Ako by ste sa zachovali?

28. júl 2024

Neviem ani ako nazvať túto diskusiu, prišla som vás pobaviť /pohoršiť.
Dnes sme šli aj so 4 mesačným synom pozrieť svokru. Syn spal v kočíku, prišla tam aj švagriná (dospelá žena s 2 školáčkami).
Syn sa zobudil, zobrala som ho na ruky k nim do obývačky, mal ešte cumeľ v ústach a švagriná mu ho zrazu vybrala z úst a dala si ho do svojich (!!!!) a hovorí mu že vezmi si ho, vezmi si ho.
Nastalo ticho, ja ani neviem koľko sekúnd prešlo keď som jej ho zhrabla a ešte tak dosť surovo z úst.
Teraz nad tým rozmyslam, lebo ja ani neviem ako som mala reagovať čo som zostala pozerať ako tela.
Ako by ste sa zachovali v takejto situácii??

ktochytavzite
28. júl 2024

A aka reakcia bola od svagriny?No ja by som si myslela najskor,ci sa svagrina nepomiatla .

danyelia
28. júl 2024

Čo ja viem, tak bolo to dosť divné z jej strany, asi sa jej to zdalo ako super sranda či hra 😁 Ja by som jej ho asi z úst nevytrhla, počkala čo sa udeje ďalej, cumeľ jej zobrala z rúk, umyla a tak dala malému a nechala to už tak, možno by som niečo vtipné poznamenala, v zmysle ,,nekradni cumeľ malému, kúpime Ti iný,, - možno by jej to ťuklo...

svokrinjazykmonika
28. júl 2024

Asi by som sa rovno opýtala či jej nedrbe a nech ho ide dať rýchlo vyvariť.

lakebabe
28. júl 2024

Švagriná je asi trochu mesuge. V živote by ma nenapadlo strkat si do úst cumel cudzieho dietata

unicornlady
28. júl 2024

Obávam sa, že sú takí ľudia, ktorým pojem "hranice" nič nehovorí.
Ona sa tak zrejme správala pri vlastných dcérach, tak sa jej to zdalo normálne urobiť to aj pri inom dieťati (jej synovcovi).
To, ako sú ľudia, čo bozkávajú dieťa na ústa. Mne sa to nepáči, ani keď to rodičia robia. Pusa na líce, čelo atd... ok. Ale dať pusu na ústa dieťaťa, sa mi zdá zvláštne.
Alebo niekto aj pri gratulovaní si dáva pusu na ústa.

mamina7070
28. júl 2024

povedala by som jej ze si ho moze nechat a malemu nech kupi novy tej a tej znacky a velkosti

0silvia0
28. júl 2024

Ako by som sa zachovala? Asi by som sa jej spytala, ci jej nehrabe.

terka402
28. júl 2024

Jemineeeee😭

h2
28. júl 2024

Ako nazvať diskusiu? "Švagriná ukradla cumeľ môjmu 4 mesačnému dieťaťu." 🤪

januska12323
28. júl 2024

Pozerala by som ako teľa presne ako ty a potom by som sa opýtala či je v poriadku.

alickapusinka
28. júl 2024

Pri takej reakci nevieš či sa máš smiať alebo plakať. Pýtala by som sa jej na rovinu či neni nahodou na hlavu.Fuj nehygienicke a maličky je ešte bábätko ešte nemá taku imunitu.Ja by som jej cumeľ nechala nech zaplati a kupila maličkemu nový.Preboha čo chcela byť za vtipnu choré mi to príde tak sa dospela osoba nechova a nie neprišlo by mi to ako žart povedala by som jej svoje.

svetlonos
28. júl 2024

Opytala by som sa jej ci niečo berie alebo ma od psychiatra lieky na predpis. Ja by som mu ho nedala už ani vyvareny. Ona bude na hlavu. Toto nie je ani trochu vtipné a beriem sarkazmus aj čierny humor aj zo seba si srandu spravím.

zuzubb007
28. júl 2024

Švagriná je psychicky chorá? Lebo to je jediné ospravedlnenie, tak mňa by si nechcela vidieť, keby toto spraví ty kokos tak by som jej vynadala, že by sa pod zem prepadla