Yasmin verzus Natália

dia333
22. mar 2022

Ahojte 🙂 Aké meno sa vám paci viac? Ja už roky snívam o mene Yasmin ale mužovi sa až tak nepáči a on by chcel Natáliu. Ako sa dohodnúť? 😅

lilyianka
22. mar 2022

@dia333 Natália

izabela181
22. mar 2022

@dia333 ono záleží aj k akému priezvisku je to meno 😊 mne osobne sa Yasmin nepáči, skôr Jasmina 😊 ale tak konečne rozhodnutie bude aj tak na tebe s mužom 😊

syslik81
22. mar 2022

natalia ... prve meno mi hned pred ocami nabehne rytmusova jasmina a ta mi je taaaak nesympaticka ... :D ale ani celkovo sa mi to meno nepaci

tosomja
22. mar 2022

Muž má pravdu. Natália je krajšie

elenka.k
22. mar 2022

Za mňa Natálka 😉 a ak tak potom už Jasmina bez Y

iwesska
22. mar 2022

Ked,tak Jasmina. Neviem si predstavit furt kazdemu hlaskovat cely zivot,ze som Jasmin s Y 🤦🏻‍♀️Natalii je vela,bezne meno,ale ak trvas na Yasmin,tak radsej tu Nataliu,bude mat lahsi zivot.

pribinak
22. mar 2022

Natália, Bez debaty

mamina0078
22. mar 2022

Ja by som nedala asi ani jedno ale z tých 2 Yasmin.

michellemary
22. mar 2022

Na meno Natália mám alergiu, takže za mňa Yasmin, Jasmine, Jasmína. 🙂

tomikejt
22. mar 2022

@dia333 za mňa nie Yasmin, ale Jasmina. Natalia sa mne nepáči.

miselar
22. mar 2022

No ja mám doma Jasmínku a vyberal muž .Veľmi sa mu páčilo 😉

ankare
22. mar 2022

Jednoznačne Natalka

sense
22. mar 2022

Jasmine

sissy27
22. mar 2022

@dia333 Yasmin -ak neplánujete odchod do zahraničia, by som nechala v tvare Jasmína, nech nemusí celý život každého opravovať, že je to s Y a krátkym i a nie je na konci a.
Inak sú pekné obe.

petkasaurus
22. mar 2022

@dia333 ani jedno, ale ked uz, radšej natalia za mna.. Lebo pri oslovovani Naty je kratsie ako Jazminka.. Yasmin duplom nie..

lamonita
22. mar 2022

Písané ypsilon sa dosť ťažko deckám píše... aby sa vedela napokon podpísať tá Yasmin 🤔

majkabambulik
22. mar 2022

@dia333 Natalka je nadherne meno

aeruginosa
22. mar 2022

Mozno by nebol zly kompromis - spolocne vybrat ine meno, ktore sa paci vam obom.🙂
No a z tychto dvoch jednoznacne Natalia, aj ked mne sa to meno nejak extra nepaci (nepisem, ze je skarede), ale iste lepsie ako Yasmin.. uz ked to, tak vo forme Jasmina. Bolo by to aj pre tu malu lepsie.

elenka.k
22. mar 2022

@dia333 alebo, vieš, čo napíšte na dva papieriky Natália, Yasmin a vylosujte - ak sa neviete rozhodnúť - zhodnúť. Srandujem, daj na oba papieriky Yasminku a bude po tvojom, ak sa Ti páči. Ak nie dajte Lianu alebo Allu. 😝

evkamotka
22. mar 2022

Mala som len raz tu cest diktovat v pozicovni siat dievcenske meno jednej baby, cudzojazycne a teda isiel ma trafit slak. Uz som pochopila, preco sa tak tesila, ze sa vyda a bude mat slovenske priezvisko. Samozrejme to skoncilo skomolenim lebo to je jedno, ze to vyhlaskujes a doslovne nadiktujes. Vsade zije tak vela hluchych a natvrdlych ludi, ze to nema konca kraja. Dievca sa bude trapit. Nie nedala by som yasmine.

bilancia
22. mar 2022

Natalka

jaga18
23. mar 2022

My máme tiež Jasminu, už má 17. Voláme ju Jasmi. Jej meno vybral starší brat ( vtedy fical na Aladinovi 🤭)
Natália je krásne meno, ibaže v našom okolí aj v rodine ich je hodne veľa.