Ako často sa stretávať?

22. feb 2024

Predstavte si, že sa s niekým stretávate/randíte. Dalo by sa teoreticky stretnúť každý deň (až na pár výnimiek). Kebyže sa máte rozhodnúť chceli by ste sa radšej stretávať každý deň/skoro každý deň/jednoducho často, ale na krátko, napr. pár hodín alebo by ste sa radšej stretávali párkrát za týždeň na viac hodín? Čo je podľa vás lepšie na vybudovanie si vzťahu?

vanilkovazmrzka
22. feb 2024

A co je v tvojom ponimani na kratko? Na 15 minut? Pre mna kazde rande v case randenia bolo na viac hodin…

lenkavrananova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dzejny656
22. feb 2024

Ja radšej párkrát za týždeň. Každý deň by mi to vadilo, chcem mať aj svoj priestor a iné aktivity.

autor
22. feb 2024

@vanilkovazmrzka napísala som tam “napr. na pár hodín”, čiže asi tak 2-3 hodiny

stastnamanzelka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
demodun
22. feb 2024

Každý deň

vanilkovazmrzka
22. feb 2024

No to je podla mna adekvatny cas a plnohodnotne rande… nejak si neviem predstavit, ze by som s niekym v podstate cudzim (na zaciatku vztahu, vo faze randenia) mala byt pol dna, alebo cely den, alebo nebodaj na noc

autor
22. feb 2024

@stastnamanzelka to by pre mňa znamenalo mať nekonečnú migrénu z nevyspatia

autor
22. feb 2024

@vanilkovazmrzka ups. To už teraz na to ideme zle

bluka2
22. feb 2024

Mne stačí raz za 2 týždne 😄

vanilkovazmrzka
22. feb 2024

Nikto nepovedal, ze ako to robis ty je zle. A ako to robi nikto iny je dobre. Podla mna je fajn si drzat do istej miery odstup. Ale vobec to neznamena, ze tak je to lepsie nez ako to mas nastavene ty…

autor
22. feb 2024

@bluka2 😳😳😳

portret7
22. feb 2024

Ak sa na to pytas, potom to nie je ten pravy😉ked takeho stretnes, takuto otazku si nebudes klast😉rozum pojde bokom😁

stastnamanzelka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
22. feb 2024

@portret7 pýtam sa to čisto z pragmatických dôvodov. Plus ma zaujíma, akoby si to nastavili iní ľudia.

zuzanazu85
22. feb 2024

Keď sa ti niekto páči, cítiš sa s ním fajn, máš ho rada, chcela by si byť s ním čo najdlhšie. Hlavne v začiatkoch a zamilovanosti je každá minúta málo a rýchlo ubehne 😊.

autor
22. feb 2024

@zuzanazu85 jasné. Srdce by chcelo. Ale moje zdravie to akosi nezvláda

janickacrazy
22. feb 2024

My sme sa stretávali každý deň na niekoľko hodín, cca 4-5 hodín denne. Ale ak to tebe vyhovuje inak, je to úplne v poriadku. Veď každý človek je iný.

larinka552
22. feb 2024

Na zaciatku vztahu je podla mna lepsie kratsie ale castejsie 🙂

gabika0825
23. feb 2024

Veď sa stretávajte tak, ako vám to vyhovuje…. Podľa mna je normálne že ak sa s niekym zacnem stretavat, tak je to na začiatku častejšie… veď sa spoznavate. Neviem si prestaviť že sa s niekym zacnem stretavat a videla by som sa s ním raz do týždňa. To je z môjho pohladu take nezáživné

svetlonos
23. feb 2024

Mne hlava nepobera, ako mozes takuto vec riesit s inymi ludmi. To uz aj na lasku treba manual?
Netusim kolko mas rokov a ako dlho ste spolu ale ja som skor na intenzivne travenie spolocneho casu. Pokial mas 40, robis na smeny, si vazne chora - ok, vtedy som schopna tvoju otazku pochopit. Inak nie. Ved ty najlepsie predsa vies, co ti najviac vyhovuje, ci? Ako ti moze piradit hocikto iny, ked nepozna tvoj charakter?

grof_monte_christo
23. feb 2024

@svetlonos Možno to písal nejaký muž, ktorý sa chcel zamaskovať za ženu 🤭. Tomu by nasvedčovali tie pragmatické dôvody, ktoré spomína 🙂

medda_beda
23. feb 2024

Ako pre koho.
Pre mňa nejaké občasné sretávanie nikdy nemalo význam.Partner je môj parťák, najlepší priateľ, najbližší človek.
Prišlo mi normálne stretávať sa spolu každý deň.

svetlonos
23. feb 2024

@grof_monte_christo
mozno aj ano, to sa veru nedozvieme 😀