Ako ho dostať z hlavy?

bazarik2021_
16. apr 2022

Zdravím budem skutočne vďačná za každú radu
Stále mam v hlave jedného chalana nie sme v kontakte už týždeň lebo sme sa pohádali
Písali sme si totiž o vzťahoch a ze sa ľudia podvádzaju
Napísala som : ja keď budem mať muža nevymením ho za nič na svete a on : ak to naozaj tak bude tak to ocenim
Urazila som sa keď ze ja som to myslela vážne a on mi napísal to len ze on to otočil tak že ja som urazila jeho 🤣vždy keď ma urazí tak to útočí tak že ja som jeho urazila
Rozumele som si s ním mala som ho rada aj von sme mali ísť
Chcem ho dostať z hlavy ale stále na neho myslím
Nemám ho na ig ani fb len na snape a posiela mi snapi co robí alebo seba 🤷‍♀️ co mam robiť 😑 nechcem na neho stále myslieť 😒chyba mi písanie s nim ale jemu som ukradnutá

zmrzlinka2021
16. apr 2022

@bazarik2021_ a stretli ste sa vobec uz fyzick?

lasoli
16. apr 2022

@bazarik2021_ no,tu su tie internetove vztahy,platonicke.

alison11
16. apr 2022

@bazarik2021_ Nájdi si iného a zíde z mysle tento.

kitycat
16. apr 2022

Ja nechapem, na co sa ona urazila a preco mu nepise. Vsak jej napisal, te to na zene oceni 🤷‍♀️

alison11
16. apr 2022

@kitycat Tak vtom,máte pravdu,toto nechápem ani ja To že chlap ocení,že ho žena nechce za nič vymeniť nie je urážka,ale láska.Nuž keď slečna za každú odpove´d partnera sa uráža...tak asi nedozrela na vzťah alebo nechápe mužov.

zuzanka.zuzu
16. apr 2022

sladkých 14 😍 (ak máš viac, ani to nepíš 🙈)

bazarik2021_
autor
16. apr 2022

@zmrzlinka2021 nie nevyšlo

spadnutaslivka
16. apr 2022

@zuzanka.zuzu tiež si spomínam, ako sme si na pokeci dohadovali rande- "pri fontáne, budem mať zelenú budnu" / "na stanici, budem mať modrú igelitku" 😀 a nakoniec sa z toho väčšinou vykľul spolužiak 😂

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
annamarin
16. apr 2022

Uprimne nechápem dôvod prečo si sa urazila.😂 Nevidim v tom, co napisal ani naznak urážky.

jaskolka
17. apr 2022

A čo na jeho odpovedi urazilo?

limoncino
6. máj 2022

Myslela som si, že len ja som nepochopila dôvod urazenia sa 😁
@spadnutaslivka modrá igelitka 😀😀😀

miskaska
6. máj 2022

Napísala som : ja keď budem mať muža nevymením ho za nič na svete a on : ak to naozaj tak bude tak to ocenim.

Nechapem 😀 a preco ste sa urazili?

rdi
6. máj 2022

@miskaska akurat som to chcela napisat. Mozno mal len zlu predoslu skusenost a preto to napisal. Osobne by som povedala, ze si si to sama tak trocha pokasalala a domyslas si nieco, co ani nie je pravda

bazarik2021_
autor
6. máj 2022

@rdi mate pravdu pokazila som to
Žiaľ je to náš kolobeh a vracia a odchádza z môjho života 🤷‍♀️ ale pred mesiacom mi napísal ze lepšie bude ked sa nebudeme baviť asi už niekoho ma tak ze sa nevtieram

monka105
6. máj 2022

@bazarik2021_ a ako ťa urazil? Veď ty nevieš čo sa môže v tvojom živote stať. 😄 Nevieš, v akých životných situáciách sa ešte ocitneš a ako sa tvoje budúce ja zachová. Podľa mňa je v jeho odpovedi podstatný ten budúci čas. To znamená, že v tvojom živote chce byť aj do budúcna. Zbytočne preháňaš a robíš z komára somára. Neprežívaj to tak. Veď si nakoniec len píšete. A nehľadaj za všetkým útok na tvoju osobu.

bazarik2021_
autor
6. máj 2022

@monka105 už nie sme v kontakte však ja sa v ňom naozaj nevyznám
Napísal mi pred mesiacom ze lepšie bude keď si nebudeme už písať a včera mi napísal ze ako sa mam že on skvelo to by ste ako chapali?

monka105
6. máj 2022

@bazarik2021_ odpísala by som, že výborne, aby som ho trochu nahnevala. 😄