Tábor Detská Misia

mata128
16. júl 2014

Ahojte...dcera ide prvy krat do tabora.....skusili sme detsku misiu,nakolko to je od nas na skok....mali ste niekto dieta na ich tabore????Ako ste boli spokojni????Vdaka za kazdu skusenost

daniela1983
16. júl 2014

tabory DM su kvalitne a co poznam decka tak boli spokojne. veduci robia tuto pracu radi

janinka444
16. júl 2014

@mata128 Ahoj, moja dcéra bola pred dvomi rokmi na tábore DM a bola veľmi spokojná. Po každej stránke bolo o deti dobre postarané a teda aj po tej duchovnej, nakoľko to je kresťanský tábor. Animátori sa deťom naplno venovali....my s manželom a ešte s dvomi mladšími našimi deťmi sme ich boli pozrieť raz večer na večernom programe a bolo to úžasne povzbudivé - detské chvály formou piesní, tancov, spontánna modlitba, scénky, vyhodnotenie celého dňa - skrátka bol to aj pre nás požehnaný čas...ja len doporučujem 🙂

silacka1988
16. júl 2014

Ahoj, ja som na tábory detskej misie chodila dlhé roky, prakticky som tam vyrástla, sú to moje najkrajšie spomienky,najuprimnejsie priatelstva, a co bolo pre mna najlepsie, je plno aktivít a udrziavanie vztahov aj po tábore, prinieslo mi to uzastnych ludi do zivota a nemenila by som...🙂 doteraz byvaju stretávky na ktoré chodievam veľmi rada, clovek z toho naozaj ve)la vyťaží. Kazdy jeden den boli skvele programy hry, rozhovory, chvály, pesničky, čítanie z biblie- po troške tak aby detská pochopili o čomto je a nikto nikoho do nicoho enuti, nebolo to o tom urobit z niekoho krestana...neskor som tam robila aj veducu a viem ze niektoré decka hoci sa aj nestali uplne krestanmi, pochopili ze priatelstvo a dobro medzi ludmi stale existuje a prijali tie priatelstva ako to najlepsie co sa im stalo. To dobro a pozitivna energia je tam uzastná 🙂 povodne somtam isla lebo to bol najlacnejsi tabor a nasi si nemohli dovolit v tej dobe tatralandia klub a podobne...a odvtedy som tam proste odrastla a zostarla 🙂 hlavne sa o decka nemusis bat ze budu fajcit alebo sa daju sadokopy s nejakymi blbcami,a podobne aj ked nepises ci idu domladsieho ci starsieho dosňrastu...kazdopadne odporucam,neolutujes to a detskam urobis naozaj super zazitok. 🙂

mata128
autor
16. júl 2014

@silacka1988 vdaka,dobre sa to cita...nasa ide medzi mladsi dorast....myslim,ze to je do 11rokov....

dadulkasch
21. júl 2015

Ahoj, pisem skoro po roku, ako sa páčilo dcérke, nebola moc zblbnuta z tabora,po cirkevnej stranke.. dakujm za odpoved

dadulkasch
21. júl 2015

@mata128 prosim precitaj si ten príspevok vyššie dakujem

mona333
21. júl 2015

Ja som bola 1x na tomto tabore asi ako 10 - 11 rocna. Nepamatam si uz preco ale pre mna to bol najhorsi tabor. Viem,len ze som sa strasne tesila ze konci. Pamatam si,ze vela tam bolo o vyvolavani duchov,ale viac ozaj nie.

dadulkasch
21. júl 2015

@mona333 to vážne.?a bol založený na modleny a biblie.

mata128
autor
21. júl 2015

@dadulkasch nasa dcera tam bola minuly rok a prave tento tyzden je tam zasa....po minulom romu povedala,ze uz na iny tabor ist nechce....su tam deti,ktore sa im vracaju niekolky krat po sebe,tak ako aj moja dcera.....ziadne.vyvolavanie duchov ani nic podobne sa nekona,bola som tam minuly rok dva krat namatkovo vecer kuk 😉 ... Z cirkevnej stranky to tiez neprehanaju,vecer maju nejake cirkevne gitarove pesnicky,inak ziadne svatenie a podobne....dnes som prave s malou volala,lovili raky,mali florbalovy turnaj,chystali sa na hladanie akehosi pokladu....nasa dcera je spokojna

mona333
21. júl 2015

@mata128 my sme nič také nerobili,program bol dosť o ničom ale ako hovorím bolo to pred 17 rokmi