Ako niekomu taktne naznačiť, že trocha smrdí?

30. nov 2023

Ahojte, už pár týždňov sa schádzam s jedným mužom, je naozaj fajn, dáva si záležať na našich stretnutiach, pomohol mi veľmi v jednej veci, páči sa mi fyzicky, lenže je tu taký zádrhel ako je už poznať z názvu diskusie. Neviem, ale nejako proste nevonia dobre. Neviem, čím to môže byť, je to normálny pracujúci človek, robí v office. Možno pretože niekedy ráno cvičí? Možno sa nesprchuje potom 🤔 ale aj keď necvičí a stretneme sa, tak to trocha cítiť. Za chvíľu bude mať meniny, myslíte, že keď mu dám nejakú kozmetiku alebo vzorky voňaviek ( že akože nech si vyberie, ktorá sa mu bude páčiť a dám mu ju na Vianoce), tak to pomôže? 😆 Nechcem sa kvôli tomuto s tým prestať stretávať a zas sa asi nepoznáme toľko, aby som mu to priamo povedala podľa mňa

minenkak
30. nov 2023

Teraz odpoviem na niečo iné ,aj keď sa to týka ľudského pachu,človek ktorý ti nevonia ,ti nebude ani chutiť

dadis
30. nov 2023

No neviem..myslim si, ze takato delikatna vec je vecou biologicke kompatibility - partnerov si hladame podla cuchu, ked ti uz teraz smrdka, ked by to mal vonat a pritahovat sa kazdou jednou bunkou tela - myslis, ze to bude v buducnosti ok?

majlo1234
30. nov 2023

@minenkak hovoris mi z duse, doteraz si pamatam par stretnuti so strasne milym chlapcom, aj celkom dobre vyzeral, aj sa dokonale spraval.ale smrdel mi nenormalne. Mozno niekomu inemu nie, ale ja si to doteraz pamatam, ten smrad😀 moj muz, naopak nesmrdi nikdy, nechapem ako to robi

ivangeline
30. nov 2023

Suhlasim s tym vyssie. Moj mi vonal aj spoteny. ;D

raffaella
30. nov 2023

a smrdi od potu ci zanedbanou hygienou? Ako suhlasim s babami co pisu vyssie. Zase na druhej strane, podla toho co pises ze inak vo vsetkom sa ti paci a mozno len potrebuje trosku postrcit tym smerom aby zacal pouzivat antiperspirant (ak je to teda pot).
Lebo zase moze to by fajn chlap vo vsetkom a tiez je mozne, ze ak mu das antiperspirant plus nejaky parfem ktory tebe vonia, tak z neho bude dokonaly muz.
A to ja som extremne zatazana na vone a pachy 😀

vanilkovazmrzka
30. nov 2023

Ale vies, ze tvoj idealny partner by ti mal vonat? Bez toho to nefunguje 🥹

Mozno je nervozny, tak sa viac poti, a casom sa to zlepsi… ale ja neviem, ja by som to asi nedokazala, byt s niekym, kto mi nevonia 😞

A hlavne, mozes nanho vyliat liter vonaviek, proste taky ten prirodzeny telesny pach neprekryjes nicim…

reanda
30. nov 2023

nestracaj cas.. ziadna vonavka ti nepomoze, ked ti chlap nevonia

maminkadeticiek
30. nov 2023

Ja by som sa nanho vykaslala.Ide o to,ze bud je to pach jeho tela a to je pre teba problem,alebo zanedbava hygienu a ak mu to aj taktne naznacis tak sa mozno zacne viac umyvat a antiperspirantovat.Ale som presvedcena ze len docasu.Ako budete spolu dlhsie zacne to zas flakay.

vanilkovazmrzka
30. nov 2023

Ale on nemusi byt prasa, co sa o seba nestara. Moze mat napriklad nejaky zdravotny problem, ktoreho dosledkom je nadmerne potenie.

A inak neviem, ci existuje sposob, ako nieco taketo povedat taktne 🫣

hugger
30. nov 2023

Pocuj Fero, je mi s tebou velmi fajn ale je pre mna dolezite aby si mi vonal. Vtomto budes prat, tymto sa budes umyvat a tymto si umyjes vlasy.

