Ako muži prežívajú rozchod?

1. apr 2024

Ako podľa vás prežívajú rozchod muži, ajkeď už môžu mať na obzore inú nádejnú partnerku? Riešia to v sebe viac ako ženy? Nejaké skúsenosti poprosím

zooeynka
1. apr 2024

Ak maju vo vyhliadke inu tak su stastni ze sa starej partnerky zbavili. Prosim ta, uz ser na neho....

harrisson
1. apr 2024

Záleží od konkrétneho muža a konkrétneho vztahu

huxy
1. apr 2024

Určite chlap nerieši rozchod tak ako ženy a hlavne to má na háku, ak už je na obzore iná.

nikpa
1. apr 2024

Idú rovno vyprašit druhu keď maju tú možnosť. Chlapi sa toľko nevrtaju v minulosti a vedia sa ľahšie a rýchlejšie otriast a ísť ďalej.

lindous
1. apr 2024

Nedá sa to zovšeobecniť, záleží od povahy muža, od toho aký bol vzťah, kto ho ukončil a prečo… väčšinou to samozrejme viac prežíva ten, ktorý kopačky dostane, keďže ten druhý, kým ich dá, to má už v sebe často uzavreté… jeden môj ex prežíval nás rozchod až príliš a ešte mal aj potrebu ma o jeho trápení sa informovať, s druhým sme sa proste rozlúčili a bolo…

barka1
1. apr 2024

Toto sa naozaj nedá zovšeobecnit. Každý muž / žena to má inak a tiež závisí od toho, aky to bol vzťah a kto rozchod inicioval.

tykat
1. apr 2024

Vobec, jedine kedy riesia byvalu ak je sanca na nejaky sex, rozluckovy, spomienkovy... inak nie.

minenkak
1. apr 2024

Ale veď to záleží od človeka a nie od pohlavia

thereisabear
1. apr 2024

Určite všetci rovnako.

janickacrazy
1. apr 2024

No je to veľmi rôzne. Pokiaľ je muž ten, čo dáva kopačky, tak väčšinu je v pohode a má už ďalšiu krásavicu vo výhľade, alebo aj v posteli. Pokiaľ je to opačne, tak niektorí sú urazení, že nejaká žena nabúrala ich ego a dovolila si odísť. Ale poznám aj pripad, kedy sa muž obesil kvôli žene a to už ozaj je dosť nepochopiteľné.

pochod
1. apr 2024

Toto je taka otázka a aj tie komentáre niektoré sú také ako keby boli všetci muži a všetky ženy na jedno kopyto.. ako keby neexistovali individuálne osobnosti s rôznymi povahami.. Každý prežíva tazke životné situácie svojim spôsobom neda sa to zovšeobecnovat na pohlavie

rozculena
1. apr 2024

neviem,svojho exa som od rozvodu nestretla 😀

topgabo
1. apr 2024

@janickacrazy aj moj byvali spoluziak to tak ukoncil. Neni nic nepochopitelne: ak si pre zeny neviditelny a jedina tvoja moznost ta odmietne...

Vacsia muzov ma "to jedno dievca", niektory kvoli tomu rozchodu ostanu sami, niektory sa extermne nastvu ked sa vyslovi to meno.

mell27
1. apr 2024

Je to veľmi individuálne, dnes mi akurát snúbenec vravel, že mu trvalo 4 roky, kým sa zmieril s rozchodom ex🤦

patricia255
1. apr 2024

Riešia to v sebe aj oni, len to dávajú menej najavo. Z mojej skúsenosti hovorím, že určite to riešia ak tam bola láska.

Raz som bola s jedným chalanom asi 3 mesiace, rozišli sme sa a on sa do mesiaca dokonca odsťahoval do iného mesta pretože potreboval úplne pretrhut kontakty, po 2 mesiacoch mi aj zrušil follow na IG a proste úplne sa tváril že je ok.
Keď som po cca pol roku (po rozchode s ním) pridala fotku s iným chalanom, s ktorým som sa dala dokopy, tak si ma všade zablokoval... Čiže stále chodil na môj účet pozerať... Jednoducho každý je iný

Ale vidíš, on sa z toho dostaval dlhšie ako trval ten náš vzťah

sevrin
1. apr 2024

Ja som na moju exku zabúdal niekoľko rokov. Bolo to ťažké obdobie, ale prežil som to. Už som za tým. Mal som nejaký ten vzťah aj potom, ale žiadny už nebol taký ako ten predtým. Už ani to neriešim.