Wachumba tábory - skúsenosti

zuzulik280
25. mar 2024

Máte niekto skúsenosti s týmto letným táborom?

deti95060810
26. mar 2024

bola dcéra....najskôr si chválila, ale viac tam ísť nechcela....

andrejka2424
26. mar 2024

Syn bol 3x, už asi nepôjde. Strava zlá , cenovo najdrahšie vyšiel a iné nepríjemnosti. -také, čo sa síce udiať môžu aj inde, ale inde sa zatiaľ neudiali a to sme chodili cez Wachumbu, Tik tak, Bombovo, aj Fantáziu. Ja odporúčam tie 2 posledné.

lucka_ke
26. mar 2024

môj bol s nimi 4x a stále si chválil

talia16
26. mar 2024

Ja som pracovala aj na Wachumbe a aj na Fantázii a úprimne Wachumba za take peniaze nestoji, ani ubytko, ani strava či naplánovaný program, sa za mňa nemôžu rovnať s fantáziou. Vo fantázii to naozaj všetko šlapalo ako hodinky. Deti mali neustále program (ktorý si oni mohli vybrat takže sa nestalo že by niekto povedal ,,Ale ja toto nechcem robiť") jedlo bolo 6x denne a to ani nehovorim o tej táborovej atmosfére (opekačka, úžasný uzavretý areál s rozhlasom po celom areáli, niektore deti bývajú na chatách niektore na hoteli, nočná hra, kráľ a kráľovná fantázie...) a animátori maju rozdelene deti ktorým sa venujú a starajú sa o nich takže by sa nestalo že by si niekto vašeho dieťaťa nevšimol a neriešil jeho problém

emka23
8. apr 2024

Moje deti boli vo Wachumba-Pura Natura, páčilo sa im, ale program mi príde taký obmedzení, tento rok idú do Fantázie na 10 dní, uvidíme 🙂

simistek
25. júl 2024

Wachumba urcite nie, mne sa tam skoro utopil syn, animatory si ho proste nevsimli lebo sa zakecali.. prerusili sme okamzite tabor. Vyjadrenie vedenia bolo, ze ich to mrzi, ale ved sa vlastne nic nestalo.. absolutne neodporucam