Ste spokojné s výberom mena Matej?

24. júl 2023

Ahojte aké sú deti s menom matej. Nelutujete výber mena? Je veľa Matejov v okoli už?

jarmila2010
24. júl 2023

nemyslim,ze meno ovplyvnuje povahu dietata..a ja som ho mala ako jedno z dvoch pre syna...ale ked sa narodil a uvidela som ho,vedela som,ze to moze byt jedine Matus...a to meno mu velmi sadlo..neviem si predstavit,zeby to bol Matej :D a v okoli poznam dvoch chlapcov s tymto menom...

kendova_anna
24. júl 2023

A zalezi na tom? Mne sa meno Matej velmi paci, keby mam chlapca, volal by sa prave takto 🙂 A co, ze ho ma vela deti? Neriesila by som. Praveze teraz skor vidam podobu Mattheo a podobne odnoze, a to sa mne teda absolutne nepaci. Slovenske meno Matej je z tychto rozhodne najkrajsie 🙂

barcelonka
24. júl 2023

Moj syn je Matej, urcite nelutujem a nemyslim, ze meno ovplyvni aky clovek bude. V okoli nie je vela chlapcov s tymto menom.

martyzpp
24. júl 2023

Aj moj syn sa vola Matej a meno mu pekne sadlo. Sem-tam na ihrisku zacujeme ako niekto vola Matej ale v skolke a v blizkom okoli dalsieho Mateja nemame.

terez26
24. júl 2023

My mame uz 7 rocneho doma;) ked sme vyberali meno v mojom okoli nebol ziadny a ani mi nikoho nepripominalo🤣 v ms celej ani v zs nebol...nelutujem je to nadherne meno...ked mse cakali druheho uz to bol problem vybrat ... nepacili sa mi mena typu Samko Kubko...kazdy druhy je...a nakoniec spadlo nam z nebies meno Simeon ❤

zelenakobyla123
24. júl 2023

Matej je krásne meno a nepríde mi, že by och bolo nejako veľa☺️

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simona20201309
24. júl 2023

Matej je moja prvá detska veľká láska😆
Dnes je to stále veľký fešák. Charizmatický, šikovný a veľmi inteligentný muž.
Potom už poznám Mateja len kanoskineho syna a ten je tiež veľmi šikovný a pekný chlapec. Je futbalista a prijali ho na gymnazium. Neviem ci ti to pomohlo 🙂, ale Matej bude vždy krásne meno 👌

cookie29
24. júl 2023

Ja som mala Mateja vo vyebere tiez, ale bohuzial svagrina porodila o nieco skor 🙂

anita1978
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nimika
24. júl 2023

Aj my máme Mateja, je to krásne meno. Nemenila som ho ani z dôvodu, že syn má pár dní po meninách narodeniny. Keď sa narodil, veľmi veľa ľudí pochválilo, aké pekné meno. Časom som zistila, že patrí medzi 10 najpopulárnejších mien. A bola som aj prekvapená, že stretávame viac Maťkov ako Kubkov, Jakub je starší syn. Ale v škôlke v triede menovca nemal, bol tam Mateo. A celkovo pozorujem, že pribúdajú skôr chlapci s menom Mateo alebo Matias, nie Matej.

matejkoo
24. júl 2023

@nimika aj my máme Mateja a Jakubka 🙂

ankare
24. júl 2023

Mne sa Matej nepáči. Martin je krásne meno.

alexalex1982
19. aug 2023

Ja mam 19 ročného Mateja a krajšie meno pre mna neexistuje.Samozrejme že synovi sa nepáči ale to asi žiadne dieťa nieje spokojné.Mal byť este v deň pôrodu Markus ale keď sa narodil hneď som povedala Matej.po 5 rokoch to bol prvý chlapec s tým menom a keď som odchádzala z pôrodnice tak Mateja mala skoro každá.dali sa inšpirovať🤣

mateson
19. aug 2023

Som s ním najspokojnejšia. V septembri to bude už 19 rokov. Pre mňa to bola jasná voľba

mateson
19. aug 2023

@matejkoo úplne najkrajšia kombinácia. 👍👍👍👍👍

michaela16
1. nov 2023

Môj brat je Matej a voláme ho Maťo, Maťko 🙂