Letný tábor

20. apr 2023

Ahojte, so znamou nam akosi prischlo CVC,obe sme na zastup tak rychlo sa to zomlelo a kebyze to nezoberieme padlo by to. Tak sme boli hodene do vody a v lete mame usporoadat denny letny tabor viac turnusov. Nejake aktitivity uz mame ale je to stale malo..zeny dobre duse y ste tu take kreativne,nevieme nam nieco poradit..co by sa dalo robit,vymysliet.. najhorsie ze nie sme moc v lukrativnej lokalite,na okoli su sice lesy ale nic take extra nechceme. Bus na vylety sme zatrhli lebo ked je horuco to asi nie je velmi dobry napad..za kaDy napad budem velmi vdacna. Poslem srdco🙏

simca06022011
20. apr 2023

Velmi malo informaci na radu.. a samozrejem, mozete ist aj v lete busom kamkolvek na vylet/prejst sa, ak vam to v ramci denneho taboru vyjde. Deti bezne chodia aj v lete autobusmi.. aj z tabora napr. chodia na kovacovu, a vylet maju busom do ZV, alebo na Sliac atd.. nie hodinove cesty ale po okoli ano.
Aky vek deti, lokalita, kde budete bezne cez den, ake mate moznosti priestorove, mozete sa ist kupat, alebo sportovat niekde (mate park v okoli s tienom a pod?), nejaky program napr. z dielni (vyrabanie, malovanie, keramika) sa da dat na jeden den, ak mte na to niekoho. Sportove sutaze. AK mate v okoli v tych lesoch nejake tursticke chodniky viete ist tiez na vylet tam, opekacka k tomu ?

deti95060810
20. apr 2023

ak sa ti chce , skús mi napísať IP... niečo by som ti poradila, len nechcem tu takto verejne...

autor
20. apr 2023

@simca06022011 vylet bol pre “vacsie” naklafy zakazany☹️tiez ma to prekvapilo a vedenie povedalo ze ani kupat nie..takze je to strasne obmedzeen..k dispozicii mame vlastne taky mini sportovy areal..a priestory cvc kde vlastne su triedy a tam su klasicke hracky..deti tam pocas roka chodia na kruzok “sijeme si pre radost”..vsetko je take obmedzene lebo to chceli zavriet.je to zlozita situacia moznoze to ani nevyjde🫤

simca06022011
20. apr 2023

aha, tak uz len tie sporty vonku alebo aj sit mozete vonku, pripadne urobit z toho ten kruzok, ale taky intenzivnejsi 🙂)

autor
20. apr 2023

@simca06022011 rozmyslam rozmyslam co s tym veruze..nejake hry vonku to je jasne len by som rada nieco zaujimave

zuziiiii
20. apr 2023

Zahrajte sa na archeológov vonku , súťaže kadejaké,

simca06022011
20. apr 2023

No mozete mat aj taky celotyzdnovy projekt, sitie babik alebo tak.. ze kazdy den nieco a potom iny program. Alebo tasku.. alebo tak 🙂 podla veku teda 🙂

ivangeline
20. apr 2023

Bazeny s vodou? Striekacie pistole?

guiseppinka
20. apr 2023

U nas mavali decka kedysi vo skolke rutschtag - smykaci den... Kazdy si mal doniest plavky nivea telove mlieko a potom sa smykali takyto ponatierani na zinienkach... Osobne som to nevidela, ale deckam sa to pacilo

slavkadi
20. apr 2023

Napr https://skautskehry.sk/ alebo https://www.hranostaj.cz/ alebo http://www.strediskohrozen.cz/hry-na-tabor/ ...na nete je veľa inšpirácie a potom to poňať tematicky a urobiť indiánsky týždeň, pátračský, tanečný...

sun_shine_2020
20. apr 2023

Ahoj, a keby ste skusili oslovit hasicov/policajtov ci by vedeli prist na 1 den porozpravat o ich praci? Pripadne cerveny kriz a naucili by deti prvu pomoc? Mozno aj skauti by vedeli prist a ukazat ako funguju, ako viazat uzly,.... mozno zavolat niekoho z okolia, kto robi/vyraba nieco zaujimave - nejaky rezbar, ktoreho by ste isli pozriet?

mtlc
20. apr 2023

Skúste výlet vlakom. Deti, ak majú preukážku, majú cestu zadarmo. Na okolí je isto niečo zaujímavé. A myslite aj na to, že budú horúčavy. Tak aby ste neboli celý deň na slnku. Výlet do iného mesta, piknik v parku, najbližší zámok alebo hrad.