Tábor Wachumba

andruska80
13. apr 2015

Ahojte, 9 - ročný syn by chcel ísť niekam do tábora - prvý krát, na internete som našla ponuku týchto táborov, nemáte s nimi nejaké skúsenosti, ako boli deti spokojné? Prípadne nejaké iné typy, kde sa deťom páčilo, na čo sa zamerať pri výbere? Sme zo stredného Slovenska. ďakujem za každú radu ;)

bonaqa2013
13. apr 2015

@andruska80 to sa už riešia tábory? Maminka nie je to ešte nejak skoro?

sissy27
13. apr 2015

@bonaqa2013 nie maminka, nie je skoro... väčšina z tých, ktorí chcú dať v lete dieťa do tábora, už má zaplatené zálohy, pretože do 31.3. bývajú lepšie ceny a aj výber... niektoré sú už aj vypredané, v júni máš smolu... vieš maminka?
@andruska80 kamoškina malá bola vlani, ako dieťa spokojné, ale rodičia neboli spokojní s cenou - strašne predražené oproti ostatným ☹ my máme dobrú skúsenosť s Cevarmom, Bombovo a tento rok ideme vyskúšať Twistovo - na to som čítala celkom dobré recenzie...

andruska80
autor
13. apr 2015

@sissy27 ďakujem krásne za tipy aj odpoveď, pokukám to...

siska53
13. apr 2015

@andruska80 muzova neter boka v tej wachumbe asi 2-3x,ona sa tam strasne vzdy tesila. No to uz bola dost velka,uz pubiska,teraz ma 20,bola tam naposledy asi 4roky dozadu? Tak nejak.. Prosto dokedy tam mohla ist,tam chodila v lete. Ale neviem,ci sa nieco zmenilo. Jej vyhovovalo vsetko najma konverzacia v angline.

lubka1983
13. apr 2015

Cevarm.nikdy uz...

andruska80
autor
13. apr 2015

@lubka1983 prečo nie, ak môžem vedieť?

@siska53 ďakujem za reakciu ;)

evina313
14. apr 2015

ja davam prvý krát syna a do Twistovo. z 3 turnusov bol minulý týžden volný už iba jeden, takže nie je neskoro asi 😉

tatana01
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evinami
22. apr 2015

skúste toto, je to pri Bojniciach a v cene sú všetky vstupy vrámci Bojníc http://www.tabor.sk/index.php/tabor/tabory-pre-...

nelinka2009
13. máj 2016

Maminiy wachumba po prvy krat ake mate skusenosti?

nelinka2009
23. feb 2017

Bolo super kludne aj dalsi rpk

mmmonika
6. apr 2018

@andruska80 Bol syn nakoniec niekde? Práve pozerám ponuky.

lumarque
29. jan 2020

Mate nejake skusenosti s taborom wNative junior, ci youtuber? Ďakujem

simistek
11. júl 2022

Absolutne neodporucam firmu Wachumba ako taku, syn bol konkretne v dennom tabore pre najmensich.Veduci su mladi a maju deti uplne na haku. Mne sa tam skoro utopil syn, lebo pri bazene je asi bezne nestrazit deti. Zhodil ho nejaky chlapec do hlbokeho bazena a nikto si to nevsimol, keby sa nevystveral cudziemu panovi na ramena a neprosil o pomoc..nechcem si predstavit ako by to dopadlo..vyjadrenie hlavnej veducej bolo, ze akurat ho nikto nesledoval..vyjadrenie riaditela ked som syna okazmite odhlasila a ziadala vratenie penazi bolo, ze mi vratia za ostavajuce dni, lebo sak tie dva co tam bol si uzil. Moj syn si urcite neuzil strach o vlastny zivot- ma 6 rokov! Vraj sa nic take strasne nestalo- tym to uzavreli. Zly pristup, nezodpovedny personal a arogantny manazment. Horsiu kombinaciu by som ozaj tazko hladala.