Som v 39. týždni a stále nemám meno pre dievča

28. jan 2023

Som v 39.tt a stale nemam vybrate meno pre dievcatko, priezvisko bude mat Balazova.
Paci sa mi Livia, Melisa, Rebeka, len priatel nechce 😀.
Dajte navrh 😉.

nely1704
28. jan 2023

Lívia....

autor
28. jan 2023

@nely1704 Len neviem Ako ju volat jedine Livuska ☺

autor
28. jan 2023

@nely1704 A priatel nesuhlasi 😁

deti95060810
28. jan 2023

Rebeka.. či ani to nechce

autor
28. jan 2023

@deti95060810 Nie lebo by bola Beky a to sa nam az tak nepaci.😶

simona20201309
28. jan 2023

Bianka.... Andrea Balazova.

aeruginosa
28. jan 2023

Z tychto, ktore si uviedla, jedine Livia. A volat ju mozes rozne. Liv, Livi, Livinka, Livus.. podla mna super meno v tom, ze nema az tolko roznych moznosti na prezyvanie a pre vacsinu bude proste Livia.
A inak, mne sa pacia aj take mena ako Aneta, Viola, Margareta, zaujimave mi pride meno Zita napr.. Paulína, Patrícia alebo Andrea, to sa mi aj hodi k vasmu priezvisku..

pribinak
28. jan 2023

A on navrhuje aké mena?

simona20201309
28. jan 2023

Lenka Balazova

pinkgirl
28. jan 2023

Lívia - Livka
Rebeka - to sa mi zdá ako prísne meno.
Čo tak Lenka, Janka, Slávka, Tamara, Lucia, Katarína, Hana

dyala1067
28. jan 2023

Mne ide k vasmu priezvisku Barbora, Bibiana, Bianka, Wanda, Sandra, Simona

anjelicek26
28. jan 2023

Z uvedenych podla mna len Livia a ked sa muzovi nepaci, tak aj tak vypadla zo zoznamu... Mne sa paci Julia Balazova, Hana Balazova, Olivia Balazova... moznosti mas vela...len sa musia pacit vam...

deti95060810
28. jan 2023

Linda, Daniela, ...

gumkac19
28. jan 2023

Z uvedených sa mi páči Livia
Potom možno napr Ivana, Lenka, Marína 🤷

kitycat
29. jan 2023

Lea, Mila, Matilda, Lucia, Dalila

Livia je pekne, skoda, ze sa mu nepaci

andula78
29. jan 2023

Viktoria, Nikola, Karolina, Karin, Lea, ale aj Tebou vsetky vymenovane su celkom pekne mena. Mna by zaujimalo, s akym navrhom prisiel tvoj priatel, kedze tvoje sa mu nepacili...?

basska_b
29. jan 2023

Musi muz navrhnut, ked teda sa mu nic nepaci. Mozno navrhne nieco, co sa tebe zapaci. My ti tu mozeme pisat, ze Livia je super, ale ked to on nechce...

martinka13
29. jan 2023

Rebeka sa mi páči najviac. My sme ešte cestou do pôrodnice nemali vybraté. Rozmýšľali sme medzi Terezou, Rebekou a Sofiou. Vyhrala Tereza, aj keď je to skôr rebeka 😀 Inak za mňa je Lívia hrozné meno. Ale je to otázka vkusu.

sense
29. jan 2023

Načo vyberať mena podľa zdrobnenin keď to má byť Lívia tak ju volajte Lívia. Nie LIVKA ani Livuska ani nic podobne, rovnako ako Rebeka žiadna beky, ani nič podobné.
A chlapovi keď sa nepáči nech dá on navrh

katkine_terapie
29. jan 2023

Barbora Balážová, Júlia Balážová, Elena Balážová, Bibiana Balážová...moznosti sú iba sa musite zhodnut 🙂

ivik4
29. jan 2023

Beky ( Rebeca)

jaga18
29. jan 2023

Poznám Balazove Katky, Editu, Andreu, Petru, Paulínu, Júliu, Juditu. Tu je to veľmi časté priezvisko a takmer všetky mena sa k nemu hodia

lauriik
29. jan 2023

Muzovi sa tieto nepacia. Otazka je, ake sa mu pacia? Ma vobec nejaky navrh? Lebo moj tiez bol, ze nic sa mu nepaci ale svoj navrh nemal. 🤷🏼‍♀️
Btw Lívia je krasne meno - volala by som ju aj Lila, Lili, Livuška alebo v základnom tvare.

ropucha6
29. jan 2023

K takemu menu sa hodi skoro vsetko…vsak nech ti da on nejake navrhy. Inak ja som hned vedela meno pre dceru, prakticky manzel ani nemal sancu nesuhlasit 🙂

nelca84
29. jan 2023

Z tych co si napisala by som si ani ja nevybrala. Mne sa paci typ mien ako Daniela, Paulina, Romana, Stanislava...

zuzka102
29. jan 2023

Z tychto co si napísala, jedine Lívia. Pekne meno a dobre znie s priezviskom. 🙂

nevenka
29. jan 2023

Ja som sla rodit a nemala som vybrate, z cista jasna som sla z poradne rovno na porodnicu v 38tt., vybrala som 5 minut pred narodenim...Tak este mate cas... 🤣😅...Proti muzovmu nazoru by som nesla. Ja som velmi chcela Mirjanu, jemu sa nic, co chodi okolo Mirky, nepacilo, potom mi zavrhol aj Agatu, zvazovali sme nakoniec Annu alebo Alzbetu a nakoniec zavazilo to, ze som uprosila lekara, ze sa este pojdem domov zbalit a vybavit strazenie deti a naklusam poobede do porodnice, tak dcerka a syn skackali stastim, ze sa narodi sestricka a v kuse pistali, ze Alzbetka, Alzbetka. Tak som sa rozhodla pre Alzbetku. Toto je nase 4.dieta. Tretiemu som tiez vybrala meno az na porodnej sale, ale az vtedy, ked som ho uvidela. Mal byt Adam alebo Martin. Nakoniec sa mu k tvaricke hodilo viac Martin. Manzel sa vola Matej a chcela som radsej Mateja, ale on ani za svet. Lebo priezvisko mame na "J", a tazko je to zrozumitelne, ked sa predstavuje. Niekedy treba mozno dat na svoj vnutorny pocit, intuiciu, alebo pockat, kym sa narodi a dat meno potom. Ale proti muzovi neist. On ake meno navrhuje? Musite najst kompromis.

anjelok
29. jan 2023

Mne k tomu priezvisku hned napadla Bibiana...Bibka 🙂...ale tiez neviem, ci by som mala odvahu ho dat 😀

simonettasimonova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
10jarka
29. jan 2023

Lívia...

panizima
29. jan 2023

Eliska