Ako fungovať v nezáväznom vzťahu?

13. jan 2020

Poprosím písať iba ženy,ktoré majú skúsenosti a ktoré takto fungovali...obaja sme slobodní ludia (nikoho nepodvadzame)...neviem celkom,ako sa mám v takomto vzťahu správať...som na začiatku takéhoto vzťahu a obaja máme v Tom jasno, no nekomunikujeme spolu ani cez net,ani nijako, (proste sa nevypisujeme) stretli sme sa párkrát,viac menej na jeho podnet,keď ma oslovil cez správy...vraj je to na mne a mám sa ozvať kedykoľvek budem chcieť...pár dní dozadu sme si dohadovali ďalšie stretko,no napokon ho zrušil a teraz neviem vôbec zaujať postoj v ďalšom pokracovani... blbé,ale nechcem sa nejako ponúkať aj keď najradšej by som mu to napisala narovinu...neviem proste ako to celé naštartovať na nejakú pravidelnosť bez toho,aby som sa vnucovala...poradíte? Nejaké ženské triky,rady skúsenosti...

kiwi3
13. jan 2020

pravidelnost v sexe alebo v stretavani? lebo o to stretavanie a budovanie vztahu zjavne nema zaujem, zbytocne sa nevnucuj. a ak ti naozaj ide o nieco vaznejsie, tak si rychlo odvykni, lebo ta ma zjavne iba na to, ked treba vykonat potrebu

autor
13. jan 2020

@kiwi3 áno ide o vykonanie potreby,rovnako ako aj z mojej strany,ale mne to akosi nedá napísať mu priamo keď mám chuť....neviem no....príde mi to také blbé...skôr čakám,kedy sa ozve on,ale zároveň keď sa neozývam,tak mi píše čo sa neozvem...tak je to také kostrbaté...neviem zvoliť nejako ten,nazvem to "slušný" prístup...keď tiež chcem realizovať potrebu,predsa len muž napíše rovno,no mne to ako žene nedá byť tak úplne priamočiara...a áno,ide mi o pravidelnosť v sexe...

0silvia0
13. jan 2020

napis mu mozem v utorok, stvrtok a nedelu, daj vediet kedy vyhovuje. 😵
Je to strohe a nie vtierave...

ivkazba
13. jan 2020

Čiže ty chceš "vzťah" ktorý bude iba o sexe, ale je ti trápne ozvať sa mu, že ten sex chceš. No v takom prípade ťažko. Buď je silnejšia potreba sexu alebo pocit trápnosti. Ja som svojho času mala "vzťah" založený iba na sexe, nazývam to milenec, keďže z určitého dôvodu som normálny vzťah nechcela resp. nemohla som ho mať. Lenže my sme si v úvode na rovinu povedali, čo očakávame, mali sme dohodnuté termíny aj pravidelnosť. Sex je prirodzená súčasť života dospelého človek a prirodzená fyziologická potreba. Netreba sa cítiť trápne.

modrymotyl8
13. jan 2020

a čo tak si nájsť normálny vzťah? či na také nie si ?

ivkazba
13. jan 2020

@modrymotyl8 možno v tejto chvíli má dôvod, prečo normálny vzťah nechce, aj ja som si tým prešla, hoci som rada, že teraz som zase "na poriadku" a v normálnom vzťahu

autor
13. jan 2020

@ivkazba tak mi teda poraď ty....kedze asi vieš čo myslím aj ako sa cítim....ja nechcem vzťah,no zatiaľ sme boli spolu malo,aby sme si to nastavili na nejakú pravidelnosť....a teraz skôr narážam na to,že naposledy to zrušil s tým,vraj dohodneme iný termín...no ale prešiel týždeň a ticho....tak neviem či mám napísať normalne na hulvata,kedy mám čas ja a nech dá vedieť alebo proste čakať...toto neviem nejako odhadnúť tu hranicu...čo je ešte ok a čo je zúfalé vnucovanie sa alebo ako to nazvat

ivkazba
13. jan 2020

No neviem či poradím. My sme si totiž dohodli pravidlá hneď na prvom stretnutí. Mali sme dohodnuté fixne pondelok, streda a piatok, mali sme dohodnutý aj približný čas, presne sme si napísali deň vopred. Občas to samozrejme niekto z nás zrušil, keď sa primárne kvôli práci nedalo. Mimo toho sme si nepísali ani nijak nekontaktovali, prišiel, po hodine a pol odišiel a viac sme neriešili. Toto čo ty píšeš mi príde tak, že ak náhodou bude mať potrebu a chuť, tak sa ozve. To už záleží na tebe, či ti to vyhovuje. Mne by to nepasovalo.

