Ako bojovať so žiarlivosťou?

vivi142
8. jún 2024

Ahojte, prosím vás, poraďte mi ako bojovať so žiarlivosťou. S priateľom máme vzťah na diaľku (dočasné riešenie) , sme spolu cez víkendy. Cez týždeň som podráždená, žiarlim, nemôžem si pomôcť. I keď mi na to nedal žiaden dôvod..idem sa zblázniť keď zdiela fotku na insta alebo na fb, žiarlim, keď ide do fitka atď. Pomoc. :(

Ps: už sme dospelí, 30plus.

minenkak
8. jún 2024

@vivi142 nepozeraj čo zdieľa

wolf_
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maranta_leuconeura
8. jún 2024

A preco ziarlis? Ze on ma zmysluplny program a ty drepis doma? Alebo ze v tom fitku niekoho stretne, ona bude lepsia ako ty, takze ta vymeni? Najdi si hobby a zacni si viac verit, lebo ta opusti aj ked nahradu mat nebude

thirstymonk
8. jún 2024

@vivi142 chorobna ziarlivost je normalny psychocky problem, nie je to hanba. Stava sa to. A to, ze ide do fitka a ty ziarlis, je fakt chore. Kontaktuj odborníka. Fakt sa nie je za co hanbit, proste sa to stava.

henikap123
8. jún 2024

Tak ako píšu vyššie, neveríš si preto ziarlis. Miluješ ho, nechces oňho prísť, ale tým že mu budeš vypisovať kde si s kým si atd prídeš oňho. Začni sa zabávať aj ty, fot sa zdieľaj fotky, nech on žiarli na teba 🙂 keď tá má opustiť tá opustí aj tak, zbytočne sa budeš báť že oňho prídeš.

egonsk
8. jún 2024

@vivi142 zrus si socialne siete 😉