Ako ho dostať "z hlavy"?

2. okt 2022

Ženy, už dávno nemám 20, ale cítim sa ako gymnaziatka.
Cca pred 3 týždňami sme sa stretli na pracovnom evente a odvtedy ho neviem dostať z hlavy. Vtedy medzi nami čosi zafungovalo a prestávky sme trávili spolu.Je to iba chémia a keďže nás delia hranice a asi 400 km nad vzťahom ani neuvažujem...
Pracovne sa ešte určite stretneme. Ale myslím na neho takmer stále. Otázka: ako ho dostať čím skôr z hlavy? 🙈

moonlight1210
2. okt 2022

A preco ho chces dostat z hlavy? Si uz zadana?

autor
2. okt 2022

@moonlight1210 nie, ani on nie je. Vzhľadom na to, že ja na vzťahy na diaľku neverím a dosť ma prekvapuje koľko myšlienok dokážem človeku venovať, by som sa radšej dostala z toho čo najskôr "von". 🙈
Ako pubertacka kontrolujem, ci nahodou nepise. A celkovo sa neviem sustredit na pracu...

lindous
2. okt 2022

Ak kontroluješ, či nepíše, zrejme ste zostali v kontakte?? ... Ak to myslíš vážne, s tým, že to nemá pre teba budúcnosť a chceš ho dostať z hlavy, tak si nevypisujte.. ak sa uvidíte pracovne, udrž to v pracovnej rovine.. No a jednoducho daj tomu čas, to opadne, ak to nebudete živiť..

marcela1207
2. okt 2022

Tak to už ťažko ho dostaneš z hlavy keď na neho myslís stále. Už sa z toho nevymotas.

nnnuuunnn
2. okt 2022

Kľudne si na neho mysli, ak ste nezadaní bez záväzkov, vzdialenosť nie je problém, prestahovat sa dá...

syslik81
2. okt 2022

prerusit kontakty a sustredit sa na nieco ine-praca hobby,upratovanie ....

amiaja
2. okt 2022

Ja v tom az taky problem nevidim.. obidvaja ste nezadani tak preco neskusit? Ak to bude fajn da sa prestahovat.
Ja by som do toho isla ak by to bolo obojstranne.
Lepsie ako potom lutovat ze si neskusila

moonlight1210
2. okt 2022

Tak to nechaj plavat. Nech to proste tebou “pretecie” ako rieka. Teraz to bude stupat. Chvilu to bude na maxime, potom to zacne samo od seba opadat.

Vies, ako to je. Ked sa zalubis, spociatku na burku hormonov staci, ked si na neho pomyslis. Ked uvidis nieco od neho (spravu), si blazena, nadsena, stastna. Vyhladavas to.

Ibaze casom si telo na tuto davku hormonov zvykne. A aby citilo to, co predtym, potrebuje uz vacsie stimuly. Clovek tuzi byt s tym druhym, vidiet a pocut jeho zaujem, dotykat sa ho (aj letmy nahodny dotyk na zaciatku je ako iskra), …
Ked ich vsak nedostane, zacnu pocity k danemu cloveku postupne pomaly vysumievat. Nema ich co udrzat. Malokedy to preziju dlhsie i bez stimulov (ze si ich dodavas len sama).

Tak to nechaj plynut, ono to skonci i samo.

domca1408
3. okt 2022

zíde z očí zíde z mysle....funguje to....