Výber mena pre dievčatko

domuuska1
2. júl 2023

Ahojte, onedlho rodím a mám neskutočnú dilemu v mene pre našu dcérku, už sme to veľakrát zmenili a neviem, aké meno zo mňa vykĺzne v nemocnici... tak ak sa nudíte, skúste zo srandy poradiť aj Vy 😀 padli návrhy Sára, Paulína, Paula, Ivana, Hana ... k priezvisku Molnárová. Mne sa páčila Hana, Ivana, mužovi zas Paulína a Sára, no proste, "vieme" sa zhodnúť 😒 vyzerá to na Sáru, ale nejako neviem...

lucka_ke
2. júl 2023

prvé mi napadlo Dominika Molnárová, z týchto ani jedno

sasa1310
2. júl 2023

Katarína

terry2003
2. júl 2023

@domuuska1 Elena, Vanessa, Karolína

babababka
2. júl 2023

Odtiaľto Hana,u mňa doma je top Veronika,Alžbetka a Eliška.A ešte sa mi páčia Magdalénka a Johanka.

smejko47
2. júl 2023

Sára

domuuska1
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
domuuska1
autor
2. júl 2023

@babababka Eliška sa aj mne páči, tú mi hneď zrušil 🫤

lvulik
2. júl 2023

Hanka 🥰
...odporúča Ivana 😁

aeruginosa
2. júl 2023

Ivana je krasne a z tych, co si uviedla, podla mna najlepsie sedi k danemu priezvisku.☺️
Sara a Hana nie, tych je tolko…

cyberk
2. júl 2023

Hanka znie super k tvojmu priezvisku 🙂
@listy456

zuzulka558
2. júl 2023

Ja som chcela Paulinu ale muž nechcel podľa svojho mena dcéru,, Elišku mame

lauriik
2. júl 2023

Páčia sa mi všetky k priezvysku. A okrem mena Sara su aj celkom neobvykle ☺️ Ja by som z toho vybrala asi Paulinku ☺️

domuuska1
autor
2. júl 2023

@aeruginosa ja Hanu poznám len 1 a Sáru ani jednu, neviem, či aj v našom okolí je to až také rozšírené. Skôr tu fičí Nina, Mia, Natália a pod.😄 ale neviem medzi bábätkami a deťmi v škôlke aktuálne...

lvulik
2. júl 2023

Ja poznám dve Pauliny a obe sú hrozné 😃 preto by som to meno nevybrala

maryetta
2. júl 2023

Sára alebo Hana 😉 aj pasuju k priezvisku.

slavomira236
2. júl 2023

@domuuska1 u nas je vela dievcatiek s menom Sara . Dcerka len v triede v skolke 3.

huginko
2. júl 2023

@domuuska1 ja som Ivana, som spokojná, väčšinou ma volajú Ivanka.

aeruginosa
2. júl 2023

@domuuska1 Ano, to zavisi dost od toho, odkial si. Ja mam v okoli zasa vela dievcat s menom Sara a celkovo to meno je dost popularne, aj Hana.. ale tak, to je nepodstatne, ked sa vam paci.. to ja len tak.😄

deedaa
2. júl 2023

Ivana je super meno. A ojedinelé pre malé dievčatá. Z tých, čo si napísala by som vybrala to. Alebo ešte Alica sa mi hodí k priezvisku 🙂

marusiao
2. júl 2023

Ivona, Lea, Patrícia, Zoja

00momo
2. júl 2023

My sme chceli Barborku alebo Marianu ale mame Mateja

mima1608
2. júl 2023

Z uvedených Sára ☺️

nelca84
2. júl 2023

@domuuska1 z tych, co si napisala by som vybrala Ivanu. Nepoznam ziadnu malu Ivanku... aj k priezvisku fajn meno.

olivia_c
2. júl 2023

@domuuska1 Monika 🙂

joesvk
2. júl 2023

Ivana

kristiii
2. júl 2023

Za mňa Paulína. V mojom okolí neokukané a môžete ju volať Paula/Pauli. Ostatné mi prídu veľmi tvrdé.

zuzulka558
2. júl 2023

@domuuska1 Mia určite nie ja nikdy neviem ci tu kričia na psa alebo dieťa aj deti aj psy skoro každý to ma,, svokra ma psa MIU a suseda dcéru MIU.,, mala ju odmieta tak volať lebo ze to je pes nie dievčatko a môžem jej vysvetľovať koľko chcem ale vekom pochopí ma 2,5 ešte len

lenka.25
2. júl 2023

Monika Molnarova na hneď napadla , ale páči sa mi Ivana

mircalla
2. júl 2023

Paulina. Pripadne na druhom mieste Hana. Sara sa mi nehodi s priezvisku, Ivana sa mi absolutne nepaci

sanen
2. júl 2023

kamarátka sa volá Matilda Molnárová 🙂