Letný tábor cez agentúru Cevarm

adka7755
31. jan 2012

baby chcem sa spýtať, či niektorá z vás nemá skúsenosti s letným táborom pre deti cez agentúru Cevarm..chcem dať syna k nim do tábora, a potrebovala by som nejaké info o nich🙂 ďakujem..

dana33
1. feb 2012

@adka7755 ahoj ,moj starši synator bol u nich minuly rok prvy krat v tabore a ide aj tento rok,bol spokojny. 😉

adka7755
autor
1. feb 2012

@dana33 takže je to nejaká osvedčená agentúra?? nie sú tam problémy, aj ubytovanie a podobne zodpovedá tomu čo uvádzajú??

dana33
1. feb 2012

@adka7755 myslim si,že keby to tak nebolo ,moj syn by tam už nechcel viac isť... 😉

adka7755
autor
1. feb 2012

@dana33 no..asi to risknem🙂 hádam sme vybrali dobre🙂 ďakujem..

dana33
1. feb 2012

@adka7755 aj my sme riskli a /klop,klop/ sme spokojny.

adka7755
autor
1. feb 2012

@dana33 a smiem sa spýtať, v ktorom ste boli,..prípadne, kam sa chystáte teraz?? náš chce ísť na pobyt ,, aquarelax,,

dana33
1. feb 2012

@adka7755 minuly rok to bol camp nastročnych a teraz tiež to iste si vybral,ale zmenili im miesto pobytu,tak uvidime...ale sam sa tam pyta,tak asi sa mu pačilo??? 😀

abbey1
1. feb 2012

@adka7755 Naši cez nich chodili do školy v prírode a maxi spokojnosť. Veľmi sa nám osvedčilo i Bombovo.

tatiana7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
reni111
18. apr 2012

Ahoj, ja tento rok sa tiež snažím zistit niečo o táboroch - minulý rok bola dcera cez Bombovo, no ja ho žial odporucit nemožem... Zo slubovaného programu neabsolvovali skoro nič, ubytovanie bolo na chatkách - po večeroch bez dozoru a pod...ako som čítala forumy na nete, ani Cevarm nemá dobré recenzie. Budem rada ak maminky napíšu aj iné názory na tábory, myslím , že nie je jedno komu zveríme deti 🙂

sissy27
18. apr 2012

@reni111 moja dcéra chodí do táborov od 6 rokov - prvý krát bola s Bombovo a nebol žiadny problém... posledné tri roky Cevarm, takisto spokojnosť, tento rok ide aj Cevarm aj Bombovo... dcéra vždy spokojná, takže tým pádom aj ja... Neviem, sú ľudia, ktorým nevyhovieš nijako a vždy si nájdu niečo, čo okritizujú - to k tým recenziám na nete... a čo sa týka chatiek - v takom bola moja dcéra ako v prvom a náramne sa jej to páčilo 😎 pre mňa je najdôležitejšie to, ako je spokojná dcéra a nie či spali na chatkách, v stane, v hoteli alebo "pod širákom"...

reni111
19. apr 2012

@sissy27 ahoj, uznávam, že kolko ludí tolko chutí...ja som sa držala ohlasu mojej dcery a jej kamošiek a tie tiež boli nespokojné..viem aj to , že učite vela zavisí od vedúcich ako sa o tie deti postarajú, a možno v tom sme nemali štastie. Tábor sme vybrali podla programu, no v realite z toho neabsolvovali nič...chatky ako take mi nevadili , skor to ze tam deti boli bez dozoru. Celý záver vlastne bol, ze si dcera nedoniesla žiadne zážitky iba to, že sa velmi nudili...to podla mna nie je cielom tabora, to može ostat doma 🙂 O Cevarm som len čítala názory a prevládali tie horšie...

