Zlatka a Zlatko

9. mar 2022

Ahojky
Ešte nevieme, že či to bude chlapček alebo dievčatko, ale veľmi sa nám páčia mená Zlatka a Zlatko. Dá sa podľa vás zapísať meno Zlatka takto? Nepáči sa nám verzia Zlatica... ❤️ A aký máte názor na tieto mená? Páčia sa vám tiež?

mimi3008
9. mar 2022

Nepacia sa mi vobec

zuzpap
9. mar 2022

v tanečnej škole som mala inštruktora, ktorý sa volal Zlatko...nielen mne bolo trápne ho oslovovať

sissy27
9. mar 2022

So zápisom podľa mňa problém nebude, ale mne osobne sa nepáčia. Ešte v dievčenskej verzii by to šlo, ale pre chlapca veru nie. Zlatko je taká zaužívaná verzia oslovenia "miláčik" a asi s tým bude mať občas problém.. alebo jeho okolie...

sisa_s
9. mar 2022

Predstavujem si kolegu s takym menom, oslovovat ho Zlatko v praci a doma manzela rovnako 🙈🤣 pre chlapca urcite nie

linddi
9. mar 2022

Ja som Zlatica a teda nechcem ťa odhovárať 🙂 mne sa svoje meno nikdy nepáčilo a vždy som bola na rodičov naštvaná, že ma tak pomenovali :D teraz už to neriešim, ale keď som bola malá, áno. Ale je to na Vás, keď sa Vám páči, prečo nie...

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
belllinka
9. mar 2022

Mám pocit, že v poslednom čase už veľa ľuďom j...be na hlavu s tými menami. Chudák chlapec a potom dospelý chlap, Zlatko. Nech sa dá tvoj muž premenovať na Zlatka, keď sa vám to tak páči 🙄Ale veď hej, treba to deťom trochu skomplikovať.

h2
9. mar 2022

Presne, ako píše @belllinka. Dajte sa vy s mužom premenovať na Zlatka a Zlatko, keď sa vám to tak strašne páči. 🙄

tosomja
9. mar 2022

@viestta a ako ho volaju?

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jaskolka
9. mar 2022

Zlatica je ešte ok, Zlatka je pre mňa len skrátená verzia toho mena a Zlatko ako mužské.. Je hrozne, to ľutujem toho chlapa, a ešte predstava, že tak oslovujem nejakého 120 kiloveho potetoaneho svalovca🙈🙈🙈
Niektoré mená sú už fakt "cez"

h2
9. mar 2022

@viestta Všetko je lepšie, než volať chlapa (kamaráta, kolegu) Zlatko.

tosomja
9. mar 2022

@viestta 😅 ale fakt lepsie ako Zlatko

fadama
9. mar 2022

pre chlapca prosím nie, neurobte mu to 🙏🙏

evaachesa
9. mar 2022

Aj môj syn je zlatko, no v rodnom liste je zapísaný inak 😄💁

evaachesa
9. mar 2022

@h2 kvôli tomu menu mozyno až tak veľa kamarátov mať nebude ... Veď vieme aké sú dnes deti 🤔😒

adriannasvk
9. mar 2022

Ako sa pise vyssie,zenske este ako tak ujde ale na chlapa volat Zlatko? Sa otocia 5 zvyknuti,ze ich tak oslovuje ich zena 🤣 ak budete mat chlapca,ktory bude mat naozaj pomaly 2 metre a 100kg to bude viac nez komicke a ako sa spominalo aj vyssie,kazdy ho bude volat inak len nie Zlatko. Pomaly uz kazda 2 diskusia s nejakym "super" menom🤦‍♀️ odporucam kazdemu rodicovi,co chce byt mega super odlisny nech sa skusi vzit do koze toho dietata s takym menom🤦‍♀️a este obzvlast ked su deti v tejto dobe na seba naozaj hnusne🙄nebude nic neobvykle ked sa deti nebudu hrat s dietatom s debilnym menom len kvoli tomu menu a uprimne,uz teraz mi je toho dietata luto....v zivote by som svojim detom toto nespravila🤦‍♀️

ciusinka
9. mar 2022

@belllinka Presne,pomaly nie je dňa,aby sem nejaká premotivovana žena nenapísala nejaké “neštandardne” meno s pokecom,čo na to kto hovorí a ako sa mu to meno páči 🙈 Namiesto toho aby sa zamysleli nad tým,ako sa asi bude cítiť to dieťa,keď to meno bude mat 🙈

oli2782
9. mar 2022

Kľudne a nezabudnite spraviť bratov Miláčik a Poklad

blumie
9. mar 2022

@sisa_s to je nieco ako nasa kolegyna Milena (zo Srbska) a teda muzsky kolegovia sa aj boja povedat doma, bol som na obed s Milenkou 🤣.

babababka
9. mar 2022

mala som kolegyňu Zlatku,nie Zlaticu,vedela krásne spievať.Bola ochotná,dobrá.

oli2782
9. mar 2022

Situacia; 2metrový, 100kilový, holohlavý a potetovaný chlap ti povie “Moment musím sa poradiť, Zlatko poď sem, prosím.” …a spoza dverí vykukne rovnaký vymakaný, tvrdý chlap. 🤔

nada1326
9. mar 2022

Syn má na futbale Zlatka. Na ihrisku ked trener kričí na neho, nevyznie to ktovieako ....

lucyloves
9. mar 2022

Riaditeľ sa pýta svojho nového vodiča:
- Vaše meno?
- Milan, pán riaditeľ.
- Zamestnancov nevolám krstným menom. Priezvisko?
- Zlatko.
- Tak môžeme vyraziť, Milan!

vifoncitta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
karhu
9. mar 2022

skuste este popremyslat nad inymi menami..nestaci, ze sa pacia rodicom, deti s nimi budu musiet zit cely zivot

janetinka27
9. mar 2022

viem, ze je aj verzia zlata. ale zlatka neviem.

luliu
9. mar 2022

Otrasné meno, chudák chlapec

vikes
9. mar 2022

Namiesto mužského Zlatko, možno Zlatan by bolo lepšie.

beata110
9. mar 2022

@vikes to je super napad. 😊