autor
13. jan 2020

@0silvia0 súhlasím...lenže to posledné zrušil on a ani mi nedal vedieť...ja som sa viac menej ozvala len zo slušnosti či to platí a on že nie...tak si myslím,že rád je na ňom,aby ponúkol iný dátum

petulda333
13. jan 2020

Tak zrejme ty to az tak nezavazne neberies... Ja som v takom vztahu bola a bolo mi jedno kedy sa ozval, neozval... Fungovali sme tak rok. Nestretavali sme sa s inymi ale bolo to o sexe aj ked obcas sme sli aj na kavu... No a casom mi vyznal lasku, ja jemu o pol roka neskor. Sme spolu 11r,5r manzelia a mame 2 deti... Usporiadaj si to v hlave co chces...

autor
13. jan 2020

@ivkazba ja som mala v pláne vydebatovat si to teraz na najbližšom stretnutí,ktoré vlastne zrušil,inak by som si nepýtala rady tu...my sme boli spolu len 3x zatiaľ aj to iba tak neplánované náhodou a vždy sa opýta či bude aj nejaké nabudúce a že to je na mne,že sa mám ja ozvať kedy chcem

ivkazba
13. jan 2020

Tak ale on ti povedal, že je to na tebe a máš sa ozvať kedy chceš. Takže v tomto prípade by som povedala, že si robíš zbytočne ťažkú hlavu, ak sa cítiš trápne že sa máš ozvať. Čiže buď sa ozvi, navrhni stretko, vydebatuj si čo potrebuješ (ak máš potrebu mať vopred niečo) a dohodnete sa alebo nie. Alebo sa potom vykašli na to.

petulda333
13. jan 2020

Tak napis utorok o 20 plati?

autor
13. jan 2020

@ivkazba hej máš pravdu,plne s tebou súhlasím...len mi to príde také lacné...ja som už asi stará,ale myslím,že aj o ten sex by mal muž bojovať a nie že ozvi sa ty....lebo to by ani nebol problém len sa bojím,že zas bude mať iný program a ďalšie odmietnutie by ma sralo...on totiž neni ten typ,čo by nejako riešil ženy a nedostatok sexu...uprednostní šport,biznis čokoľvek pred sexom...ten sex je viac menej keď sa nudi,čo je v jeho prípade málokedy...

autor
13. jan 2020

@petulda333 tak potom by ma zaujímalo,ako ste sa dopracovali k nejakej pravidelnosti,keď ti to bolo jedno.... skutočne ma to zaujíma,celý ten priebeh vzťahu a môžeš,budem rada keď napíšes podrobnosti

petulda333
13. jan 2020

Tak my sme si pisali na pokeci. Obaja po vztahu sme boli. Prve 2 stretka boli o zoznameni sa. Potom sme si cez rp vysvetlili co od toho cakame. Stretavali sme sa vtedy ked sme mali chut. Ked mi napisal a ja som nemohla alebo opacne tak sme to prelozili. Tym, ze sme sa nestretavali s inymi sa asi vytvorila ta pravidelnost. Nejak to slo same. Keby sme mali aj inych tak sa stretavame malo

ivkazba
13. jan 2020

Neviem, čo znamená že si stará. Ja som toto riešila keď som mala 40 rokov. Podľa mňa si musíš rozmyslieť, či ti stačí sex s ním ozaj výnimočne, keďže píšeš, že má iné koníčky a sex až tak nevyhľadáva a je zaneprázdnený. Ak ti to stačí, tak nerieš či to pôsobí lacne a ozvi sa. Ale ak chceš niečo pravidelné, tak možno sa treba rozhliadnuť inde.