oskvarka
19. apr 2012

No baby pridam svoju skusenost s Bombovo z inej strany este na vyske som u nich brigadovala a teda pristup tej organizacie hrozny nehovoriac o tom ze mi nakoniec ani nezaplatili a to som mala akurat statnicovy rocnik takze som sa na nich dobre nasr... dila... 😠 a okrem toho z tych reklamnych letakou sa mi to zdalo hrozne drahe a to uz pred 5 rokmi....
inak to asi zavisi od dietata mi sme so sestrou ako male velmi radi chodili do taborou a boli sme take 100 percentne spokojne typy ale boli sme v taboroch kde bolo aj vecsina deti nespokojnych a mi sme sa vytesovali... a boli sme aj v takom hroznom ze ani nam sa nemacilo (ale doma sme neprezradili aby nam o rok nahodou tabor nezatrhli...😝 )
...ako starsia som aj organizovala decke matematicke tabori neziskovej organizacie P-mat (ako mladsia som tam chodila) a teda tam si myslim ze nejake deti bez dozoru nehrozia za nich by som dala ruku do ohna... ale tak robia tabori skorej pre deti ktore inklinuju k matematike a fyzike (samozrejme hravou a zabavnou formou, ale ak to niekto nema rad tak by to asi na neho nebolo...)

sissy27
19. apr 2012

@reni111 hmmm tak neviem, moja malá došla vždy celá vytešená, nové kamošky, zážitky, proste všetko tak, ako má byť... a kde si čítala tie recenzie na Cevarm? Ja inak na tieto veci veľmi nedám, boli sme na dovolenke v Egypte, max. spokojnosť so všetkým a na nete sme si potom prečítali také recenzie na ten hotel, že som len zírala, ale nič z toho popísaného sa nezhodovalo s našimi skúsenosťami (áno strava bola v podstate tá istá každý deň - švédske stoly, teplý aj studený bufet, ale x druhov mäsa,cestovín, zeleniny, príloh, že nebol problém si nakombinovať každý deň niečo iné... áno, na pláži podávali drinky v plastových pohároch, ale keďže hostia ich nechávali voľne pohodené na pláži, tak to malo svoj význam a ja som sa necítila nejak dotknutá... - takže mám pocit, že na net píšu hlavne chronickí sťažovatelia)

rodinnevikendy1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
reni111
20. apr 2012

@sissy27 fíha, neviem ti presne povedat, ze kde som to citala, proste ked som si citala rozne fóra a diskusie, tak sa tam casto opakovali hlavne Bombovo a Cevarm...viem ze to treba brat s rezervou a ze nic nie je dokonale, len mna mrzlelo ze mi dieta došlo domov take ,hmm no unudené...kamošky si našla, len ked sme raz denne telefonovali, skoro stale bola reakcia, ze sa tam nudia...a ako som už písala, nebol to názor iba mojej dcéry. Ale naozaj nechcem všetko hádzat do jedného vreca..len tento rok by som rada našla tábor, odkial by naozaj prišla s nejakými zážitkami.. na nete ich je vela, aj programi majú bohaté, len si dobre vybrat 🙂

marcelatje
20. apr 2012

pár rokov som chodila do táborov ako táborová vedúca veľmi ma to bavilo. Keď sa zíde dobrý tím ľudí a deti spolupracujú všetko ide ako po masle, ak sa však vyskytne skupinka povedzme nie veľmi spoločenských detí, ktorí sa nezapájajú do žiadnej aktivity je to ťažké. Samozrejme aj vedúci môžu byť o ničom. Všetko je o ľuďoch. Ak sa deti spriatelia lepšie zvládajú aj pre nich možno nezaujímavý program. Počasie je taktiež dôležité, raz nám celý turnus lialo ako z krhly a priestory vo vnútri neboli na takéto niečo vyhovujúce...a z plánovaného programu vonku tiež nič nebolo...Mladšie deti ťažko zvládajú ak im rodičia volajú niekoľko krát denne. Introverti to taktiež nemajú jednoduché.Tábory sú podľa mňa vždy hop alebo trop. Prestala som chodiť keď mi rodičia dali chlapčeka, ktorý sa začal veľmi divne správať a nakoniec sme prišli na to, že bol na liekoch od psychiatra, ale rodičia mu ich vysadili a skúsili ho zaradiť do kolektívu bez medikamentov, len mi akosi zabudli čo i len slovkom spomenúť čo môžem očakávať.......s jeho diagnózou to mohlo skončiť naozaj zle. A akoby toho nebolo dosť počas nácviku večerného programu si jedna moja zverenkyňa pádom zo stoličky zlomila obe zápästia. Po tomto som už na to nemala nervy (aj keď ma mnohé deti kontaktujú dodnes a je to už pekne dávno 🙂 )

