Letný tábor Kysak Brezie - osobné skúsenosti

madaraszka
21. jan 2016

NAšla som tento tábor na internete, má sice dlhoročné skúsenosti, je pomerne lacný oproti iným táborom na Slovensku...a preto by som sa chcela opýtať na názory iných, ak tam boli deti niekoho z vás..dojmy a pocity..Ďakujem.

zuzana_j23
21. jan 2016

@madaraszka mojej tety chodia dve deti kazdy rok a su velmi spokojne a tesia sa kazdy rok 🙂

madaraszka
autor
21. jan 2016

@zuzana_j23 😉 Tak to je dobre...a koľko majú rokov? Moja má 12, teda v septembri už bude mať 13 rokov..tak či tam chodia aj takéto ročníky 😕

qidko
22. jan 2016
qidko
22. jan 2016

@madaraszka Ahoj nase deti tam chodili zo skoly kazdy rok velmi si pochvalovali prostredie aj ludi okolo

stary_ujco
22. jan 2016

Je to tak trochu skanzen dob predošlých, dosť odruky. Ale v lese, priestoru nadostac a za tie roky už to tam majú zorganizované, aby deti odišli spokojné.

stary_ujco
22. jan 2016

@qidko pozor, nepleties si tábor a školu v prirode? V Kysaku je jedno aj druhé, relatívne blízko od seba. Školské zájazdy sú takmer vždy do školy v prírode.

madaraszka
autor
22. jan 2016

@qidko Teší ma, že zatiaľ relatívne pozitívne reakcie....Fotky som pozerala, takže nečakám nejaký luxus, pokiaľ bude čistá posteľ... 😉 . A dobré jedlo....Ale ono záleží aj kolektíve, preto som sa pýtala aj aký vekový priemer tam chodieva..či len menšie deti, alebo aj také moja, teda 12-14 ročné. Inak dosť ma prekvapuje tá cena, nakoľko 140 euro za 13 dní..keď inde toľko pýtajú za 6-7- nocí a povedzme si...porovnateľný "komfort"...nechápem..v čom to je? 😀

madaraszka
autor
22. jan 2016

@stary_ujco No tak nepredpokladám, že školy v prírode by sa organizovali v letných mesiacoch, netrvajú 13 dní ale týždeň, hmm čítať ešte viem v kolonkách. Aspoň myslím teda... 😀 , nič v zlom. Včera večer som študovala ich webovú stránku. AJ som jej už rezervovala turnus. Prečo si myslíte? žeby som si mohla pomýliť školu v prírode s táborom? Na základe čoho? Kľudne ma opravte...Ďakujem.

stary_ujco
22. jan 2016

Citoval som qidka a jeho reakciu o tom, že tam chodili deti zo školy... Takže asi to nebolo v lete a na 2 týždne.
Nabudúce odporúčam pozornejšie čítať, ušetria sa tým sarkasticke odpovede...

madaraszka
autor
22. jan 2016

@stary_ujco Tak pardooon. NAozaj som si nevšimla na koho komentár reagujete.

qidko
22. jan 2016

@stary_ujco Kedze byvame blizko deti tam chodili zo skoly tak na 3-4dni 2x do roka ale je pravda ze neviem ci tabor alebo skola v prirode vozil ich tam autobus

zuzana_j23
22. jan 2016

@madaraszka tak mladsi zacal od 7 rokov chodit a starsia nviem ale teraz mala v lete 12 rokov auz boli obaja 3ti krat

wakiki
25. dec 2016

Ja tam chodim už idem piaty krat ale vzdy je to skoro to iste ale je to sranda bola som aj v inom tabore byvali sme v hoteli ale nebolo tam tolko zabavy tam boli veduci 30-40 rocni v kysaku su 20-30 rocny a hlavny veduci ladislav je sice starsi ale zabavat sa vie tiez a chodia tam aj 17rocni su tam rozne vekove deti

jankaborka
9. júl 2017

@madaraszka dobry den, boli ste nakoniec v Kysaku? dakujem za info 🙂 Jana

sajmonkaf
8. aug 2017

@jankaborka moj syn je tam teraz,minuly rok bol tiez,ma 14 rokov,velmi sa tesil😀

lubko889
19. sep 2017

bohužiaľ, nemám svoju osobnú skúsenosť, ale povedal som, že je to v poriadku.

jankaborka
12. jan 2018

@sajmonkaf tak sme boli nakoniec a perfektne bolo. dcera bola maximalne spokojna. 🙂 stale chodite na rovnaky turnus?

sajmonkaf
12. jan 2018

@jankaborka ano,aj tento rok ide,uz som ho prihlasila v decembri.velmi sa teší,4.turnus

madaraszka
autor
7. feb 2018

@jankaborka páni..prepáčte, že som vám neodpovedala, ale žiaľ kedže mám zablokovaný bazárik na toto meno, a teraz fungujem pod iným "albena", .... tak sem už nechodím. teraz som len náhodne nakukla..Nuž teraz je to už asi bezpredmetné ale odpoviem dodatočne...nie nebola dcéra v Kysaku, Bola nakoniec v Twistove (vlastní to voštinár!) Prostredie pekné, ubytovanie super. Tento rok zrejme nepôjde nikam...tábor s poistením stál 174 euro.