autor
13. jan 2020

@petulda333 no tomu rozumiem lebo vás aj spájal pokec,ale viem,že toto u nás nehrozí nejaké pisacky...resp.to bola len tá prvá pisacka (lebo sa cez známych už poznáme dlho,ale dlho sme sa nevideli, tak sme si popísali) no po prvom sexe už nenapísal nič ani ja jemu...ozval sa iba keď chcel dohodnúť stretko a na čo práve má chuť,iné nič...ani sa neopýtal ako sa mám alebo niečo formálne, zdvorilostné...proste sa bavil so mnou ako so stetkou....a vlastne ani o Tom zrusenom stretku by ma neinformoval sám od seba keby som sa sama neopytala....takže je to také...že sa trochu cítim ako stetka...

petulda333
13. jan 2020

No ved aj my tak. Pisali sme si len o stretkach. Napr... Streda o 19,moze byt? To bolo cele... Obcas sme sa po sexe dohodli ze dame kavu... Ale inak nic

petulda333
13. jan 2020

Tak zrejme ma aj niekoho ineho, preto mu az tak na vasich stretkach nezalezi

autor
13. jan 2020

@ivkazba no mne by stačilo raz za týždeň dať takýto reset...ono ani nejde o sex ako taký...proste pokecať pri vine, posexosit a šup naspäť do svojho súkromia...čiže za mňa to vidím na 1x týždenne...čo sa mi zdá úplne v pohode v takomto vzťahu....že nemám nereálne očakávania

petulda333
13. jan 2020

Tak mu to povedz... Ale myslim, ze on toto nehlada

autor
13. jan 2020

@petulda333 povedal mi,že nemá nikoho a že keby mal,tak ma neťahá k nemu...že sa nechce pohybovať v nejakých promiskuitnych vztahoch

autor
13. jan 2020

@petulda333 a na teba to ako pôsobí? Myslím ten jeho prístup aj to že sa správa ku mne ako k lacnej...

janinah
13. jan 2020

Fakt si na toto odkázaná? ktovie kolko takých má "poruke".....

0silvia0
13. jan 2020

na mna to neposobi dobre, jasne ti naznacil, ze si na poslednom mieste v jeho diari, kedze momentalne nema nic lepsie po ruke. Ja som nikdy sice nepraktizovala taketo vztahy, tak nemozem radit z vlastnych skusenosti. Ale keby mne toto chlap povedal, tak vypijem liter vina sama a radsej budem v celibate😇

autor
13. jan 2020

@0silvia0 teraz nechápem....povedal čo?

codal
13. jan 2020

Pokud to máš opravdu postavené na sexu, tak bych to vůbec neřešila a normálně mu napsala, mám chuť, máš čas tehdy a tehdy. Buď bude mít čas a nebo nebude. Pokud je to opravdu jen o sexu, tak na tom není nic vlezlého ani trapného, zároveň je potřeba si nebrat osobně, když ten druhý nebude mít čas nebo to zruší a nebo se neozve. Hlavně co nejméně emocí.

777januska777
13. jan 2020

Podľa mňa nerozumieš pojmu nezáväzný sex, prepáč, ale z tvojich odpovedí a veci čo ťa v tom trápi sa mi nezdá, že si vhodný typ na toto. On váš vzťah berie čisto o sexe, ty chceš skôr kamaráta a nevieš to brať nezáväzne. Nezáväzný sex je jednoducho len o tom zadarmo si zasexovať a vykonať si sexuálnu potrebu, takže áno ty si pre neho v tomto skôr ako štetka zadarmo. A ty by si ho tiež tak mala brať, len ako sex zadarmo, takže on má byť pre teba taká mužská štetka zadarmo.

nikca101
13. jan 2020

tiež som mala taký vzťah síce z bývalím s ktorým sme sa rozišli ale fungovali sme tak že keď som mala ja chuť tak som mu napísala ja - máš čas? a keď on tak mi tiež len napísal inak sme už nepísali a nieriešili nič viac. ja by som skôr povedala že to nejak moc riešiš ak má ísť len o nezáväzný vzťah a moc o ňom rozmýšľaš.. ak vám ide obom len o sex tak mu proste napíš len mám na teba chuť máš čas? hotovo odpíše áno alebo nie..