sissy27
20. apr 2012

@marcelatje
tiež si myslím, že veľa záleží aj od detí... niektoré proste nebaví nič iné ako PC a telka 😝 niektoré sú proste menej spoločenské a verím, že niektoré sú v tábore aj nasilu... tak to potom tak aj vyzerá...
@reni111 možno tvoja dcéra nemala šťastie na dobrý tábor (neviem, koľkokrát bola) ale dovolím si tvrdiť, že ak by Cevarm bol taký hrozný ako popisujú tí na nete, tak nebude fungovať 21 rokov a nebude mať tábory v apríli takmer kompletne vypredané 😎

elise
20. apr 2012

@adka7755 ahoj ja som bola pre 10 rokmi v 2 táboroch ako veduca a bolo super, detská mali kružky, každý den program, športovali, suťažili... mali aj diskoteku tv sme ani nepozerali a pc tam vtedy neboli🙂
v prvom tábore som mala 4-5 ročne detičky a poviem vám že take male by som do tábora nedala. super sme spolu vychádzali ja som ich mala rada a oni mna ale ked nastal čas spinkania každej izbe (3 izby po 4 deti) som čitala rozprávku ked som rozprávku dočitala začalo plakať jedno dieťatko utičila som ho pomojkala dala pusku na dobru nocku, vyhnali sme bubákov spod postele, tak začalo plakať dalšie, tak rozprávky boli spoločne a aj vyhánanie bubákov a pospinkali na jednej izbe a prenášala som ich do svojich postielok, spinkali potom celunoc. najviac sa im páčil nočný pochod so zbieranim pečiatok a plnenim uloh s baterkami boli senzačný🙂 aby sa v lese nebáli mala som povraz a toho sa detičky držali lebo som mala len 2 ruky🙂 ale aj tak si myslim že je to ešte skoro na 2 týždne odýsť od rodičov, najhoršie pre nich bolo to že niektori rodičia prišli navštiviť dieť a to bolo večer neskutočne veľa plaču.v druhom tábore som mala násť ročných 15-17 rokov najsklôr som mala 10 a do konca tábora 16 takých nástročných čo sa ostatný veduci zbavovali a nezvládali ich. ale mala som snimi pravidlá a vždy som vedela kde ich mám takže sme boli prvý na nástupe. tábor je super vec ale vekovu hranicu by som dala od 7-14 rokov🙂deti mali aj sladkosti ktore sme im dávali aj ceny, každe dieťatko dostalo kopec darčekov, privesky, klučenky slnečne okuliare, šiltovky tričká perá🙂

adka7755
autor
21. apr 2012

@elise ďakujem za odpoveď,..no nakoniec sme sa rozhodli pre iný tábor plný zábavy🙂) s inou cestovkou..či to bude naozaj zábava, bude musieť posúdiť syn.-) môj syn má našťastie 11 rokov, čo si myslím, že je tak akurát na tábor..keď bol menší, nechcela som ho dávať, no teraz je už viac menej samostatný,..tak hádam to bude ok..on sa už teraz strašne teší🙂)
takže už len dúfať, že mu ten elán vydrží..

terinka249
14. jún 2014

Ja som bola v Cevarme na Letnej Carodejnickej Skole a bolo to nieco STRASNE!!!Listy co som pisala rodicom mi neodoslali a dokonca som ich videla hodene a rozbalene v kosi.Slubili nam ze pojdeme do Aquaparku no v matracoch sa vyskytli vsi tak nam zakazali ist do AQUAPARKU....ale na webovu stranku dali fotku nejakych cudzich deti v AQUAPARKU.Nebola ziadna slubena tura a ani nocny pochod opekacka bola hrozna!!!(pokazene spekacky)A z tych fotiek co su zavesene na webe je pravdivich asi 6 a zbytok je lož......Či že CEVARM,letna carodejnicka skola = FUUUJ

