Letný tábor Fantázia

23. apr 2023

Doteraz som dala syna cez Bombovo,aj Wachumbu . Chceme mu tento rok objednať aj tretí tábor- zaujala ma Fantázia. Bolo tam vaše dieťa? Ak áno, bolo spokojné?

jaga18
23. apr 2023

To je ten pan z Nitry myslím. Naposledy boli niekde pri Myjave. Moje deti tento tábor milovali, chodili tam pár rokov. Určite odporúčam 👌👍

mikadooo
23. apr 2023

Áno, moje deti boli tiež a páčilo sa im tam.

autor
23. apr 2023

@jaga18 to je super,majú všetky turnusy naplnené okrem posledného.Tak sme vypísali prihlášku a uvidím,či sa ozvú.Program veĺmi bohatý ,ale odrádza ma,že si samé deti rozhodujú každý deň čomu sa budú venovať a je tam aj možnosť hrania sa na x boxe a PS...a práve to by som nechcela.Hrať sa môže aj doma.Chcem aby sa ram venoval iným veciam.Snáď sa bude dať pohovoriť si s animátorom,aby ho do tejto skupiny brali len v obmedzenom čase. 😁

jaond19
23. apr 2023

Fantazia na Myjave? 11r dcera tam bola pred tyzdnom na 5 dni (škola v prirode) a velmi chvalili, mali dobru stravu, vyslo im nie moc dobre pocasie no napriek tomu mali rozne vnutorne aktivity, kruzky, sutaze.

jaga18
23. apr 2023

Ono tie aktivity striedajú, nikoho nenechajú pri x boxe celý čas. Naši keby mohli, boli by len pri filmarskom krúžku alebo pri koňoch.

pralinka25
23. apr 2023

moj syn tam bol minuly rok mal 11. jeho kamos tam bol uz 2 x a boli fakt spokojni. kazdy den pridavali fotky z aktivit. pojdu aj tento rok. tiez idu na posledny. neoj nebude sediet len za x boxom.

katrin21
2. jún 2024

Ako hodnotili deti ostatne tabory? Pacilo sa im?