niekým iným, nemyslím, že treba rovno skočiť do ďalšieho vzťahu...

fantaghiro21
11. júl 2024

chapem, ze by si chcela nejaký navod, ale dobre ti pisu.
Najprv si ukonci jednu etapu zivota a potom zacni dalsiu
Motýle v bruchu su len klamlive pocity(ktore ti možno pri aktualnom partnerovi chýbaju ) ...Možno casom zistit , ze ten pan perfektny sused ti možno az tak nesedi a teba vobec nebude chciet...
osobne(keby som bola slobodna ) by som si urcite nezacinala s chlapom, ktorý by mal tesne po rozvode,v resp nebol ani rozvedeny a este aj deti by mal...
Možno budes pre neho na odreagovanie, ale do konca zivota to asi nevidim , ...

Odkedy" poznas" toho pana dokonaleho ?

viestta
11. júl 2024

To mas predstavu, ze buducu stredu ukoncis vztah s terajsim, vo stvtok ho vystahujes a v piatok uz vystartujes po susedovi. Napriklad ho poprosis ci ti pride vymenit zamok, lebo stareho si vystahovala a ten nevratil kluce.

babovka2321
11. júl 2024

Podla mna mozu nastat 2 scenare:
1. Je normalny a teda si povie, ze od este nerozvedenej matky dvoch deti dava radsej ruky prec.
2. Polichoti mu to a povie si, ze ta aspon potrtka, ked sa mu nukas.

muchotrafka298
11. júl 2024

Nikoho nehadzem do jedneho vreca. Ty nemas ani sajnu o tom, co som ja vsetko prezila, takze skutocne mi nemusis zelat zle len preto, ze som Ti nenapisala to, co si chcela citat. Toto je diskusne forum, takze tu mozeme kazdy napisat to, co si myslime. Cakala si, ze ti tu kazdy bude gratulovat, aka si "borka" ze si ides dalsieho chlapa a este suseda pocas manzelstva narazit? A ze ten chlap bude cely nadseny a na nic ine necaka, len na nerozvedenu susedu s dvomi detmi? Ziadny normalny chlap si nezacne so zenou, ktora je vydata a ma deti. Ano, nejaki sa najdu, ale urcite nie za ucelom vztahu aky ty hladas.

autor
11. júl 2024

@muchotrafka298 prepac ale nemam pocit zeby som tebe nieco zle zelala len si si to pocchopila akosi po svojom ... ja sa nepovazujem za ziadnu ,,borku,, tak laskavo ma neurazaj ani takto nenazyvaj

autor
11. júl 2024

ako si si to vzala osobne

zuzanita1609
11. júl 2024

🤦toto je ako zlá tragikomédia,ale pre manžela. Manžel príde-rozchod, manžela asi chytí mŕtvica a na druhý deň oslovujem suseda. Aspoň to takto chápem ja 🙄

autor
11. júl 2024

@zuzanita1609 tak zas to nie je zo dňa na deň doma sa slovo rozvod skloňuje už dlhšie takže nemá ho z čoho chytiť mrtvica

ivangeline
11. júl 2024

Nijak. Najlepšie je, keď muž oslovuje ženu.

muchotrafka298
11. júl 2024

Ja som ta jednym jedinym mojim slovom neurazila, len som Ti napisala to, co si citat nechcela.
Opakovane sa Ta pytam, ze co si cakala, ked si tuto temu zalozila? Navody na to, ako mas zbalit suseda? To snad vies aj sama ako zbalit chlapa, to nepotrebujes rady od anonymnych zien a muzov na diskusnom fore. Si dospela zena, tak snad vies, ako mas flirtovat, oslovit muza, zistit jeho zaujem. Mas manzela, tak jeho si asi tiez musela nejakym sposobom zbalit.
A co budes robit, ked Ti manzel povie, ze on sa rozvadzat nechce a nebude? Lebo aj to sa moze stat. Ze sa doma u vas sklonuje slovo rozvod, neznamena vobec nic.
Ale ved v poriadku, rob si ako uznas za vhodne. Postavila si si vzdusny zamok a upla sa na to, ze sused je super, sused Ta urcite bude chciet, city su opatovane.

muchotrafka298
11. júl 2024

@zuzanita1609 no asi tak. Muz bude postaveny pred hotovu vec, ze rozvod, pricom on moze mat uplne ale ze uplne odlisny nazor na vec 🙈

autor
11. júl 2024

@muchotrafka298 on nemusi chciet ak su padne dovody tak nas rozvedu ja s nim uz nemienim ,,stracat cas,, a sused nie je jediny na svete

autor
11. júl 2024

@muchotrafka298 on ma uplne mimo nazor

muchotrafka298
11. júl 2024

OK, ked to mas takto postavene, ze s nim nechces stracat cas, tak aspon mysli na tie deti. Lebo v dnesnej dobe, staci velmi dobry pravnik, a deti mat nebudes, bude ich mat tvoj exmanzel. Aj ked to nie je tema tejto diskusie, ale taketo rozne "milostne eskapady" Ta mozu znacne na sude pri rozvode co sa tyka deti znevyhodnit. Jasne, ze sused nie je jediny chlap na svete. Kolko si na tomto diskusnom fore? Lebo tu su rozne prispevky a je ich vela, ako maju zeny problemy, ze nevedia nikoho najst, lebo hento alebo tamto, su rozvedene, s niekolkymi detmi. Ze to nie je lahka situacia.

zuzanita1609
11. júl 2024

A tu ťa nikto nehaní preto,že sa chceš rozvádzať. Naopak,keď to nefunguje, radšej 4ja šťastní,ako 2ja nešťastní. Ale preto,že to berieš s takou lahkovaznostou,s takým ignorant.postojom. Mala by si brať ohľad hlavne na deti a nie všetko ide takou rýchlosťou,ako si to predstavuješ.

autor
11. júl 2024

@zuzanita1609 a ty to ako vieš ako beriem? Žiješ so mnou? Poznáš ma? Čo to súdis len podľa príspevkov? To sa potom ani nečudujem že s takými ženami chlapi nechcú byť

fantaghiro21
11. júl 2024

@muchotrafka298 co som ja sem tam citala, aby prisla zena o deti, musela by vazne byt alkoholicka, ci drogovo zavisla , fyzicky týrat deti atd...alebo sa mylim?
aj "dobrý pravnik " je pre sud zevraj plna formalita naucených fraz, kecov, co sud berie vacsinou s nadhladom... (na jednej stranke som sa to kedysi docitala, neviem co to bolo za stranku :D) ale možno skusenosti realných zien su ine no...

zuzanita1609
11. júl 2024

Nejdem sa s tebou ... nechápeš čo som ti chcela povedať. Ale aj baby to tak pochopili ,ako si to opísala. Ako sa ponahlaš. Pekný večer ešte

muchotrafka298
11. júl 2024

@fantaghiro21 tak reci sa hovoria a chlieb sa je. Ja sama poznam niekolko pripadov, ked normalne zeny prisli o deti, ze boli prisudene muzom. Neboli to ziadne socky, alkoholicky, fetacky. Boli to bezne zeny,len ich muzi mali vela penazi, dobre styky a kto si najme istu bratislavsku pravnicku, tak ma udajne vyhru zarucenu. Mam znameho, ktory za pomoci deti urobil z matky alkoholicku (normalna zena, pracujuca, managerka v nadnarodnej spolocnosti mala doma vino a obcas si z neho pohar dala) a vysudil deti po niekolkych rokoch a sudnych sporoch, ktore striedavo podaval on a ona. Neboli manzelia, len spolu zili.