Povies mu to na konci kratkeho stretnutia, lebo mu dojde ze smrdi a bude mat snahu to co najskor napravit. Nepovies mu to na zaciatku kina lebo sa bude citit blbo 2 hodiny.

walentina7
30. nov 2023

Usmerňovať dospelého človeka? Nič by som mu nevravela ani nenaznačovala. Nepasuje k tebe, ukonči to. Toľko je voňavých chlapov po okolí 😋

simca06022011
30. nov 2023

nebyva s mamou? :D smrdi on, nemoze mu smrdiet oblecenie? ono tazko povedat, ze aky smrad mas na mysli.. ale take typicke zatuchnute mierne spotene.. to prost eniektori uz maju v bytoch, prisaham...
Ale tiez myslim, ze ked ti niekto nevonia, nebude to ono... jedine ze vyskusate hotel a okupes ho :DD a potom uvidis, ci je problem v umyvani, prani... alebo babkovskom smrade z bytu :D
A nie vonavky nepomozu. vsak to len zakryje pach, ale idu vianoce, nejaky balik sprchovaci sampon, sampon, dezodorant.. a uvidis ci tym niekedy bude vonat =ci sa umyva :D

autor
30. nov 2023

@simca06022011 áno, býva ešte doma u rodičov. Možno to je aj tým 🤔 no však asi mu kúpim nejakú kozmetiku 😆😆

autor
30. nov 2023

@minenkak 😂😂

kittykat22
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
30. nov 2023

@kittykat22 23 😆😆 ale budúci rok sa plánuje odsťahovať

autor
30. nov 2023

@vanilkovazmrzka no však to... Preto som to chcela skúsiť nejako nenápadne 😅

kittykat22
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
30. nov 2023

@raffaella no však preto by som to chcela nejako skúsiť 😅 ja tiež nie som dokonalá na 100%

autor
30. nov 2023

@kittykat22 nooo tak 23 ročný chalan by sa možno dal 🤔 hlavne ak žije u rodičov, možno keď sa odsťahuje, tak by sa to dalo nejako riešiť 😆

autor
30. nov 2023

Aj keď dovtedy to vidím na štipec na nose 😅

hugger
30. nov 2023

Nenapadne sa to neda, ani sa o to nepokusaj. Naopak, bud bold, inteligentny chalan si uvedomi ze si charakter a robis mu obrovsku sluzbu zatial co ostatne baby by bez slova zbabelo zdrhli.

Ber to ako sancu nastavit medzi vami dvoma ze aj o narocnych temach sa viete porozpravat.

minenkak
30. nov 2023

Čo je smiešne

jumama
30. nov 2023

Raz bol robeny taky experiment, ze zena si vyberala muza podla spoteneho tricka. Preukazalo sa, ze ludia "co si vonaju", maju rozdielne imunitne systemy. Bola to nejaka evolucna teoria. Z evolucneho hladiska je to pri spojeni tychto dvoch ludi vyhoda, pretoz vo vysledku ich potomkovia budu imunni voci viacerym chorobam. Dokonca vraj ak zena berie hormonalnu antikonpecpiu muzovi vonia inak a ked ju prestane brat, tak zase inak, moze sa mu preto uplne prestat pacit.

michaela329
30. nov 2023

Mne moj muz vonia aj spotený 🙈 To nebude o kozmetike...a po fitku si isto dáva sprchu. Však skus mu nejakú peknú sadu kupit a možno mu dopne, že by sa Ti ta vôňa páčila a skúsi to kvôli Tebe. Mimochodom, sľubuje, ze sa o rok odstahuje? Ja som randila s milym chalanom, čistý, inteligentny, mal VŠ a dobrú prácu - ale nemal predný zub, ospravedlňoval sa mi, že čaká na jeho výrobu, že si vybil pri športe. O rok som ho stretla - stále nemal zub...

dominikamacakova
30. nov 2023

Raz keď ti chlap smrdí tak nie ste kompatibilný. Môže sa to odraziť na "kvalite" detí 🙈

oli18
30. nov 2023

Psychicky pot zvykne byt velmi prenikavy. Mozno ked ide s tebou na rande, preziva stres a spoti sa. Lenze uz nema sancu s tym nic urobit. Skuste pobyt na hoteli a spolocnu sprchu.

mandzula
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kornelies
30. nov 2023

Mam napad. Navrhni mu plavaren, aquapark, saunu.. Tam sa dotycny musi osprchovat. Ver mi, ze ti potom smrdiet nebude. Idealne mu kupit dobry antiperspirant a povedat, ci ho moze pouzivat, lebo tu vonu milujes a nemozes ju nosit, lebo je panska.
So slovickami sa treba hrat, nie byt "odvaleny buran.". 🤣

ahhola
30. nov 2023

Pach človeka sa mení celý život, napr. dievča vonia po mlieku, jej babka pi octe. Mladý chlap by mal voňať testosterónom a bujačinou. Vytiahni ho niekam do aqva a par hodin po vymacani nuchaj. Keď to bude ôk, tak "len" zanedbáva denne sprchovanie.