142227im
27. júl 2014

PREPUSTÍM MIESTO V DESTKOM TÁBORE TEENAGE CAMP KUNOV V TERMÍNE 2.8.-12.8.2014. INFORMÁCIE NA WWW.CEVARM.SK. POVODNÁ CENA 198,40 €, PREDÁM ZA 188,40 €, RESP. DOHODOU. TEL. Č. 0908/142227

lubka1983
27. júl 2014

No takze k teme....dnes sa moje deti vratili domov z tabora cez cevarm.....hovoria ze uz nikdy!!!!!!zabava ze bola sem tam ale prroste neboli spokojmy.v prvom mojho syna zavreli kamosi na balkon volal mi s placom a ja rychlo veducej ze moje decko tam place a nik sa nezaujima?!dalej matrace take ze ich struny tlacili do zadku este ze si ich dali vymenit....dalej za trest ze sa pohadali dostal moj syn 8rocny100drepov a kamaratkyn syn 12r200 a ze aby mu nebolo luto este 50. Mala veduca stastie ze sa nevratila s nimi autobusom ze zostala tam inak by som ju tam hodila o zem a predomnou by drepovala!!!!!!a sprchy???z umyvadla hadica na zemi mriezka z odtokom.....vsetko stare.uz len kvoli tomuto cevarm nikdy.pred 2r bol starsi syn cez slniecko a nedalo sa to porovnat

bacemba
18. aug 2014

ahojte,
ja by som iba chcela dat moj postreh z tabora cez agenturu Cevarm...
Ja som bola tento rok ako veduca a musim povedat ze vsetky turnusy na Chatu nad plazou boli kompletne plne,a musim teda povedat ze deti sa teda ani chvilku nenudili,skor naopak,ako sa bizil termin odchodu tym sme boli viac a viac unaveny,stale nejake aktivity a tak to ma byt.
dokonca pri prichode a odovzdavani deti nam rodicia hovorili,nie je nad lepsi tabor ked dieta pride unavene,unavene,pretoze stale ali nejake aktivity a cas na to aby sa nudili teda rozhodne nebol...🙂
myslim si ze deti boli nadmieru spokojne,plakali sme vsetci ked sme sa lucili a 2 dni po tabore uz mi zacali chodit od deti spravy ze ako bolo super a ze sa tesia na rok a ze ci pojdem aj na rok..🙂
musim povedat ze bolo perfektne a spravy od deti a podakovania od rodicov mi to mozu len potvrdit...
i ked musim sa priznat ze robit detom celodenne programy tak aby sa nenudili,je riadny zaberak vam poviem ale tak to ma byt....po tabore som spala asi dva dni v kuse 🙂

tdz
12. jan 2015

Ahoj, ja som bola s CEVARMOM ešte ako dieťa v tábore, a určite ak bude ešte fungovať pôjde aj naše dieťa, môžem len odporučiť 🙂

evinami
22. apr 2015

platí - koľko ľudí, toľko chutí, ale mnoho závisí od animátorov - poznám mnoho cestoviek ale viem kde majú najlepších animátorov a program 🙂 a čím viacej diskusii čítam, tým viacej sa mi to potvrdzuje 🙂 aj z osobných skúseností

dzjanetta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mita9
22. apr 2015

@oskvarka kokos co slovo to gramaticka chyba 😀

oskvarka
23. apr 2015

@mita9 mrzi ma že ta moj prispevok poburil, zial mam dislexiu a kontrolovať si chyby na fore 2 hodiny v jednom prispevkz sa mi nechce ;) takže lepšie to asi nebude ... pointa bola obsah prispevku.,.. ale naozaj chapem, poznam viac ľudi ktorym jednoducho gramaticke chyby vadia viac... pekny dnik

zitkaobe
28. máj 2015
Používateľ zitkaobe je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zitkaobe.

ja odporúčam len overené ,,firmy,, .... http://deti.zariadim.sk/letny-tabor-ako-priprava - pre prvotáborníkov 🙂