26-ročný muž má 42-ročnú vydatú milenku

5. feb 2024

Ahojte , je normálne ak 26 ročný muž ma 42 ročnú vydatú milenku?niekedy mam pochybnosti, ale kamarat mi povedal, že nech to snou neukoncujem, lebo je zubárka a aspoň budem mať zubarske úkony zdarma

marseillefan
5. feb 2024

To všetko závisí od toho, v akom stave máš zuby...

elenka74
5. feb 2024

A to ťa na nej nič iné nepriťahuje, len fakt, že je zubárka? 🙂

elenka74
5. feb 2024

A nie je je to normálne, aspoň podľa mňa, 16 rokov je príliš veľký vekový rozdiel na funkčný vzťah.

alex49
5. feb 2024

Mňa tu už nič neprekvapí 😁 spíš z vydatou ženou, chceš to ukončiť, ale kamoš ta prehovorí, nech s nou spis ďalej, nech ta ošetruje zdarma. To bude nová telenovela

autor
5. feb 2024

@marseillefan zuby mam v skvelom stave, občas nejaku plombu treba..ale v posteli je super toto je dôležitejšie

h2
5. feb 2024

@elenka74 A nebráni skôr funkčnému vzťahu to, že ona je vydatá???

majka99999
5. feb 2024

Moralne to nie je, ale asi vladzes viac ako jej manzel, takze zas uplne divne to nie je.

marseillefan
5. feb 2024

autor: tak ak je skvelá v posteli, určite pokračuj...

daniela1911
5. feb 2024

Ako to, že ty spíš so 42 ročnou je podľa mňa normálne. Ale to, že vydatá žena spí s akokoľvek starým milencom, nie je OK.

anjelicek26
5. feb 2024

Pokial nehladas zavazok do zivota, tak si sexuj kolko chces... to, ze ona vydata ma bocny vztah uz ok nie je, ale to nie je tvoja chyba, ale jej...

januska12323
5. feb 2024

Uži si kým nenájde nového.

vanilkovazmrzka
5. feb 2024

Nezaujima ma to, rovnako ako ma nezaujimaju akekolvek cudzie vztahy.

grof_monte_christo
5. feb 2024

Pokiaľ sa ma to netýka, je mi jedno, kto sa s kym peleší. Aj manžel pani zubarky ma možno milenku 20-tnicku.

eviq
5. feb 2024

Tak je to tvoja vec, na koho si brusis zuby 🙂.

kornelies
5. feb 2024

Nie je umenie mat mladeho, pekneho a vykonneho milenca. To hovorim z pohladu styridsiatnicky.
Umenie je, ked sa milenec nechvali s vydatou milenkou, lebo sa moze stat, ze pride o chrup. 😉
Uzivaj si, vzdelavaj sa ci uz v oblasti duchovna ci telesna, ale ucitelkine meno neprezrad.

huxy
5. feb 2024

V dnešnej dobe je "moderné" mať o 15-17 rokov mladších partnerov či milencov 🤷🏼‍♀️

medda_beda
5. feb 2024

@huxy Moderné? A v dnešnej dobe?
Vždy to tak bolo.

huxy
5. feb 2024

@medda_beda no ja osobne som nikoho takého v okolí nepoznala. V poslednej dobe je to bežné

medda_beda
5. feb 2024

@huxy Tak v mojom okolí to bežné je kedže mám v okolí ženy ktoré sa chceli usadiť a nie čakať kým ich rovesníci dozrejú.
A aj staršiu generáciu mám v okolí ktorá má vekové rozdiely aj 16.r rozdiel.

walentina7
5. feb 2024

Komu sa chce vymýšľať tieto témy?!🤔

lavender94
5. feb 2024

Pozri, keď ti je s ňou dobre, tak s ňou spávaj. Každý ma morálne hranice niekde inde, kto sme my aby sme ťa poučovali? Vek je v pohode, veď ide len o sex, to že je vydatá vám asi tiež ani jednému nevadí, tak kvôli čomu to chceš ukončiť? Čo máš výčitky?

sense
5. feb 2024

Môj brat keď mal tvoj vek tvrdil na starej p.ci, dobre sa cvičí. Ste dvaja dospelí ľudia. Ak máš morálne výčitky tak to skonci

viestta
5. feb 2024

Dnes sa tu roztrhlo vrece s tamami ci je nieco normalne. 🙄

jaskolka
5. feb 2024

Nie, nie je to normálne, ze spíš s vydatou ženou. To je prvá vec. O tom švihnutom dôvode "vzťahu" akože zuby zadarmo už ani nehovorím, prepáč, ale za mňa ste obaja bezcharakterni.

betulinka1
5. feb 2024

Je to uplne normalne, ze teba ako chlapa priťahujú zeny, rozumiem, ze v tejto dobe sa ti to moze zdať ako výnimočne ale je to v pohode. Horsie by to bolo, ak by to bol 42 rocny zubar. Je jedno aky ma vek, myslim si, ze ta nechce adoptovať a ani sa za teba vydavat.

huxy
5. feb 2024

@medda_beda tak ja poznám ženy, ktoré sa usadili s rovesníkmi, možno tak +-5 ročný vekový rozdiel. Ale tak každý má na to iný názor.

fido69
5. feb 2024

Všetko čo vyhovuje obom partnerom je normálne.

mogaa
5. feb 2024

tak ak to tebe vyhovuje, ostatných do toho nič.....zase je výhoda mať milenku ktorá po tebe bude chcieť len sex a nič viac.....len ty sa nezaláskuj😉

babulkomale
5. feb 2024

To s tymi zubami je asi vymyslene, ale ten vekovy rozdiel je uplne fantasticky, ja som bola vzdy na mladych a sranda je, ze ja sice starnem, ale ta vekova kategoria ktora sa mi paci, sa nemeni.
Hocikedy by som oprela takeho 19 rocneho chrumkaca, keby som bola slobodna 🤭
Ta energia, ten drive co maju, to je uplne ina kava ako styridsiatnik....a vedia ocenit skusenosti.

mamina7070
5. feb 2024

otazka je ci je normalne ze to pises tu na MK