Ako by ste vnímali túto vetu?

9. jún 2024

Zamýšľam sa, že (akosi) často pri rozhovore keď položím otázku dotyčný (nechcem konkretizovať je to na dlho) sa opýta "povedz čo máš na srdci" ja chápem že sa to tak hovorí, ale je tá veta nejako inak "výnimočnejšia"?
Nechcem aby to vyzeralo že analyzujem dopodrobna jednu otázku ale popravde nikto so mnou nezačne komunikáciu takouto otázkou
ako on... Aký je váš názor? Ďakujem. Prosím blbé komentáre nepíšte

butterflyeffect
9. jún 2024

Zbytocne to rozoberas-je to normalna otazka, uplne bezne sa pouziva.

egonsk
9. jún 2024

niektori ludia maju zauzivane slovicko, alebo frazu a ta je sucastou ich bezneho prejavu a teda aj charakteristickou crtou. Nic viac za tym hladat nemusis.

mimi2018
9. jún 2024

Normálna fráza, nič za tým nehľadaj. Bud rada, ze sa pyta takto a nie inak.

zobaka
9. jún 2024

ze co ta trapi...nic nezvycajne

autor
9. jún 2024

@mimi2018 ja nie som veľmi zvyknutá že naozaj počúva niekto moje pocity tak som sa to opytala takouto otázkou ale áno som rada

zanka777
9. jún 2024

Ty nie že neanalyzujes jednu otázku ty analyzujes každé slovo.... Tak sa to opýtal takto ...každý sa vyjadruje iným štýlom ... Nehladaj v Tom nič výnimočné ani neuveriteľné.... Komunikuj ďalej bežne ako vždy

lindous
9. jún 2024

Ak to používa ako odpoveď na tvoje otázky (ak som dobre pochopila), tak mi to príde akoby sa vyhýbal odpovedi 😅 ale teda mimo toho, za mňa tiež normálna fráza, tiež ju občas použijem

autor
9. jún 2024

@lindous nie je to odpoveď ale otázka

silvike
9. jún 2024

Uplne normalna bezna fraza. To akoby povedal: "Povedz co mas na jazyku" alebo "No, uz sa vymačkni" 🙂

eliska13
9. jún 2024

Aspergeri, autisti nerozumejú takým vetam.Co je na nej zvláštne?Máš mu povedať čo ťa trápi nikdy si to nepočula?

patus_2
10. jún 2024

Možno len nevie alebo nechce pokračovať v komunikácii, tak to zahrá do autu.
A potom záleží aj na vašom vzťahu, či vôbec chces mu vešať na nos všetko, čo máš na srdci.

vilma7
10. jún 2024

Bežná otázka, ak si myslím, predpokladám, že dotyčného niečo trápi, vypadá smutný atď, tak sa ho to opýtam...aj kolegýň v práci, takže nič za rým nehľadaj, je to len otázka.

rorino
10. jún 2024

Pýta sa tak len teba?Nerieš,vysyp na neho čo ťa trápi.